افزایش پروازهای کیش ایر به 20مقصد

افزایش پروازهای کیش ایر به 20مقصد

کاپیتان جدیدی  در روز 27 بهمن  در گفت وگو با ایرنا گفت ، تعداد صندلی پروازهای  تور کیش به بیش از 2500 صندلی افزایش می یابد، گفت: کیش ایر متشکل از 14 فروند هواپیما شامل 2 فروند هواپیمای ایرباس 321، 2 فروند هواپیمای ایرباس 320، هفت فروند هواپیمای MD و سه فروند هواپیمای فوکر100 بود. با ورود چهار فروند هواپیمای جدید امبرائر تعداد ناوگان این شرکت به 18 فروند افزایش می یابد.
مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش ایر افزود: با افزایش پروازهای هوایی، ارائه خدمات مناسب به مسافران در ایام تورهای نوروزی ( 25 اسفند تا 15 فروردین) از هم اکنون در دستور کار کیش ایر قرار گرفته و طبق هماهنگی های انجام شده قرار است در این ایام متقاضیان بتوانند بلیت های مورد نیاز خود را از مراکز فروش و دفاتر این شرکت خریداری کنند.
کاپیتان جدیدی گفت ، در نوروز این شرکت روزانه بیش از 37 پرواز برنامه ای را از مراکز استان ها به مقصد کیش انجام دهد و در صورت تقاضای بیشتر و کنترل قیمت ها، این شرکت با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری تعدادی پرواز فوق العاده را نیز در این مسیر برقرار خواهد کرد.
به گفته وی، کیش ایر به عنوان شرکت هواپیمایی زیرمجموعه سازمان منطقه آزاد کیش در جهت کمک به توسعه پایدار جزیره و تقویت صنعت گردشگری در کشور برنامه ریزی های مناسبی را در دستور کار خود قرار داده است تا همه هموطنان بدون هیچ مشکلی به سهولت بتوانند به جزیره کیش سفر کنند.