اطلاعات تور آفریقای جنوبی

جاذبه های گردشگری تور آفریقا


معبد بودایی نان هوآ – آفریقای جنوبی
این معبد ، بزرگترین بنا مقدس در آفریقا است. روابط مردم ، غذاهای موجود در این معبد ومعماری آن ، همگی منحصر به فرد هستند و فضایی دوستانه و صمیمی دارد.
استخر شیطان – زامبیا
در طول فصل های خشک ، سطح آب های زامبیا کاهش پیدا می کند. اما در سایر ماه ها غیر از سپتامبر و دسامبر ، این استخر ، آن چنان سطح آب آن بالا می آید که با توجه به نزدیکی در لبه ی آبشار بزرگ آفریقا ، بدان استخر شیطان می گویند.
اویده – بنین
بنین در غرب ساحل آفریقا بین توگو و نیجریه قرار دارد و سرشار از زیبایی است. یکی از بهترین چیزهایی که در بنین می توانید تجربه کنید، بازدید از شهرستان اویده، ، زادگاه دین وودو است.  هر ژانویه، در اویده، جشنواره های پرجنب و جوشی برگزار میشود.
اتیوپی
قدیمی ترین و زیباترین کلیساهای جهان در اتیوپی واقع شده اند. اگر می خواهید از معماری ، قوس بنا و سایر ویژگی های این بناهای تاریخی بازدید کنید ، باید حداقل یک روز کامل وقت بگذارید.
ماداگاسکار
ماداگاسکار ، محلی دیدنی برای دوستداران طبیعت و حیات وحش است. ماداگاسکار یکی از 4 جزیره بزرگ جهان است که درصد زیادی از گونه ها جانوری و گیاهی را ، در جنگل های بارانی ، بیابان ها و سواحل خود جای داده است.

اطلاعات تور آفریقا

 

مقالات تور آفریقای جنوبی

  • گشت و گذار در بهترین پارک های ملی با تور آفریقا جنوبی

    پیشینه حیات در قاره آفریقا به میلیون ها سال قبل بازمیگردد. حیات وحشی که در تور آفریقای جنوبی میبینید در جایگاه خود مثال نازدنی و بی همتا است. بیشه ها وجنگل هایی که در این منطقه از کره زمین توسعه یافته اند سبب رونق حیات در بخش های مختلف این قاره شده اند. بیشه زارهای آفریقای جنوبی آن قدر فراوان هستند که توریست ها در تور بتوانند از میان چندین انتخاب...