تور اروپا

درباره تور اروپا

اروپا مجموعه ای از کشورهای گسترده از ناحیه ی آسیا تا اقیانوس اطلس و از آفریقا تا قطب شمال است. این قاره از کره زمین ، بیش از نیمی از بازار جهانی و بخش عظیمی از بازدیدکنندگان بین المللی را به خود جذب می کند.
تور اروپا تنها سفر به منطقه و مشاهده ی آثار و جاذبه های مختلف نیست ؛ بلکه با سفر به این منطقه ، در دریای  فرهنگ های متنوع و جدید و زبان های رنگارنگ غوطه ور میشوید.
مرز شرقی اروپا به درستی تعریف نشده است، به این دلیل که بخشی از ایالات قفقاز هنوز مرز مشخصی ندارد و گاهی آن را بخشی از آسیا و گاهی بخشی از اروپا در نظر میگیرند. روسیه و ترکیه نیز به لحاظ جغرافیایی همین وضعیت را دارند.

درباره تور اروپا


تقسیم بندی سرزمین های اروپا در تور اروپا


کشورهای بالکان 
 این کشورهای شامل مقدونیه ، کرواسی،  بوسنی و... هستند. کشورهای بالکان از نظر افتصادی مرفه هستند و تاریخ و طبیعت جذابی دارند. کوه ها و دامنه های آن ها در این کشورها، کم نظیر است.
کشورهای بالتیک 
 لیتوانی و استونی از این کشورها هستند که سه ایالت جذاب در امتداد خط ساحلی گسترده و دارای مناظر طبیعی زیبا و شهرهای قرون وسطی ای هستند.
کشورهای بنلوکس
  بنلوکس کشورهایی نظیر  هلند و بلژیک را شامل میشود و هریک به یک چیز شناخته شده اند. هلند برای آسیاب های بادی  و نقاشی های لیبرال و بلژیک با شهرهای تاریخی خود.
کشورهای بریتانیا و ایرلند : برتانیا و ایرلند ، آمیختگی فرهنگی و بومی ملت های مختلف  هستند. این کشورها تاریخ شگفت انگیز و در حال حاضر روزگاری مدرن را میگذرانند و دارای سنت و آداب و رسوم خاص خود هستند.
اروپای مرکزی
 اتریش ، چک ، مجارستان و لهستان ، از کشورهای اروپای مرکزی هستند که به جهات صنعتی ، از جمله صنعت ماهیگیری پیشرفته اند. قلعه های افسانه ای ، جنگل ها ، زمین های کشاورزی و رشته کوه های آلپ در این منطقه دیده میشود.

خدمات تور اروپا

جدید ترین تور اروپا

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری اروپا

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور اروپا

هتل های تور اروپا

مقالات تور اروپا

 • توصیه های سفر به تور قبرس (قسمت دوم)

  در ادامه مقاله قبل به نام توصیه های سفر به تور قبرس ، قوانین نانوشته و نباید های تور قبرس شمالی را برایتان شرح دادیم در این مقاله سعی داریم به کارهایی که باید در طول سفر به تور قبرس اروپایی انجام دهید اشاره کنیم . با توجه به قیمت تور قبرس همین امروز اقدام به رزرو تور قبرس کنید  بایدهای سفر به تور قبرس: هنگام احوالپرسی دست بدهید، لبخند ب...
 • کارهایی که در اولین سفرتان به اروپا باید انجام دهید

  اگر معماری زیبا ، موزیک گوش نواز ، مد ، تئاتر ، غذاهای خوشمزه و تنوع فرهنگی را معیارهای جذابیت یک کشور بدانیم قاره اروپا جذاب ترین و زیباترین قاره جهان خواهد بود. 450 میراث جهانی و هزاران نقاشی معروف دیدنی در تور اروپا قرار دارد که به این معنا است که حتی اگر تنها از شهر های اصلی اروپا دیدن کنید باز هم از تعداد زیادی اثار فرهنگی دیدن خواهید کرد . ...
 • اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه (قسمت سوم)

  همانطور که در دو مقاله قبلی اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه توضیح دادیم متاسفانه به دلیل تعداد زیاد توریست های خارجی که سالانه به تور اروپا خصوصا تور فرانسه میروند تعدادی از مردم بومی کشور فرانسه از این موقعیت سوء استفاده کرده و از حواس پرتی مسافران تور پاریس امرار معاش میکننند . در طی این مقاله تعدادی از معمول ترین کلاه برداری ها را برایت...
 • اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه (قسمت دوم)

  بیشتر مسافران ایرانی خصوصا آنهایی که آموزش زبان فرانسه ندیده اند از کلاهبرداری مردم بومی کشور فرانسه شاکی هستند . بسیاری از مسافران بعد از متوجه شدن قضیه را به سفارت فرانسه اطلاع میدهند اما به دلیل تعداد زیاد شکایت ها عملا کاری از دست آنها هم بر نمی آید بهترین کار این است که آگاهانه سفر کنید ، با غریبه ها و آدم های مشکوک به هیچ وجه بحث نکنید ...
 • توصیه های سفر به ایتالیا قسمت دوم

  هنگامی که در روم هستید مانند رومی ها رفتار کنید. ایتالیا کشوری پر از شگفتی برای توریست هاست. غذا، مد، هنر و تاریخ غنی سه هزار ساله سفر به تور ایتالیا را آسان، امن و لذتبخش می کند. مردم تور ایتالیا دارای ریشه های عمیق کاتولیک رومی است و رسومات و سنت ها در خانواده ها ریشه ای عمیق دارند. همچنین مردم تور ایتالیا بسیار رسمی تر از آن هستند که خارجی ها تص...

بهترین زمان تور اروپا

اروپا تنها یک کشور نیست! کسانی که به تور اروپا سفر می کنند ،  مجموعه ای از کشورها را انتخاب می کنند. بنابراین با توجه به این که در یک زمان به چند کشور سفر می کنید ، ثباتی در آب و هوای سفر شما دیده نمیشود. با این حال ما سفر در طول تعطیلات نوروز و اوایل بهار را  برای بهره مندی کامل از تمامی نقاط توصیه می کنیم. 


 • کشور های مهم در تور اروپا فرانسه و موناکو محبوب ترین مقصد توریستی در جهان و در منطقه ی اروپا ، فرانسه و موناکو هستند. برج ایفل ، سواحل رویایی اقیانوس اطلس ، ورزش های زمستانی رشته کوه های آلپ و نهایتا تاریخ و تمدن این کشور ، سبب جذب توریست فراوان شده است. یونان ، قبرس و ترکیه بیشترین تابش خورشید در اروپا ، در این سه منطقه  حس میشود. این بخش ...