اطلاعات تور اروپا

کشور های مهم در تور اروپا

فرانسه و موناکو
محبوب ترین مقصد توریستی در جهان و در منطقه ی اروپا ، فرانسه و موناکو هستند. برج ایفل ، سواحل رویایی اقیانوس اطلس ، ورزش های زمستانی رشته کوه های آلپ و نهایتا تاریخ و تمدن این کشور ، سبب جذب توریست فراوان شده است.
یونان ، قبرس و ترکیه
بیشترین تابش خورشید در اروپا ، در این سه منطقه  حس میشود. این بخش ها تحت پوشش مدیترانه شرقی هستند و به همین دلیل نواحی بسیاری از این منطقه شرجی است.
ایبریا
ایبریا شامل آندورا ، پرتغال و اسپانیا است. این کشور ها مقصد بسیاری از توریست ها به دلیل فرهنگ غنی خود هستند. شهرهای زیبا در این بخش و همچنین  خانه هاییلاقی و ویلاهای تابستانه، از دلایل شهرت این کشورها می باشد.
ایتالیا
ایتالیا مجموعه ی ایتالیا، مارینو، مالت، واتیکان و...را شامل میشود. همان طور که می دانید ، رم ، لورانس ، پیزا و ونیز ، مقصد مسافران زیادی از سرتاسر جهان است.
روسیه ، اوکراین و بلاروس
روسیه کشوری فوق العاده وسیع و سرد است که از سمت شرق ، به اقیانوس آرام راه می یابد. اوکراین کشوری  با استراحتگاه های منحصر به فرد ساحلی در دریا ی سیاه است و بلاروس نیز جاذبه های طبیعی خاصی را در بردارد.
کشورهای اسکاندیناوری
دانمارک، نروژ، فنلاند و ایسلند، از کشورهای زیر مجموعه این بخش هستند و  شامل کوه ها، دریاچه ها، یخچال های طبیعی و بکر،  آشار ها و وآتشفشان های زیادی هستند. فنلاند مرکزی فرهنگی  و متمایز نسبت به سایر کشور ها در میان کشورهای اسکاندیناوی است.
تاریخچه اروپا
یونانیان و رومیان آغازگر اصلی ایجاد اروپای متحد امروزی بوده اند. تاریخ اروپا متشکل از دوره های اروپای میانه، فئودالی، جنگ های فرانسه و انگلیس و رنسانس است.

اطلاعات تور اروپا


جاذبه های گردشگری تور اروپا


رم
رم نقطه ای کوچک در اروپا می باشد ، با این حال نیم توان به اروپا سفر کرد و از دیدن این منطقه غافل شد. کولسئوم و کلیسای سنت پیتر، از جاذبه های اصلی رم هستند.
پاریس
پاریس شهری مملو از موزه های مختلف است. موزه لوور ازمعروف ترین موزه های پاریس است. آثار تاریخی نظیر برج ایفل و تاق پیروزی نیز به همراه کلیسای نوتردام و کور ، پربازدید ترین بخش های پاریس هستند.
لندن
موزه های بریتانیا در جهان معروفند. گروه های موسیقی در میدان لستر لندن و برج لندن ، از بخش های تفریحی در لندن هستند.
فلورانس
فلورانس در مقایسه با رم، رنگ و لعابی اصیل تر دارد. فلورانس نیز موزه های مشهور و معماری خیره کننده ای در شهر دارد وتماشای میکل آنژ و آثار وی بخش لذت بخش دیگر برای هنردوستان است.
بارسلونا
بارسلونا ترکیب منحصر به فرد معماری مدرن و قدیمی است. طرح های پارک گوئل گائودی، سبب جذب افراد مختلف و هنرمندان ، برای مشاهده ی طراحی های وی در بارسلونا شده است.
آمستردام
آمستردام بیشتر به فرهنگ قهوه خانه ای قدیمی و کافی شاپی مدرن خود مشهور است. متداول ترین تفریح در این شهر، دوچرخه سواری در امتداد کانل ها آبی شهر است.
پراگ
پراگ پایتخت چک است و  بازدید از آن را، نظیر سیر کردن در خواب و خیال و داستان های افسانه ای میدانند. معماری گوتیک این شهر، تمامی سنین را مجذوب می کند و شهر، مرکز موسیقی  است.
ونیز
این شهر ، تصویر رومانتیک قایق سواری گاندولا، در طول کانال  گرند است. تئاتر این شهر و کلیسا های آن، از جاذبه های فرهنگ و تاریخی آن است.

مقالات تور اروپا

 • توصیه های سفر به تور قبرس (قسمت دوم)

  در ادامه مقاله قبل به نام توصیه های سفر به تور قبرس ، قوانین نانوشته و نباید های تور قبرس شمالی را برایتان شرح دادیم در این مقاله سعی داریم به کارهایی که باید در طول سفر به تور قبرس اروپایی انجام دهید اشاره کنیم . با توجه به قیمت تور قبرس همین امروز اقدام به رزرو تور قبرس کنید  بایدهای سفر به تور قبرس: هنگام احوالپرسی دست بدهید، لبخند ب...
 • کارهایی که در اولین سفرتان به اروپا باید انجام دهید

  اگر معماری زیبا ، موزیک گوش نواز ، مد ، تئاتر ، غذاهای خوشمزه و تنوع فرهنگی را معیارهای جذابیت یک کشور بدانیم قاره اروپا جذاب ترین و زیباترین قاره جهان خواهد بود. 450 میراث جهانی و هزاران نقاشی معروف دیدنی در تور اروپا قرار دارد که به این معنا است که حتی اگر تنها از شهر های اصلی اروپا دیدن کنید باز هم از تعداد زیادی اثار فرهنگی دیدن خواهید کرد . ...
 • اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه (قسمت سوم)

  همانطور که در دو مقاله قبلی اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه توضیح دادیم متاسفانه به دلیل تعداد زیاد توریست های خارجی که سالانه به تور اروپا خصوصا تور فرانسه میروند تعدادی از مردم بومی کشور فرانسه از این موقعیت سوء استفاده کرده و از حواس پرتی مسافران تور پاریس امرار معاش میکننند . در طی این مقاله تعدادی از معمول ترین کلاه برداری ها را برایت...
 • اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه (قسمت دوم)

  بیشتر مسافران ایرانی خصوصا آنهایی که آموزش زبان فرانسه ندیده اند از کلاهبرداری مردم بومی کشور فرانسه شاکی هستند . بسیاری از مسافران بعد از متوجه شدن قضیه را به سفارت فرانسه اطلاع میدهند اما به دلیل تعداد زیاد شکایت ها عملا کاری از دست آنها هم بر نمی آید بهترین کار این است که آگاهانه سفر کنید ، با غریبه ها و آدم های مشکوک به هیچ وجه بحث نکنید ...
 • توصیه های سفر به ایتالیا قسمت دوم

  هنگامی که در روم هستید مانند رومی ها رفتار کنید. ایتالیا کشوری پر از شگفتی برای توریست هاست. غذا، مد، هنر و تاریخ غنی سه هزار ساله سفر به تور ایتالیا را آسان، امن و لذتبخش می کند. مردم تور ایتالیا دارای ریشه های عمیق کاتولیک رومی است و رسومات و سنت ها در خانواده ها ریشه ای عمیق دارند. همچنین مردم تور ایتالیا بسیار رسمی تر از آن هستند که خارجی ها تص...