اطلاعات تور استرالیا

جاذبه های گردشگری تور استرالیا


خانه اوپرا سیدنی
اگر از خانه ی اوپرا سیدنی دیدن کرده باشید ، از این پس با شنیدن نام سیدنی ، به یاد این جاذبه ی شگفت نگیز می افتید. این خانه ، به شکل پوسته های بزرگ دارای بادبان مواج است که زینت این شهر است و میراث جهانی یونسکو نیز می باشد. این اوپرا از سه سمت، با آب و از یک سمت با پوشش گیاهی زیبا احاطه شده است.
دیوار بزرگ مرجانی
این پارک مرجانی ، در سال 1975 ،  یکی از بزرگترین سازه های مرجانی شناخته شد که دارای بیش از 3000 صخره های مرجانی است. به علاوه، مرجان های نرم و سخت، بیش از 1600 گونه از ماهی های استوایی، کوسه ها، ، دلفین ها، لاک پشت ها و صدف های بزرگ نیز در این دیواره وجود دارد. به تازگی امکان مشاهده ی این دیواره ، در اتاقک شیشه ای فراهم شده است تا بتوانید بدون غواصی، از مشاهده آن لذت ببرید.
پارک ملی اولورا کاتا جوتا
در قلب قرمز استرلیا ،  اولورو (که قبلا آیرز راک نام داشت ) ، یکی از شگفتی های طبیعی در تور استرالیا دیده میشود که میراث جهانی یونسکو می باشد. این شگفتی ، کوهی با ارتفاع 348 متر می باشد که بخش عمده ی آن زیر زمین پنهان است.
پل بندر سیدنی
در امتداد خانه ی اوپرا ، پل بندرگاه سیدنی ، یکی دیگر از جاذبه های این کشور است.  این شاهکار ، بزرگترین پل قوسی جهان است. 

اطلاعات تور استرالیا


پارک ملی کوه های آبی
در 81 کیلومتری غرب سیدنی ، یکی از سایت های معروف سیدنی که میراث جهانی یونسکو می باشد را مشاهده می کنید. این مکان ، پارک ملی کوه های آبی استرلیا است. علت نام گذاری این پاک به این اسم ، مه آبی رنگی است که  از جانب درختان اکالیپتوس پراکنده میشود. ماسه سنگ های سه خواهر، از جاذبه های این منطقه هستند.
ملبورن
ملبورن ، دومین شهر استرلیا است و تقریبا یک سوم مساحت کل استرلیا را ملبورن تشکیل داده است. مراکز خرید و جاذبه های تفریحی ملبورن ، به همراه پیشرفت شهری آن ، قابل توجه است.
جزیره فریزر
این جزیره ، میراثی جهانی است که در سواحل شرقی استرلیا قرار گرفته است و به عنوان بزرگترین  جزیره شن و ماسه جهان شناخته شده است. تپه های شنی بلند و جنگلهای انبوه باستانی  پر تنوع  وشگفت انگیز از گیاهان و حیواناتی چون کوسه، دلفین، نهنگ  ، خفاش ها و بیش از 300 گونه از پرندگان ، در این جزیره مشاهده می شود.


 

مقالات تور استرالیا

 • آب و هوای استرالیا

  استرالیا بر خلاف ایران و اکثر کشورها در نیمکره جنوبی کره زمین واقع شده و به همین دلیل است که از نظر آب و هوایی و فصول کاملا با ایران متفاوت است از طرفی این کشور با مساحت وسیع خود که از عرض در حدود 4000 کیلومتر و از طول در حدود 3000 کیلومتر است دارای تنوع آب و هوایی فراوانی در خود کشور است . نکته جالب دیگر در مورد سفر به استرالیا این است که برخلاف س...
 • توصیه های سفر به استرالیا-بایدها و نبایدها (بخش دوم)

  بیش از یک پنجم مردم تور استرالیا از والدین مهاجر زاده شده اند و همین امرمردم تور استرالیا را دارای فرهنگی مختلط کرده است. استرالیا کشوری بسیار آرام است و مردمانش انسان هایی روشنفکر، خوشگذران و اغلب پذیرای فرهنگ های بیگانه ای هستند که از کشور آنها دیدن می کنند. هر چند وقتی به تور استرالیا سفر می کنید باید به قوانین این کشور پایبند باشید و به فرهنگ ب...
 • توصیه های سفر به استرالیا-بایدها و نبایدها (بخش اول)

  توصیه هایی که درباره تور استرالیا در ادامه به آنها اشاره می کنیم شامل نکاتی هستند که نباید آنها را انجام دهید به شما کمک می کنند از گونه های جانوری نادر کشور استرالیا ، باربیکیوها و مناظر طبیعی آن لذت ببرید و آن را به یکی از بهترین تجربیات زندگی تان تبدیل می کند.   تابوی سفر به استرالیا: نشان دادن انگشت وسط کاری بی ادبانه است. خوردن، ...
 • پل بندرگاه سیدنی نماد ارتباطی دنیا در تور استرالیا

  پل بندرگاه سیدنی یکی از نمادهای اصلی در کشور استرالیا  و در شهر بندی سیدنی می باشد. احتمالا قبل از سفر با تور استرالیا مناظر زیادی از این پل را در قالب عکس های متفاوت مشاهده کرده اید. منظره ای که از ساختار این پل از دور ثبت میشود تحسین برانگیز است. مهندسی این پل در میان سایر جاذبه های تور استرالیا متفاوت است.  بندرگاه سیدنی اولین بار در سال 1815...