تور اسپانیا

درباره تور اسپانیا

اسپانیا کشوری در انتهای غربی دریای مدیترانه است که از اشتراک شبه جزیره ایبری با پرتغال ایجاد شده است. این کشور از نظر تعداد میراث جهانی بعد از ایتالیا در رتبه دوم قرار دارد و کشوری رنگارانگ و متنوع به لحاظ فرهنگی و آداب و رسوم است.
در میان کشورهای اروپایی، اسپانیا کشوری عجیب و غریب شناخته شده است. چرا که آداب و رسوم آن ، شیوه زندگی و غذاهای مرسوم میان مردم آن و...صمیمی تر است و نسبت به سایر کشورها فرهنگی کاملا غربی ندارد.
در میان شهر های این کشور ، پایتخت آن ، مادرید ، ساحل های پر جنب و جوش بارسلونا ، اجرای بولز در پامپولونا ، آندلس با معماری اسلامی ، سویا و گرانادا ، از شهرت بیشتری برخوردارند و می توانید پیشرفت های بیشتری را به لحاظ گردشگری در این مناطق شاهد باشید.
مراتع سرسبز ، کوه های برفی ، باتلاق های بزرگ و بیابان های وسیع  از جاذبه های طبیعی تور اسپانیا است و  در فصل های تابستان، ازدحام سواحل باور نکردنی است!

درباره تور اسپانیا


تاریخچه اسپانیا در تور اسپانیا


ساکنان شبه جزیره ایبری ، تشکیل دهنده تمدن نهایی امروزی در اسپانیا بوده اند. اسپانیا ، از واژه ی هیسپانیا گرفته شده است. انتخاب این واژه به دلیل تحت سلطه بودن اسپانیا در زمان های قدیم ، توسط امپراطوری روم بوده است. در قرن های بعدی مسلمانان کل ناحیه ایبری را فتح کردند و آندلس تشکیل شد.  در قرن های بعدی این کشور به عنوان استعمارگر بوده است و با ورود نطام سیاسی اروپایی ، نظام این کشور هم اکنون ، مشروطه سلطنتی می باشد.


مهم ترین شهر های اسپانیا در تور اسپانیا


مادرید : پایتخت پر جنب و جوش  با معماری جالب و موزه فوق العاده 
بارسلونا : شهری مدرن و فرهنگی 
بیلبائو : شهری صنعتی که موزه معروف گوگنهایم در آن واقع شده است.
کادیز : قدیمی ترین شهر در غرب اروپا که محل عبور کارناوال های مشهور است.
کوردوبا : مسجد جامع در این شهر واقع شده است و ساختمان های بزرگ و آسمان خراش های زیادی دارد.
گرانادا : این شهر خیره کننده در جنوب این کشور واقع شده است و توسط کوه های پوشیده شده با برف سیرانوادا ، احاطه شده است.
سویا : این شهر بسیار سرسبز است . 
والنسیا : پائلا در این جا ابداع شد. به علاوه از سواحل زیبایی برخوردار است.
اسپانیا از جهت تاریخی اهمیت فراوانی دارد . به علاوه تقاطع مهمی میان دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس است. همان طور که گفته شد با وجود کالکشن های عظیم تاریخی ، میراث دار دوم جهانی از نظر یونسکو، اسپانیا است. آندلس در جنوب اسپانیا ، یادآور تاریخ غنی این کشور است و کادیز نیز سابقه ی سکونت طولانی دارد.
روندا ، شهر زیبای دیگری در اسپانیا است که  در بالای صخره های شیب دار مستقر شده است و به خاطر میدان گاوبازی بزرگی که در مرکز شهر قرار دارد ، شهرت دارد. کوردوبا و گرانادا نیز ، نشانه های اسلام در این کشور را در دل خود دارند.
با حرکت به سمت بخش های شمالی اسپانیا ، شاهد دشت  لامانچا خواهید بود. در شمال ،Salamanca به سبب وجود دانشگاه  معروف خود ، شهرت فروانی دارد. کلیساهای زیادی نیز در اسپانیا وجود دارد که ساعات کاری و نمای داخلی آن ها ، با سایر کلیساهای اروپا ، متفاوت است.

خدمات تور اسپانیا

جدید ترین تور اسپانیا

  • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری اسپانیا

  • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور اسپانیا

هتل های تور اسپانیا

مقالات تور اسپانیا

  • توصیه های سفر به اسپانیا- بایدها و نبایدها

    اسپانیا کشوری شگفت انگیز و لذتبخش برای بازدید است، مردم اسپانیا بسیار وطن پرست هستند و به میراث خود می بالند. این ویژگی آنها می تواند در برخی موقعیت ها موجب دردسر شود. بنابراین خیلی مهم است که اطلاعاتی درباره برخی از رسومات بومی و همچنین قوانین دولتی داشته باشید تا بتوانید با افراد ارتباط برقرار کنید و به آنها احترام بگذارید و در عین حال از هرگونه ...
  • میدان شهردار پلازا کانون گردشگری در تور اسپانیا

    شهردار پلازا از جاذبه های توریستی محبوب در پایتخت اسپانیا، مادرید می باشد. میدانی که از قرن شانزدهم میلادی تا کنون کانون مهم گردشگری در تور اسپانیا به شمار می آید. ساختار این میدان بی نظیر است و مربوط به دوران حکومت فیلیپ دوم می باشد؛ دقیقا زمانی که وی معماری این بنا را به ژوئن ده هرررا، معمار محبوبش واگذار کرد. این میدان از گذشته محل تشییع جناز...

بهترین زمان تور اسپانیا

بسته به موقعیت کاری  و هدف شما از سفر ، تمام طول سال ، می توانید از سفر به این کشور لذت ببرید. اما اوایل پاییز و بهار ، بهترین زمان برای تور اسپانیا می باشد. 


  • جاذبه های گردشگری تور اسپانیا الحمرا و باغ ژنرالیف ، گرانادا اهمیتی ندارد که چه میزان اطلاعات درباره ی کاخ الحمرا در گرانادا دارید و چند تا عکس از آن تا به حال دیده اید؛ این کاخ سلطنتی ، دودمان نصریان و دوره برجسته هنر اسلامی را به خوبی بیان می کند. این مجموعه از برج ها ، دیوارها و مساجد تشکیل شده است. حجاری های با شکوه و سقف های کاشی کاری ...