اطلاعات تور اسپانیا

جاذبه های گردشگری تور اسپانیا

الحمرا و باغ ژنرالیف ، گرانادا

اهمیتی ندارد که چه میزان اطلاعات درباره ی کاخ الحمرا در گرانادا دارید و چند تا عکس از آن تا به حال دیده اید؛ این کاخ سلطنتی ، دودمان نصریان و دوره برجسته هنر اسلامی را به خوبی بیان می کند. این مجموعه از برج ها ، دیوارها و مساجد تشکیل شده است. حجاری های با شکوه و سقف های کاشی کاری شده، از بهترین نمونه های رنسانس هستند. در بخش های دیگر کاخ الحمرا در گرانادا، باغ ژنرالیف را مشاهده می کنید که می توانید برای لحظاتی، آرامش واقعی را در میان فضای سبز این باغ ، احساس کنید!

کلیسای ساگرادا فامیلیا

استایل آنتونی گادی ، سازنده ی این کلیسا، پوچی بوده است و به واسطه ی همین سبک جالب ، نقاط غیرمتعارف دیدنی ای در این کلیسا دیده میشود. به گونه ای که کلیسا در حال پیشرفت در ساخت و ساز است!

مسجد اعظم کوردوبا

مهم ترین مسجد در غرب و اروپا ، این مسجد است و نمود کاملی از معماری اسلامی است. این مسجد به همراه کلیسای ساگرادا فامیلیا ، نمونه های پر زرق و برق هنر ااسلامی در اروپا محسوب میشوند.

San Lorenzo de El Escorial

این منطقه در 45 کیلومتری شمال غربی مادرید قرار گرفته است و  خانه ی تابستانی پادشاهان اسپانیا بوده است. کل عمارت شامل کلیسا، صومعه ، کاخ سلطنتی ، آرامگاه و کتابخانه است. اتقاهای این بنا با نقاشی های زیادی مزین شده است که سبب شده است ایت مکان علاوه بر جاذبه ی تاریخی ، ارزش هنری فراوانی نیز داشته باشد.

موزه گوگنهایم بیلبائو

برای این که در ارتباط با ساختمان این موزه به باور برسید، باید این بنا را از نزدیک ببینید تا مطمئن شوید که تنها یک عکس نیست! سمفونی اشکال هندسی در بنای این موزه دیده میشود و انگار بنای آن آماده پرواز است! در این موزه ، کالکشن های تاریخی به همراه ترکیب مدرن ورق های فلزی و تیتانیوم جذابیت خاصی را به وجود آورده است.

شهردار پلازا

قلب تپنده مادرید ، شهردار پلازا است. طراحی این بنا به دوران فلیپ دوم و پادشاهی آن بر میگردد. در این مکان، مسابقات ، گاو بازی و اعلام پادشا و مجازات افراد گناهکار انجام میشده است.

اطلاعات تور اسپانیا

 

مقالات تور اسپانیا

  • توصیه های سفر به اسپانیا- بایدها و نبایدها

    اسپانیا کشوری شگفت انگیز و لذتبخش برای بازدید است، مردم اسپانیا بسیار وطن پرست هستند و به میراث خود می بالند. این ویژگی آنها می تواند در برخی موقعیت ها موجب دردسر شود. بنابراین خیلی مهم است که اطلاعاتی درباره برخی از رسومات بومی و همچنین قوانین دولتی داشته باشید تا بتوانید با افراد ارتباط برقرار کنید و به آنها احترام بگذارید و در عین حال از هرگونه ...
  • میدان شهردار پلازا کانون گردشگری در تور اسپانیا

    شهردار پلازا از جاذبه های توریستی محبوب در پایتخت اسپانیا، مادرید می باشد. میدانی که از قرن شانزدهم میلادی تا کنون کانون مهم گردشگری در تور اسپانیا به شمار می آید. ساختار این میدان بی نظیر است و مربوط به دوران حکومت فیلیپ دوم می باشد؛ دقیقا زمانی که وی معماری این بنا را به ژوئن ده هرررا، معمار محبوبش واگذار کرد. این میدان از گذشته محل تشییع جناز...