تور اندونزی

درباره تور اندونزی

اندونزی ، کشوری واقع بر خط استوا و میان دو اقیانوس هند و آرام است. تور اندونزی می تواند تفاوت های بسیاری داشته باشد. این کشور مرز های زمینی با مالزی دارد و از جانب شرق ، با گینه هم مرز است.  از بخش جنوبی نیز استرالیا ، نزدیک ترین  کشور همسایه با اندونزی است. بد نیست بدانید که اندونزی به عنوان یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان است و بعد از چین ، هند و ایالات متحده ، در رتبه چهارم قرار دارد.
بازار اندونزی شهرت زیادی در جهان دارد و جنگل های استوایی اندونزی ، پس از برزیل ، بزرگترین جنگل های جهان هستند. زیرساختهای کشور اندونزی ، بر خلاف تاریخ و جاذبه های طبیعی آن ، ضعیف است و متاسفانه مردم این کشور از ابتدایی بودن آن رنج میبرند. به عنوان مثال هنوز هم عده ی زیادی از مردم ، سوخت مورد نیاز خود را با چوب تامین می کنند!
اندونزی بیش از 167 آتشفشان فعال دارد و از این نظر ، شاید به مراتب از سایر کشورها ، فعال تر است!  بازدید از دهانه ی کوه های آتشفشانی ، از جاذبه های مهم گردشگری اندونزی است و بسیاری از گردشگران ، برای مشاهده ی همین مناظر طبیعی ، به اندونزی سفر می کنند. نمونه ای از این آتشفشان های فعال ، در پارک ملی  Bromo-Tengger-Semeru   ، قابل مشاهده است.

درباره تور اندونزی


مسلما در بزر گترین مجمع الجزایر جهان ، سواحل آن ، چشمگیر ترین بخش هستند. به عنوان مثال در منطقه ی مشهور بالی ، سواحل زیبایی وجود دارد.  سواحل فوق العاده دیگری نیز در ملوک، سوندای و سولاوسی واقع شده است . اندونزی کشوری وسیع است و بخش عمده جنگل های استوایی جهان در آن واقع شده استو بنابراین گنیجینه بزرگی از طبیعت که باید حفاظت شود ، در این کشور است.
حیوانات زیادی در این منطقه زندگی می کنند ؛ حیات وحشی فوق العاده متنوع از اورانگوتان ها و دیگر پستانداران در معرض خطر انقراض از جمله کرگدن و ببر، و طیف بسیار گسترده ای از گونه های پرندگان .


تاریخچه اندونزی و تور اندونزی


تاریخ مدرن اندونزی ، به حدود 2000 سال قبل از میلاد برمیگردد که  با یک موج از مهاجران آسترونزی قهوه ای پوست، در تایوان آغاز می شود. از همین نقطه ده ها پادشاه به قدرت رسیده است و در مجموع به این سرزمین رونق داده اند. شهر هایی شرق  جاوا ، جزایر اصلی سوماترا، جاوه، بالی و بورنئو (در حال حاضر کالیمانتان) و همچنین بخش هایی از شبه جزیره مالزی ، محل اصلی فرمانروایی پادشاهان بوده است.
این کشور در طول جنگ جهانی دوم نیز تحت تاثیر قرار گرفت و پس از آن ، کنترل اندونزی ، به دست ژاپنی ها افتاد. در سال های بعد بر اثر وقوع اتفاقات دیگر ، این کشور استقلال خود را بازیافت و به جمهوری اندونزی ، تغییر نام داد.


شهر های مهم اندونزی در تور اندونزی


Aceh Darussalam :  مسجد اعظم و موزه مشهور این کشور ، در این شهر واقع شده است.  مسجد این شهر به صورت معجزه آسایی ، در زلزله ی سال 2004 از تخریب مصون ماند.
Medan :  قصر Istana Maimun در این شهر واقع شده است.
جاکارتا : بزرگترین و شلوغ ترین شهر این کشور ؛ جاکارتا  پایتخت اندونزی می باشد.
Manado : مردم این شهر مسیحی هستند و شهرت یان شهر ، به دلیل فضای فوق العاده برای شیرجه زنی و فعالیت های آبی است.
سمارانگ : سمارانگ ، پایتخت  جاوه مرکزی است 

خدمات تور اندونزی

جدید ترین تور اندونزی

  • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری اندونزی

  • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور اندونزی

مقالات تور اندونزی

  • بهشت را در آبشارها با تور بالی تجربه کنید!

    اندونزی یکی از بزرگترین کشورهای مسلمان در جهان است و معروف ترین جزیره این سرزمین، بالی به عنوان جاذبه گردشگری برتر در جهان با تور بالی شناخته میشود. خاک حاصلخیر این جزیره ، برخورداری از منابع طبیعی وسیع و گنجینه های زیست محیطی بسیار آن تور بالی را به تور کاوشگری برای برخی از گردشگران تبدیل کرده است. این منطقه استوایی انواع جاذبه های طبیعی را دربردا...
  • سفر به معبد دیدنی تانا لات در تور بالی

    معابد در تور بالی یکی از چشمگیرترین جاذبه های گردشگری هستند و تنوع زیادی در این جزیره رویایی دارند. معبد تانالات معروف ترین مکان مقدس برای مردمان این سرزمین است که در تور بالی شاهد آن هستید. بیشترین شهرت این معبد به خاطر صحنه های عجیب طلوع و غروب خورشید است. صحنه های زیبا و بی نظیری که دیدن آن ها در میان امواج توفنده آب بسیار دل انگیز است. در کنا...

بهترین زمان تور اندونزی

تور اندونزی با توجه به موقعیت جعرافیایی خاص ، دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است. باران های موسمی و البته گرمای این منطقه به سبب استقرار در خط استوا ، اب و هوای ویژه ای را در این منطقه شکل داده است. با این حال اوایل بهار ، زمان خوبی برای استفاده از آب و هوا معتدل با رطوبت کمتر است.


  • جاذبه های گردشگری توراندونزی کاندی بوروبودور (معبد) این معبد میراث یونسکو است و در قلب جاوا واقع شده است. این معبد بزرگترین معبد بودا در جهان است و به دلیل ساختار زیبا و کنده کاری های خاص داخلی ، از معابد بودا دیگر در جهان ، متمایز است. معبد Candi Prambanan این بنا ، معبد هندو است و در Yogyakarta واقع شده و از جاذبه های اصلی در جاوا است. ...