اطلاعات تور اندونزی

جاذبه های گردشگری توراندونزی


کاندی بوروبودور (معبد)
این معبد میراث یونسکو است و در قلب جاوا واقع شده است. این معبد بزرگترین معبد بودا در جهان است و به دلیل ساختار زیبا و کنده کاری های خاص داخلی ، از معابد بودا دیگر در جهان ، متمایز است.
معبد Candi Prambanan
این بنا ، معبد هندو است و در Yogyakarta واقع شده و از جاذبه های اصلی در جاوا است. ساخت این معبد به قرن 9 برمیگردد که در آن سه خدای  خالق یا برهما ،  حافظ یا ویشنو  و ناو شکن یا شیوا ،  ساخته شده است. این معبد نیز از میراث جهانی یونسکو و بزرگترین معبد هندو می باشد.
معبد پورا
این معبد دیدنی و جذاب ، در میان تخته سنگ ها و صخره های آهکی واقع شده است و از سطح اقیانوس هند ، 70 متر ارتفاع دارد. جلال و شکوه این معبد تحسین برانگیز است و  در جزیره بالی واقع شده است. کل این بنا ، چندین بار از قرن یازدهم به بعد ، مورد بازسازی و توسعه قرار گرفته است و  در طول روز و نزدیک به غروب ،  نمایش خیره کننده ای از خورشید را می توانید از این ارتفاع مشاهده کنید.
مسجد رایا
این مسجد، در بخش مرکزی باندا قرار گرفته است و نشانگر عظیمت تاریخی سوماترا می باشد. جالب است بدانید که مسجد در طول سونامی سال 2004 ،  هیچ آسیبی ندید . طراحی این مسجد ، تلفیقی از معماری هند و مغول است .
کوه برومو
این کوه در شرق جاوا ، نماد کوه های آتشفشانی است. در دهانه ی این کوه ، ماسه سیاه و شن سفید انباشته شده است و دود سفید گوگرد که از دهانه خارج میشود ، نشانگر فعالیت آتشفشانی این کوه می باشد.
دریاچه توبا
این دریاچه ، بزرگترین دریاچه آتشفشانی جهان است. پس از یک فوران عظیم آتشفشانی ،  در حدود 70 هزار سال پیش ،  دهانه دریاچه ایجاد شد و با این که این فوران ، مردم زیادی را در این منطقه به هلاکت رساند ، این دریاچه شکل گرفت و امروز ، از زیباترین دریاچه های جهان است.

اطلاعات تور اندونزی


 

 

مقالات تور اندونزی

  • بهشت را در آبشارها با تور بالی تجربه کنید!

    اندونزی یکی از بزرگترین کشورهای مسلمان در جهان است و معروف ترین جزیره این سرزمین، بالی به عنوان جاذبه گردشگری برتر در جهان با تور بالی شناخته میشود. خاک حاصلخیر این جزیره ، برخورداری از منابع طبیعی وسیع و گنجینه های زیست محیطی بسیار آن تور بالی را به تور کاوشگری برای برخی از گردشگران تبدیل کرده است. این منطقه استوایی انواع جاذبه های طبیعی را دربردا...
  • سفر به معبد دیدنی تانا لات در تور بالی

    معابد در تور بالی یکی از چشمگیرترین جاذبه های گردشگری هستند و تنوع زیادی در این جزیره رویایی دارند. معبد تانالات معروف ترین مکان مقدس برای مردمان این سرزمین است که در تور بالی شاهد آن هستید. بیشترین شهرت این معبد به خاطر صحنه های عجیب طلوع و غروب خورشید است. صحنه های زیبا و بی نظیری که دیدن آن ها در میان امواج توفنده آب بسیار دل انگیز است. در کنا...