تور بالی

شهر بالی ، که به جزیره خدایان نیز شهرت دارد ، چشم اندازی متنوع از تپه ها و کوه ها، سواحل ناهموار و شنی است که در بزرگترین مجمع الجزایر جهان ، اندونزی واقع شده است.

شناخته شده ترین جاذبه های تاریخی این شهر علاوه بر دیدنی های طبیعی آن ، معابد هندو می باشد. 9 معبد بزرگ در بالی وجود دارد و مردم معتقدند که معابد این شهر برای مقابله و جلوگیری از حمله نیروهای تاریک هستند. مهم ترین معبد بالی ، معبد مادر است که در دامنه کوه آگونگ قرار گرفته است.

سایر معابد این شهر عبارتند از:

 • Pura Ulun Danu Bratan
 • Pura Ulun Danu Batur
 • Pura Pasar Agung
 • Pura Lempuyang Luhur
 • Goa Lawah
 • Pura Masceti 
 • Pura Luhur Batukaru

تمام معابد این شهر در زمین های ناهموار و سواحلی آب های بالی قرار گرفته اند. طراحی این معبد ها ، مهم ترین عاملی است که سبب میشود گردشگران مختلف از سراسر جهان ، به این منطقه سفر کنند. هر یک از معابد در بالی ، از سه بخش اصلی تشکیل شده اند: جابا یا حیاط بیرونی ، حیاط وسطی و حیاط داخلی . ویژگی های مشترک دیگری نیز در این معابد دیده میشود. مثلا  النگ-النگ (چمن کاهگلی) و یا دوک تالی (کف سیاه و سفید فیبر کاهگلی) و سقف .

در هر حیاط ، ساختارهای تزیینی و البته زیارتگاه های مختلف دیده میشود. همچنین دروازه های زیادی در این شهر دیده میشود که مکان رفت و آمد و بازرسی های قدیمی بوده است. به عنوان مثال دروازه  candi bentar ، به سمت مرکز این شهر که jaba tengah خوانده میشود منتهی میشود.

خط ساحلی بالی از جاذبه های دیگر این شهر است که این ناحیه را توریستی کرده است. در بخشی از ساحل جنگل های حرا از جنوب شرقی این شهر مشخص است و  صخره هایی مرتفع که امواج توفنده ی اقیانوس  هند به آن ها برخورد می کند نیز دیده میشود.

تور بالی

جای تعجبی ندارد که در ساحل این شهر ، ماسه های سیاه بزرگی نیز ببینید؛ چرا که سواحل در اطراف کوه های آتشفشانی قرار گرفته اند. سواحل جنوبی بالی ، محبوب ترین ساحل های این شهر هستند ؛ چرا که تمیز ترین آب های این منطقه در این بخش های قرار گرفته است.

دور از ساحل بالی ، تا حد زیادی سرسبز است و زمین های حاصلخیری دارد.  هنر سنتی و مدرن نیز در اطراف ساحل و در جای جای شهر به نمایش گذاشته میشود.

تاریخچه بالی در تور بالی

اولین بار ، هندو ها در حدود 100 سال قبل از میلاد ، به این جزیره مهاجرت کردند. با رسیدن هندو ها ، تمدن مدرن در این شهر آغاز شد. ماجاپاهیت از اولین حکومت هایی بوده است که بر بالی تسلط یافته است. این حکومت به فرهنگ و هنر توجه فراوانی داشت و به همین سبب هنر هایی نظیر مجسمه سازی ، نقاشی و رقص ، پیشرفت فراوانی پیدا کرد.

با ظهور اسلام و  در قرن شانزدهم ، این حکومت سرنگون شد. اما بالی امروزی ، شهرت واقعی خود را در دهه ی هفتاد به دست آورد. در آن زمان بود که  سواحل و امواج این کشور از دیدگاه افراد اهمیت یافت و  کم کم ، به عنوان منطقه توریستی ویژه ، در آمد فراوانی کسب نمود.

خدمات تور بالی

جدید ترین تور بالی

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری بالی

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

مقالات تور بالی

 • بهشت را در آبشارها با تور بالی تجربه کنید!

  اندونزی یکی از بزرگترین کشورهای مسلمان در جهان است و معروف ترین جزیره این سرزمین، بالی به عنوان جاذبه گردشگری برتر در جهان با تور بالی شناخته میشود. خاک حاصلخیر این جزیره ، برخورداری از منابع طبیعی وسیع و گنجینه های زیست محیطی بسیار آن تور بالی را به تور کاوشگری برای برخی از گردشگران تبدیل کرده است. این منطقه استوایی انواع جاذبه های طبیعی را دربردا...
 • سفر به معبد دیدنی تانا لات در تور بالی

  معابد در تور بالی یکی از چشمگیرترین جاذبه های گردشگری هستند و تنوع زیادی در این جزیره رویایی دارند. معبد تانالات معروف ترین مکان مقدس برای مردمان این سرزمین است که در تور بالی شاهد آن هستید. بیشترین شهرت این معبد به خاطر صحنه های عجیب طلوع و غروب خورشید است. صحنه های زیبا و بی نظیری که دیدن آن ها در میان امواج توفنده آب بسیار دل انگیز است. در کنا...

بهترین زمان تور بالی

دمای روزدر تور بالی ، در طول فصل های مختلف ، بین 2 تا 32 درجه متغیر است. از دسامبر تا مارس ، آب و هوای این منطقه بسیار مرطوب میشود. ژوئن تا سپتامبر ، از رطوبت کاسته شده و در صورتی که می خواهید از هوایی هنک و غیرشرجی در بالی لذت ببرید ، در این ماه ها به تور بالی سفر کنید.


 • جاذبه های گردشگری تور بالی Uluwatu این منطقه ، یکی از آرامش بخش ترین بخش های بالی است. سواحل در این منطقه شهرت جهانی دارند. ساحل  Kuta کوتا ، معروف ترین منطقه توریستی در تور بالی است. این مکان مدتی است که به محلی پرازدحام تبدیل شده است و  مراکز خرید و رستوران ها و کافه های اطراف آن ، با سایر مراکز تفریحی داخل شهر متفاوت است. حدود 5 کیلومت...