اطلاعات تور بالی

جاذبه های گردشگری تور بالی


Uluwatu
این منطقه ، یکی از آرامش بخش ترین بخش های بالی است. سواحل در این منطقه شهرت جهانی دارند.
ساحل  Kuta
کوتا ، معروف ترین منطقه توریستی در تور بالی است. این مکان مدتی است که به محلی پرازدحام تبدیل شده است و  مراکز خرید و رستوران ها و کافه های اطراف آن ، با سایر مراکز تفریحی داخل شهر متفاوت است. حدود 5 کیلومتر ساحل بکر در این منطقه وجود دارد که انتخاب یک بخش خاص برای گشت و گذار را مشکل کرده است!
یوبود
یوبود مرکز فرهنگی بالی است. صدای بلند موسیقی در سرتاسر این منطقه شنیده میشود و کل منطقه سبز است. نحوه ی آبیاری این منطقه نیز با سیستم سنتی  سوباک است و مشاهده ی همین آبیاری، می تواند اوقاتی لذت بخش در یوبود را برای گردشگران رقم زند.در یوبود نمایشی پانوراما از یک روستای سرسبز و شالیزارهای سنتی است. یوبود یک بار برای انتخاب به عنوان میراث جهانی ، نامزد شده است.
Seminyak
اگر به دنبال یک منطقه ساحلی آرام به دور از شلوغی های شهر هستید ، Seminyak انتخاب خوبی است. سواحل این منطقه چه برای افراد بومی و چه گردشگران ، نسبت به سایر سواحل آرامش بخش تر است.
پارک فرهنگی گارودا
این پارک تفریحی فرهنگی یک فضای باز و سرسبز 240 هکتاری وقع در شبه جزیره Bukit است. نماد خدایان هندو، ویشنو، در ارتفاع 20 متری زمین قرار گرفته است و قرار است که نام آن به عنوان بلند ترین مجسمه جهان ثبت شود. در این پارک مکان های تفریحی نظیر رستوران ها و همچنین برنامه های فرهنگی ، برای توریست ها تدارک دیده شده است.
معبد Tanah Lot
این معبد ِ یکی از مشهورترین معابد در بالی است. علت شهرت جهانی آن ، استقرار معبد روی سنگ بزرگی در وسط دریا است. در صورتی که جزر ومد شدید نباشد ، می توانید با استفاده از امکاناتی که فراهم شده است از این مکان دیدن کنید.

اطلاعات تور بالی

 

مقالات تور بالی

  • بهشت را در آبشارها با تور بالی تجربه کنید!

    اندونزی یکی از بزرگترین کشورهای مسلمان در جهان است و معروف ترین جزیره این سرزمین، بالی به عنوان جاذبه گردشگری برتر در جهان با تور بالی شناخته میشود. خاک حاصلخیر این جزیره ، برخورداری از منابع طبیعی وسیع و گنجینه های زیست محیطی بسیار آن تور بالی را به تور کاوشگری برای برخی از گردشگران تبدیل کرده است. این منطقه استوایی انواع جاذبه های طبیعی را دربردا...
  • سفر به معبد دیدنی تانا لات در تور بالی

    معابد در تور بالی یکی از چشمگیرترین جاذبه های گردشگری هستند و تنوع زیادی در این جزیره رویایی دارند. معبد تانالات معروف ترین مکان مقدس برای مردمان این سرزمین است که در تور بالی شاهد آن هستید. بیشترین شهرت این معبد به خاطر صحنه های عجیب طلوع و غروب خورشید است. صحنه های زیبا و بی نظیری که دیدن آن ها در میان امواج توفنده آب بسیار دل انگیز است. در کنا...