تور ایتالیا

درباره تور ایتالیا

ایتالیا ، کشوری پیشرفته و متمدن در جنوب اروپا است. ایتالیا با کشور یونان، به عنوان زادگاه فرهنگ غرب شناخته شده است. بیشترین تعداد سایت های میراث های جهانی ، در کشور ایتالیا واقع شده است و هنر و بناهای تاریخی ، در سرتاسر این کشور دیده میشود.
ایتالیا به دلیل غذاهای خوشمزه ، صنعت مد پیشرفته ، ورزش های لوکس ، گویش و آداب و رسوم متنوع ،  دریاچه های کوهستانی و کوه های آلپ ، شهرت زیادی کسب کرده است. دو ایالت مستقل در ایتالیا که وسعت کمی دارند عبارتند از:  شهرهای سن مارینو و واتیکان .
این دو شهر به لحاظ تکنیکی و شیوه عملکرد، جز اتحادیه اروپا محسوب نمیشوند؛ اما در هر حال بخشی از منطقه شینگن و همچنین EMU هستند. این دوشهر کاملا مستقل هستند ، اما ارزش واحد پولی این کشور در تمامی نقاط یکسان است و همگی به زبان ایتالیایی اما با لهجه ها و گویش های مختلف صحبت می کنند. ایتالیا به فرانسه ، اتریش و اسلونی هم مرز است و از غرب، توسط دریای تایرنین احاطه شده است.

درباره تور ایتالیا


تاریخچه ایتالیا در تور ایتالیا


سابقه سکونت در ایتالیا ، به حداقل 200 هزارسال پیش باز میگردد و اولین بار گروهی از هندی ها و افرادی از اروپا ، به این منطقه مهاجرت کردند. ایتالیا پس از مدتی ، به همراه سایر کشورهای حوزه مدیترانه ، به تصرف رومی ها درآمد. البته ناگفته نماند که امپراطوری رم ، از خود رم در ایتالیا شروع به شکل گیری کرد.
این کشور برای مدتی تحت سلطه ی ناپلئون در آمد و سما به فرانسه ملحق شد. اما بعد از انحطاط دولت ناپلئون، مجددا احیا شد. از قرن سیزدهم، فلورانس  ایتالیا ، مرکز فرهنگی ایتالیا شناخته شد و در قرن های 14 و 15 ، ایتالیا تبدیل به سکونتگاه افراد ثروتمند شد.
با وجود همه ی تحولات صورت گرفته، بخش شمالی ایتالیا نسبت به جنوب آن غنی تر و صنعتی تر است  و کل کشور اتحاد کاملی از این جهت ندارد. در ایتالیا اماکن دیدنی فراوانی وجود دارد، طوری که برای انتخاب اولین مکان سردرگم خواهید شد!
روستاها و شهر های متعلق به قرون وسطی برای سفر های آرام و دل پذیر، انتخاب خوبی هستند. دو نمونه از این شهرهای تاریخی عبارتند از: San Gimignano ( شهرت این منطقه ، به دلیل ضخامت کم برج های آن است ) ، و دیگری  Assisi مکه به کلیسای  دی سان فرانچسکو اختصاص داده شده است و پر از نقاشی های دیواری نفس گیر است!
در صورتی که زمان محدودی برای سفر و گشت و گذار در تور ایتالیا دارید ، حتما از موزه Etruscan بازدید کنید. خرابه های رومی ،  یادآوری شکوه و جلال امپراطوری رومیان است. 
سیسیل ، بزرگترین جزیره ایتالیا ، منطقه ای آتشفشانی بوده است و بازدید از آن را به شدت توصیه می کنیم ! کلیسای جامع لورانس و برج ناقوس نیز ، از بخش های خیره کننده در ایتالیا ، به واسطه ی نوع معماری و آثار هنری داخلی هستند.


مهم ترین شهر های ایتالیا در تور ایتالیا


رم : پایتخت ایتالیا از دوران امپراطوری رم تا به حال
بولونیا : محل  یکی از دانشگاه های معروف جهان و مرکز پیشرفته از جهت صنعت و تکنولوژی
فلورانس :  شهرستان رنسانس که به جهت هنر و معماری غنی ، مشهور شده است.
میلان : مرکز مد جهانی است. به علاوه تجارت و کسب و کار در این شهر رونق فراوانی دارد.
پیزا : محل استقرار برج معروف پیزا
ونیز : از زیباترین شهرهای شناخته شده در کل جهان که  به خاطر استقرار روی آب و شکل کانال گونه خود ، شهرت فراوان دارد.

 

خدمات تور ایتالیا

جدید ترین تور ایتالیا

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری ایتالیا

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور ایتالیا

هتل های تور ایتالیا

مقالات تور ایتالیا

 • توصیه های سفر به ایتالیا قسمت دوم

  هنگامی که در روم هستید مانند رومی ها رفتار کنید. ایتالیا کشوری پر از شگفتی برای توریست هاست. غذا، مد، هنر و تاریخ غنی سه هزار ساله سفر به تور ایتالیا را آسان، امن و لذتبخش می کند. مردم تور ایتالیا دارای ریشه های عمیق کاتولیک رومی است و رسومات و سنت ها در خانواده ها ریشه ای عمیق دارند. همچنین مردم تور ایتالیا بسیار رسمی تر از آن هستند که خارجی ها تص...
 • توصیه های سفر به ایتالیا قسمت اول

  توصیه های سفر به تور ایتالیا که در ادامه به آنها اشاره می شود شامل نکاتی هستند که به شما کمک می کنند تا حد امکان در سفرتان در تور ایتالیا از دردسر دور بمانید.   تابوی سفر به ایتالیا: در تور ایتالیا به هیچ وجه نزدیک مواد مخدر نشوید .مجازات در اختیار داشتن، استفاده و معامله مواد مخدر غیر قانونی سنگین هستند و محکوم شدگان به خصوص مسافران تو...
 • سه مقصد توریستی برتر در تور اروپا

  اگر قصد سفر به قاره اروپا را دارید و می خواهید با تور اروپا مدت زمان مشخصی را صرف گردش در کشورهای مطرح و دیدنی این نقطه از کره زمین کنید بهتر است که با تحقیق و بررسی های دقیقی عمل کنید. تور اروپا سفر به یکی از کوچکترین قاره های جهان است که در پهنه ی کوه های آرال قرار گرفته است. اعتدال آب و هوا و پیشرفت چشمگیری که این قاره از قرن های پیش داشته است...

بهترین زمان تور ایتالیا

آب و هوای این کشور متنوع است. این کشور تابستان های گرمی دارد و ژوئن گرم ترین ماه سال در این کشور است. زمستان سرد و مرطوب است و در مناطق ساحلی و در فصل های سرد ، بارش فراوانی دیده میشود. با این اوصاف می توانید سایر ماه های سال ، مثلا فصل پاییز را برای تور ایتالیا انتخاب کنید.


 • جاذبه های گردشگری تور ایتالیا کولوسئوم برای کسانی که به تور ایتالیا سفر می کنند ، بازدید از این منطقه ضروری است! ... کولوسئوم ، آمفی تئاتر بزرگی است که ساخت آن به دوران امپراطوری روم باز میگردد. امکانات ورزشی باستانی این آمفی تئاتر دیدنی است. در مجموع این بنا، یادآوری تاریخ گسترده و تمدن چند هزارساله ایتالیا است. ونیز وینز ، یک شهر دیدنی ...