اطلاعات تور ایتالیا

جاذبه های گردشگری تور ایتالیا


کولوسئوم
برای کسانی که به تور ایتالیا سفر می کنند ، بازدید از این منطقه ضروری است! ... کولوسئوم ، آمفی تئاتر بزرگی است که ساخت آن به دوران امپراطوری روم باز میگردد. امکانات ورزشی باستانی این آمفی تئاتر دیدنی است. در مجموع این بنا، یادآوری تاریخ گسترده و تمدن چند هزارساله ایتالیا است.
ونیز
وینز ، یک شهر دیدنی است که گذر از این شهر و سوار شدن بر گوندولا تنها با یک سنت ، به تنهایی ، برای صرف یک روز کامل و کشت و گذار در این شهر  کافی است.
کانالی که از این شهر عبور می کند، طولانی است و به تمامی بخش های شهر راه دارد. کانال گرند ، معروف ترین بخش کانلی در این شهر است که اغلب عکسان جهان ، برای عکس برداری از این منطقه ، این کانال را انتخاب می کنند.
شهر سوخته پمپی
در بخش زیری آتشفشان کوه  وزوویو، خرابه های شهر پمپی، شهری باستانی در روم باستان دیده میشود. کاوش ها و حفاری های انجام شده در این منطقه ، بخش های مختلفی از جمله  بازار ها، حمام ها، معابد و البته تئاتر ها را نشان داده است که مربوط به دوران روم باستان است و در ال حاضر تنها خرابه هایی از آن باقی مانده است.
برج پیزا
برج پیزا یکی از جاذبه های معمولی برای خود این شهر است ، اما نقص جالب این برج ، شهرت جهانی بالایی را برای آن رقم زده است.

اطلاعات تور ایتالیا


دریاچه کومو
این دریاچه توسط کوه ها و شهرهای کوچک احاطه شده است و بسیاری ازویلاهای قدیمی و مجلل ، اطراف دریاچه را محاصره کرده اند. آب و هوای این منطقه بسیار دل پذیر و معتدل است.
ساحل آمالفی
این ساحل از میراث جهانی یونسکو است و کشش خیره کننده ای دارد. شهری که در امتداد این ساحل قرار گرفته است ، Positano می باشد.

 

مقالات تور ایتالیا

  • توصیه های سفر به ایتالیا قسمت دوم

    هنگامی که در روم هستید مانند رومی ها رفتار کنید. ایتالیا کشوری پر از شگفتی برای توریست هاست. غذا، مد، هنر و تاریخ غنی سه هزار ساله سفر به تور ایتالیا را آسان، امن و لذتبخش می کند. مردم تور ایتالیا دارای ریشه های عمیق کاتولیک رومی است و رسومات و سنت ها در خانواده ها ریشه ای عمیق دارند. همچنین مردم تور ایتالیا بسیار رسمی تر از آن هستند که خارجی ها تص...
  • توصیه های سفر به ایتالیا قسمت اول

    توصیه های سفر به تور ایتالیا که در ادامه به آنها اشاره می شود شامل نکاتی هستند که به شما کمک می کنند تا حد امکان در سفرتان در تور ایتالیا از دردسر دور بمانید.   تابوی سفر به ایتالیا: در تور ایتالیا به هیچ وجه نزدیک مواد مخدر نشوید .مجازات در اختیار داشتن، استفاده و معامله مواد مخدر غیر قانونی سنگین هستند و محکوم شدگان به خصوص مسافران تو...
  • سه مقصد توریستی برتر در تور اروپا

    اگر قصد سفر به قاره اروپا را دارید و می خواهید با تور اروپا مدت زمان مشخصی را صرف گردش در کشورهای مطرح و دیدنی این نقطه از کره زمین کنید بهتر است که با تحقیق و بررسی های دقیقی عمل کنید. تور اروپا سفر به یکی از کوچکترین قاره های جهان است که در پهنه ی کوه های آرال قرار گرفته است. اعتدال آب و هوا و پیشرفت چشمگیری که این قاره از قرن های پیش داشته است...