اطلاعات تور تایلند

در تور تایلند کجا برویم؟


شدیدترین برخورد بین سنت و مدرنیته، در بانکوک است، که تقریبا در هر برنامه ی سفر، نخستین اقامتگاه است. در داخل هسته ی تاریخی بانکوک، معابد درخشنده و پر تلالوء. بازارهای , canalside، و تجملات فراوان کاخ بزرگ در قرن هجدهم، را خواهید یافت، حال آنکه در مرکز شهر بانکوک، آسمان خراش های جنگلی، دکور بوتیک ها، باشگاه ها و میکده ها وجود دارند. پس از اینکه به طور کامل در تور بانکوک توقف کردید، برنامه ی بسیاری از پرواز ها در تعطیلات، حرکت به سمت شرق و به سوی پاتایا، اصلی ترین تفرجگاه این کشور است. اما برای رسیدن به سواحل و استراحتگاه های زیباتر، بهتر است که فقط اندکی بیشتر خطر کنید تا به جزیره ی کوهسامویی و مجمع الجزایر کوهسانگ با شن و ماسه های سفید و خانه ساحلی های ییلاقی اش، برسید. 
گردشگران کمتری، از ایسان، فقیر ترین و سنتی ترین منطقه ی تایلند، بازدید می کنند. اکنون، سفری از میان مناظر آرام دره ی رودخانه ی مکونگ که سر حد نهایی شمال شرقی تایلند است، و در روستاهای کشاورزی قدیمی پیش می رود و ترکیبی موزون از اماکن مذهبی را می سازد، وجود دارد. در حالیکه بخش های جنوبی ایسان، بعضی از بهترین اسرار تایلند را در خود نگه داشته است. مثل معبد سنگی با شکوه فیمایی، فانوم رانگ و خوافرا ویهارن، که همگی حدود ده قرن پیش با خمر کامبوج ساخته شده اند.
نزدیک تر به پایتخت، پارک ملی خائویای، تنوع فوق العاده ای از گیاهان و جانوران تایلند را از ارکیده وحشی تا انجیر خفه و همچنین از فیل تا پرندگان همه چیزخوار حفظ کرده است.  
در قلب مناطق مرتفع شمال، چایانگ مای وجود دارد که هم شهری تاریخی جذاب است و هم مرکز فرهنگی پر تب و تاب همراه با سنتی قوی در زمینه هنر، صنایع دستی و جشنواره ها است. که در راستای توسعه ی خود از مراقبه های مذهبی و زاهدانه به سوی لذت های دنیوی تر و برگزاری کلاس های پخت و پز تایلندی - حرکت کرده است.
در حالیکه مناطق اطراف این شهر، به خاطر وجود مناظر کوهستانی اش، انسان را وسوسه می کنند، جمعیت در این روستا، به طور کامل مخلوطی از مردم قبیله هستند.
بخش زیادی از فعالیت ها در فضای باز، و همچنین چشمه های آب گرم و ماساژها در «پای»، که یک ایستگاه شگفت انگیز و بین المللی برای مسافرین روی تپه هاست و 4 ساعت با شمال غربی چیانگ مای فاصله دارد، لذت بخش هستند.  
چیانگ مای و شمال آن، به خاطر گردشگری مستقل جای خود را استوار کرده است. حایل شدن دشت های مرکزی در این مکان، گردشگری را با مشکل مواجه می کند. با این حال، در ازای آن (حایل بودن دشت های مرکزی) ، هنوز هم کوهپیمایی هایی در اطراف آمفانگ، در نزدیکی مرز برمه، و خرابه های زیبای پایتخت سابق «ایوتهایا و سوخوتهای»که میراث هنری با شکوهی را ایجاد کرده اند و قابلیت های برجسته ی تایلند را جهت جذب فرهنگ های متفاوت، به نمایش کشیده اند، انجام می شود.

مکان های دیدنی تور تایلند


کانتچانابوری، که به شکل فوق العاده ای در رودخانه ی کوا واقع شده است، از بخش بسیار تیره و تاریک گذشته ی تایلند حکایت می کنند. ارتش ژاپن، در طول جنگ جهانی دوم، برای مسیر این رودخانه بود که راه آهن برمه تایلند را به قیمت جان هزاران POW، ساخت.    
تعطیلات تایلندی ها در شن و ماسه و دریا، خلاصه می شود. هرچند بهترین سواحل در جنوب تایلند، که مجمع الجزایر سامویی در سواحل خلیج یکی از برجسته ترین آنها است، قرار دارد. کاسومائی، خود بیشترین سواحل دارای شن و ماسه ی سفید و مرتب را دارد. و بهترین تنوع در امکانات رفاهی را برای رفتن به آنجا دارد. مورد بعدی، کوفانگان است که هنوز تا حد زیادی قلمروی باربران است. جاییکه باید انتخابی دشوار بین خلیج های متروک و هات رین، پایتخت بخشی از تایلند داشته باشیم. 
دستیابی به کو توای سنگی، دور افتاده ترین جزیره، به عنوان بزرگترین مرکز آموزش رانندگی در آسیای جنوب شرقی ، پیجیده است.   در سرتاسر جانب دیگر این شبه جزیره، ساحل آندامان،منظره های هیجان انگیز تر و بهترین صخره های مرجانی را در این کشور دارد. خصوصا در سرتاسر جزیره ی کو سیمیلان، که در زمره ی بهترین مکان ها در جهان طبقه بندی می گردد.
پوکت، بزرگترین جزیره ی ساحل آندامان، یکی از بالاترین مقاصد گردشگری تایلند است و یک دوجین ساحل خوب را در کنار خود دارد. هرچند برخی از این سواحل، به واسطه ی زیاده خواهی ها و شب زنده داری ها، توسعه ی زیادی یافته اند. زیبایی کو فی فی کوچک، یک قطب عمده ی این بخش است که توسط دریاهای فیروزه ای و صخره های سنگ آهک چشمگیری که خط ساحلی را در سرتاسر کرابی، مشخص کرده اند، احاطه شده است. 
کالانتای بزرگ و جنگلی، حداقل برای یک لحظه ، جایگزینی آرام برای خانواده ها است. اما برای رفتن به یک جنگل واقعی، به یک رهبر داخلی نیاز است تا شما را به جنگل های انبوه پارک ملی خائوساک ببرد.
به علاوه، پایین شبه جزیره ی تایلند، در استان های کاملا جنوبی، حیات پرتکاپوی دریا و ماسه های تکرار نشدنی جزایر ترانگ، پارک ملی دریایی کوتاروتوا، رقیبان اصلی هستند. امروزه امکان این وجود دارد که جزیره ی رقص شما را جذب کند و مسیرتان را به سمت خود بکشد، در واقع، ممکن است شما همه ی راه را از پوکت تا مالزی بیایید، اما در سرزمین اصلی قدم نگذارید. 

 

مقالات تور تایلند

 • 10 دلیل که چرا همه عاشق تایلند هستند؟

  تایلند یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری برای مردم سراسر جهان است در ادامه به 10 دلیل این محبوبیت میپردازیم . قطعا این 10 دلیل قطره از دریا هستند و هر فرد از هر پیش زمینه فرهنگی دلایل خودش را برای علاقه و یا عدم علاقه به این سرزمین دارد . البته هیچ ککس ادعایی مبنی بر بی نقص بودن تایلند ندارد و قطعا مانند هر کشور دیگری مسائل و مشکلات مهمی وجود دارد ک...
 • 10جاذبه برتر تور تایلند

  بانکوک حدود ۲۰۰ سال پیش به عنوان یک مرکز تجاری کوچک و بندر ارتباطی در کناره غربی رودخانه چائو فرایا  پیدایش یافت. امروزه، درحالی که تور تایلند با سرعت زمانه مدرن در حال پیشرفت است، عظمت و افتخار گذشته درخشان هنوز هم شایان توجه است. معابد خیره کننده، قصرهای باشکوه، یک بازار شناور معروف در سطح بین المللی، یا محله رنگارنگ چینی ها، هر یک از این مکان ها...
 • 10 جاذبه برتر محله چینی های تور تایلند

  مناظر، صداها و بوها در محله چینی ها نوعی تجاوز به احساسات هستند بنابراین بازدیدکنندگان تور تایلند باید برای هرچیزی آماده باشند، اما برای هر فردی که دارای روحیه ماجراجویانه است، یک روز گشت و گذار در بازارهای کوچه ای و دستفروشان خیابانی می تواند یکی از خاطره انگیز ترین تجارب بانکوک باشد. این منطقه به دلیل تلفیق فرهنگ های چینی و تایلندی، منحصر به فرد ...
 • 3 رستوران برتر محله چینی های بانکوک

    اگر آدم خوش غذایی هستید و میتوانید همه چیزی که درباره غذا میدانید فراموش کنید پس محله چینی ها میتواند شما را غافلگیر کند . غذاهای خیابانی همیشه جالب اند و به نظر میرسد توریست های تور نوروزی تایلند از قاطی شدن با مردم محلی و تجربه یک غذای سنتی تایلندی لذت میبرند . خیابان یاوارات (Yaowarat) همیشه برای غذاهای دست فروشان و پیاده روهای بسیار شلو...
 • بازار سمپنگ تور تایلند

  در بازار خیابان سمپنگ تور تایلند تقریبا تمام تجربه خرید از محله چینی های بانکوک خلاصه شده علاوه بر این محله های اطراف بازار که خیابان های قدیمی محله چینی ها را تشکیل میدهد ، شلوغ ، پر هیاهو و همیشه زنده است . خیابان های باریک با دست فروشانی که همه چیز از لباس های ارزان و پارچه تا وسایل الکترونیکی میفروشند. همه چیز درباره بازار سمپنگ تایلند : ...