اطلاعات تور آلانیا

جاذبه های طبیعی تور آلانیا


پارک آبی
یکی از پارک های معروف جهان ، پارک آبی آلانیا می باشد که در حوالی منطقه Okudzalar  قرار گرفته است. در این پارک ، مرتفع ترین کوه ها و پست ترین حفره ها را میبینید و در  می توان گفت مجموعه ای بی نظیر از طبیعت را به صورت همزمان در این پارک مشاهده خواهید کرد. به علاوه  فضایی برای ورزش های آبی ، تفریحات خانوادگی  رستوران و کافه تدارک دیده شده است.
غواصی و پارک دلفین ها
به دلیل وجود آب های درخشان ، تنوع گونه های آبزی  وجود میلیون ها گونه از گیاهان دریایی و همچنین حفاری هایی که بسیاری از آن کشف نشده است  غواصی در این منطقه ، طرفداران زیادی دارد. به علاوه آب و هوای آلانیا به گونه ای است که در اغلب فصول  معتدل است و زمینه مناسبی برای این تفریحات را فراهم می آورد. همچنین پارک دلفین ها در این منطقه ، فرصت مناسبی جهت آشنایی با دنیای شگفت انگیز دلفین ها و فک ها را  به وجود آورده است.
غارهای داملاتاش
این غار مجموعه ای شگفت انگیز از قندیل های 15 هزار ساله است و اشکال متفاوتی در آن یافت میشود. ویژگی های ساختاری قندیل های سربالا و سرپایین این غار ، با توجه به ترکیبات شیمیایی خاص خود ، سبب شده است که پزشکان بازدید از آن را برای افراد مبتلا به آسم توصیه کنند.

اطلاعات تور آلانیا

جاذبه های تاریخی تور آلانیا


قلعه آلانیا
این منطقه مشرف به دشت پامفیلیان و کوه های کیلیکیه می باشد. برای بازدید از این قلعه ، باید جاده ی کوهستانی که در ارتفاع سه و نیم کلیومتری از  قرار گرفته است را پشت سربگذارید.  قلعه مجموعه ای از ویرانه های تاریخی می باشد که از مخازن و بخش های کلیساییی تشکیل شده است. 
قلعه احمدک
در راه حرکت به سمت قلعه آلانیا ، با روستای احمدک مواجخ میشوید که برای مدتی تحت تصرف عثمانی ها و سلجوقی ها قرار گرفته است. از این روستا خانه های قدیمی چوبی زیادی باقی مانده است که مجموعا بالاترین سازه در آلانیا را تشکیل میدهند.
برج قرمز
برج قرمز ، یک ساختمان 5 طبقه هشت ضلعی است که تقریبا 30 متر قطر دارد و بیش از 30 متر نیز ارتفاع دارد. در این برج مخزن مرکزی برای ذخیره آب نگهداری میشود که مجموعا در سال 1226 توسط  کیقباد سلجوقی بنا شد.
Tersane
در طول دیوارهای قدیمی بندری از برج قرمز راهرو های چوبی  Tersane دیده میشود که تنها کشتی سازی قدیمی باقی مانده از دوران ساجوقیان در ترکیه است.
خانه عثمانی
خانه عثمانی ویلایی احاطه شدخه توسط باغ های سرسبز می باشد که در حال حاضر مجموعه رستوران های توریستی را در آن مشاهده می کنیم. در این رستوران ها می توانید از غذاهای عثمانی سنتی که ترکیبی از گوشت بره و پوره بادمجان است ، تا غذاهای مدرن و امروزی لذت ببرید.

مقالات تور آلانیا

 • مراکز خرید در تور آنتالیا-بخش سوم

  خرید کردن در میان بازار ها و مراکز خرید بزرگ و مشهور در تور آنتالیا ، همواره برای گردشگران این تور ها لذت بخش بوده است و با توجه به شهرت اجناس ترکی ، اولین چیزی که ممکن است در طول این سفر ، به ذهن شما برسد ، خرید کردن و بازدید از مراکز خرید در تور آنتالیا می باشد. در ادامه با بخش سوم از معرفی بهترین مراکز خرید ، با ما همراه باشید. بازار اصلی آنت...
 • مراکز خرید در تور آلانیا

  به هردلیلی که  تور آلانیا را برای سفر انتخاب می کنید ، خرید کردن و بازدید از مراکز تجاری و فروشگاه های لوکس این شهر ، از بخش های ضروری سفر شما است . به ویژه اگر با خانواده این تور را انتخاب کرده باشید! در تور ترکیه ، مراکز تجاری مختلفی را میبینید ، اما یکی از معتبر ترین و بزرگترین مراکز خرید در ترکیه ، در آلانیا واقع شده است. البته بازارهای محلی...
 • آداب و رسوم و فرهنگ آلانیا

  سواحل زیبای آلانیا و مناطق طبیعی گسترده آن ، این منطقه را به یکی از توریستی ترین بخش ها برای مسافران در تور ترکیه تبدیل کرده است.  در کنار سفر به این منطقه خوش آب و هوا ، آشنایی با آداب و رسوم و فرهنگ این شهر ، به شما کمک می کند که حین بازدید از مناطق گردشگری آلانیا ، با آگاهی بیشتری از دیدنی های این منطقه وسفر در تور آلانیا ، لذت ببرید. فرهنگ آ...
 • کارهایی که با سفر به آلانیا باید انجام داد

  سفر به شهر رویایی آلانیا ، جاذبه های گردشگری تور آلانیا و به طور کلی انتخاب تور آلانیا برای یک نعطیلات کامل و مفرح نیاز به آشنایی بیشتر با بخش های مختلف این شهر ، خیابان ها و همچنین کارهایی که می توان در طول سفر به آلانیا انجام داد ، دارد. در آلانیا می توانید تفریحات خود را با قیمت مناسب تری نسبت به سایر بخش های تور ترکیه انجام دهید. به علاوه به...
 • کارهایی که با سفر به ترکیه باید انجام داد-بخش-سوم

  شکل دیگری از گردشگری را می توانید با تور های ترکیه تجربه کنید و در عین  بازدید از اماکن تاریخی و قدیمی ، از جاذبه های گردشگری این کشور لدت ببرید. هر نقطه از ترکیه را که انتخاب کنید ، زیبایی های آن شما را مجذوب خود می کند. کارهای زیادی را می توانید با سفر در تورترکیه انجام دهید که بخش های زیادی ازآن را از جمله کورشونلو و غارهای اطراف آلانیا را مع...