اطلاعات تور بدروم

جاذبه های طبیعی تور بدروم


گالت بدروم  به عنوان مرکز جامعه هنری کشور ترکیه با فضایی پر جنب وجوش ، مجموعه ای از گالری های هنری بی نظیر می باشد. این جامعه ، به عنوان مرکز فعالیت های هنری نامتعارف و شب های پرهیجانی که تا به حال در هیچ کجای دنیا تجربه نکرده اید شناخته میشود.
بعد از ظهر های بدروم ، برای صرف یک عصرانه در کافه های مشهور این منطقه و نهایتا شام دریایی که مستقیما از دریای اژه صید و سرو میشود بی نظیر است. مشابه سایر مناطق ترکیه نظیر آنتالیا این  منطقه نیز محلی برای استراحت افراد در دوران بازنشستگی یا تعطیلات جهت فراغت از کار و کسب در آمد می باشد. بیشتر مالکان این منطقه ، انگلیسی زبان هستند.
مسئولان در شبه جزیره بدروم محلی برای اقامت بازدیدکنندگان و توریست ها در خانه های سنتی روستایی و اتاق های مهمان ویژه فراهم کرده اند. در سواحلی جنوبی روستاهای گامبت ، بیتز ، باگلا و...، سواحل شنی و همچنین تخته های بادبانی که به طرز ماهرانه ای در میان قایق های جزیره به اهتزاز درآمده است ، درختان پرتقال و نارنج هایی که در طول ساحل رشد کرده اند،  قدم زنی در طویل ترین ساحل این منطقه که در روستای Ortakent  قرار گرفته است ، مجموعا فضای مناسبی را برای تفریحات دریایی به وجود آورده است. غرب این شبه جزیره برای شنا و ورزش های زمستانی مناسب تر است. 
Akyarlar یکی از بهترین جزایر دنیا به سبب وجود شن و ماسه پودری و نرم می باشد و شهرت فراوانی دارد. به علاوه ساحل های Turgutreis, Gumusluk ،  Yalikavak نیز به عنوان سواحل رمانتیک این کشور محسوب میشوند و محل مناسبی برای حمام آفتاب هستند.
آب شفاف و فیروزه ای خلیج  Gökova ،  نشانگر کوه های سربه فلک کشده این منطقه  است و آفتاب غروب ، تابندگی فسفری خیره کننده ای را ایجاد می کند. شهر میلاس در 65 کیلومتری بدروم  از مکان های باستان شناسی این منطقه برای افراد علاقمند است.

اطلاعات تور بدروم


جاذبه های گردشگری تور بدروم


قلعه سنت پیتر
قلعه پر زرق و برق سنت پیتر ، از قلعه های قدیمی بدروم است که در قرن 15 توسط شوالیه Hospitaller ساخته شده است. قلعه شامل موزه باستانی زیر آب و گنجینه های انباشته شده در آب می باشد. گفته میشود که شوالیه این قلعه را در طول حمله تیمور لنگ از آناتولی به سبب تضعیف نیروهای دشمن ساخته است. این قلعه شامل دادگاه اصلی ، سالن شیشه ای ، برج فرانسوی ، برج انگلیسی ، تالار مخروبه ، برج گاتینیو و برج مار می باشد.
آرامگاه ماسولوس
این آرامگاه از عجایب هفتگانه جهان است که دستاورد ساتراپ می باشد. در زمان او پایتخت از کاریان به هالیکارناسوس منتقل شد. در دیوار های این آرامگاه ، تصاویر افسانه ای و نبردهای بزرگ نقش شده است و و در مرکز آن سکویی وجود دارد که  محل معبد مرمری می باشد.
موزه باستان شناسی زیر آب
این موزه به جای خود ، یکی از مهم ترین موزه های باستان شناسی است و می توان درس تاریخ را در این مکان دوره کرد. نقشه ها ، مدل ها و نقاشی های دیواری نمای واقعی تاریخ باستان هستند و  با موزه های بزرگ غربی نظیر موزه ویکتوریا ، رقابت می کند. در این موزه ترتیب وقوع اتفاقات با استفاده از فلش هایی برای مشخص شده است و حداقل دو ساعت تمام نیازدارید تا بتوانید از کل موزه بازدید کنید.
کارخانه کشتی سازی
این کارخانه در دوران عثمانی ها و در سال 1770 بنا شده است و بازسازی آن به قرن 17 و 18 برای مقابله با حملات دزدان دریایی برمیگردد.
مسجد مصطفی پاشا
زمانی که برای ساخت کارخانه کشتی سازی مصطفی پاشا به این منطقه سفر کرده بود دستور ساخت این مسجد داده شد.
جزیره سیاه (کارآوا)
آب شفابخش این منطقه برای درمان بیماری های مفصلی شهرت دارد.

مقالات تور بدروم

 • مراکز تجاری تور بدروم-بخش دوم

  خرید بزرگترین و منحصر به فردترین لذت در طول سفر با تور های تفریحی می باشد؛ به خصوص اگر در میان تور های موجود، تور ترکیه را برای سپری کردن تعطیلات انتخاب کرده باشید و از میان شهرهای مختلف آن ، بدروم مقصد شما باشد. خرید در مراکز خرید و تجاری بدروم،  مشاهده  فرهنگ خاص ترکیه است و می توانید نظیر بازدید از یک موزه در تور بدروم، از مشاهده آثار و صنایع...
 • مراکز تجاری تور بدروم

  بدروم ، جزیره پرنده و دریا ، در کنار آفتاب و آب های درخشان و سواحل دیدنی که به صورت مفصل در معرفی جاذبه های گردشگری بدروم با آن ها آشنا شدید، مراکز تجاری و خرید بزرگ و متنوع زیادی نیز دارد که آن را به نقطه پرطرفدار در تور ترکیه  تبدیل کرده است. انتخاب تور بدروم، ابتدا به خاطر دریای بی نظیر و خط ساحلی دست نخورده آن و سپس به دلیل مراکز تجاری بزرگ ...
 • رسوم و فرهنگ در تور بدروم

  ترک ها افرادی وطن پرست و خانواده دوست هستند. اگر ساکن ترکیه هستید یا به عنوان یک مسافر، تورهای مسافرتی این کشور را انتخاب کرده اید ، بد نیست بدانید که تا چه حد مردمی که با آن ها در تور ترکیه برخورد خواهید داشت ، روی برخی از مسائل متعصب هستند. همه ی این موارد ، در قالب فرهنگ و رسوم مردم جای میگیرد. در این مقاله با آداب و رسوم مردم بدروم آشنا می شو...
 • کارهایی که در تور بدروم باید انجام داد-بخش دوم

  حال که تور بدروم را انتخاب کرده اید ، نوبت آن است که برای سفر خود برنامه ریزی کنید و بازدید از هر نقطه را در طول تور ، در برنامه خود قرار دهید تا نهایتا بتوانید در مدت زمان مشخص ، از شاخص ترین مکان های بدروم دیدن کنید. بازدید از پاموک کاله پاموک کاله در خود بدروم واقع نشده است. این منطقه در حدود 300 کیلومتر از بدروم  فاصله دارد. اما چون معمولا ...
 • کارهایی که با سفر به بدروم باید انجام داد

  بدروم ، سرزمین خواب و خیال است. تور های تفریحی بدروم رنگارنگ و متنوع هستند و رنگ و لعاب طبیعت ، خورشید و آسمان در این جزیره ، بی نظیر است. امروزه بدروم  یکی از بزرگترین مراکز تجاری و تفریحی در تور ترکیه محسوب میشود و لذا آشنایی با بخش های مختلف این جزیره و کارهایی که می توان در طول سفر انجام داد ، سبب صرفه جویی در وقت و هزینه میشود. تفریحات شبان...