تور کوش آداسی

کوش آداسی  منطقه ای جذاب و دیدنی واقع شده در خلیج بی نظیر منطقه ی اژه ترکیه می باشد. کوش آداسی در غت به معنای جزیره پرنده است و اصل شهرت این منطقه به دلیل دریای کف آلود فیروزه ای رنگ آن، سواحل گسترده شنی، آفتاب روشن و تفریحگاه  بزرگ آن با ظرفیت بیش از 600 قایق تفریحی می باشد.

بنای این شهر به 200 سال قبل از میلاد مسیح برمی گردد. زمانی که  عده ای از بخش های لالیک ، کاریا و لیدیا به  دامنه های کوه پیلوا مهاجرت کردند و به تدریج اقوامMaratheson, Neopolis و Panionion و سپس ایونی ها و رومیان ساکن شهر افسس که آن را به تصرف خود درآورده بودند، در آن ساکن شدند.
در اصل کوش آداسی امروزی در قرن شانزدهم به عنوان یک مستعمره تاسیس شد. هدف از ساخت این جزیره تنها بازدید افراد خارجی در زمان بیزانس بود. در ابتدا این جزیره با دیوارهای عظیمی به شکل یک قلعه  بنا شده بود تا از حمله دزدان دریایی حفاظت شود.
در دوره ی اسکالا نوا ، ارامنه ، یهودیان و یونانیان مسلط در تجارت به این منطقه مهاجرت کردند و در سال 1701 جنگ ملازگرد برای تصرف این منطقه توسط سلجوقیان ایجاد شد. به سبب این که کوش آداسی یک بندر تجاری مهم بوده است، عشایر زیادی از مناطق مرکزی آسیا به این منطقه کوچ کردند و عنائم جنگی را می ربودند. در همین حال به علت وقع زمین لرزه ها این منطقه و همچنین شهر افسس ویران شدند و نهایتا منطقه فعلی کوش اداسی با تصمیم رومیان احداث شد.
کوش آداسی دقیقا در مجاورت شهر زیبای افسس ، شهری تاریخی در جنوب غرب ترکیه قرار دارد. بنابراین افسس نیز از جاذبه های کوش اداسی محسوب میشود که سالانه صد ها  هزار بازدید کننده با هدف بازدید از شهر افسس ، به این منطقه سفر کنند. شهر افسس ، نزدیک به فرودگاه عدنان مندرس ازمیر، تنها با  50 مایل یا 80 کیلومتر فاصله قرار گرفته است.

تور کوش آداسی


مجموعه ای بهترین رستوران ها ، کافه ها و مراکز تفریحی در این بخش مشغول به فعالیت هستند و تور کوش آداسی را به یک مجموعه ی تفریحی بین المللی تبدیل کرده است. چرا که از سرتاسر جهان برای اشتغال در این منطقه حضور یافته اند. شب های ترکی، از معروف ترین مراکز این بخش است که سود کلانی از گردشگران نصیب این مرکز تفریحی میشود. در تور کوش آداسی وعده های غذایی ارزان تا گران قیمت ترین سرویس های غذایی سرو میشود.
بسیاری از فروشگاه های این منطقه ، آفرهای مختلفی از جمله گشت های اطراف اسکله را با کشتی های کروز تدارک دیده اند که به گردشگران امکان مشاهده ی همزمان این منطقه و شهر باستانی افسس را به همراه خرید از فروشگاه های معروف این منطقه را می دهد.
گاورسین آداسی یا جزیره ی کبوتر ، به وسیله ی یک جاده به کوش آداسی مرتبط میشود که در مجموع این بخش نیز به جاذبه های تور کوش آداسی اضافه شده است. گاورسین آداسی شهرت فراوانی به خاطر باغ گل بی نظیر این منطقه به دست آورده است. این باغ گل با استفاده از رستوران ها و کافه ها و مراکز تفریحی شبانه تجهیز شده است و مجموعا فضای رومانتیک منحصر به فردی را برای زوج های جوان فراهم کرده است.
سواحل نزدیک به این شهر ، به صورت ویژه ای در فصل تابستان پذیرای گردشگران هستند. برای این که بتوانید از تعطیلات خود بیشتر لذت ببرید و کمی از ازدحام سواحل دور شوید به پارک ملی کوش آداسی که در فاصله ی 28 کیلومتری این شهر قرار گرفته است سفر کنید.
از جاذبه های تاریخی دیگر که با استفاده از جاذبه های طبیعی در دسترس است، می توان به جزیره یونانی اشاره کرد که با کشتی هایی که به صورت روزانه مسافران را جا به جا می کنند می توانید از این منطقه بازدید نمایید.
اخیرا بسیاری از افراد اقدام به خرید ویلا ها و خانه های ساحلی در این منطقه کرده اند. چرا که  برای تعطیلات و دوران فراغت از کار محل مناسبی جهت  اقامت فصلی می باشد. گفتنی است بیشتر مناطق کوش آداسی توسط ایرلندی ها و انگلیسی ها خریداری شده است.

 

خدمات تور کوش آداسی

جدید ترین تور کوش آداسی

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری کوش آداسی

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

مقالات تور کوش آداسی

 • مراکز خرید در تور کوش آداسی

  تور کوش آداسی ، برای آن دسته از توریست هایی که صرفا برای خرید به ترکیه سفر میکنند، بهترین گزینه است. تنوع زیادی میان محصولات و البته فروشگاه های عرضه کننده نظیر بوتیک ها و بازارها و مراکز تجاری ، در تور مشاهده می کنید. در بازارهای کوش آداسی ، بیشتر از همه فرش های سنتی این شهر را مشاهده می کنید. هرچند که خرید پوشاک در میان توریست ها در تور کوش آداس...
 • کارهایی که در تور کوش آداسی باید انجام داد-بخش دوم

  استفاده از حمام های ترکی ، شهرهای سنتی و توریستی و سواحل منطقه کوش آداسی ، چشم گیرترین جاذبه ها و مفرح ترین کارهایی هستند که می توانید در طول سفر به تور کوش آداسی انجام دهید. کوش آداسی زیبایی های زیادی دارد و نظیر سایر جزایر مجاور، به سبب آب و هوای خاصی که دارد ، در تابستان موج زیادی از گردشگران را به خود جذب می کند. سایر کارهایی که در تور و شهر...
 • کارهایی که در تور کوش آداسی می توان انجام داد

  یکی از زیباترین جزایری که در تور ترکیه ، سالانه بازدیدکنندگان زیادی را به خود جذب می کند ، کوش آداسی می باشد. برای کسانی که صرفا برای تفریح و گذراندن  تعطیلات به ترکیه سفر می کنند ، تور کوش آداسی بهترین انتخاب است. در این تور می توانید بسیاری از تفریحات رایج در کشورهای غربی هم جوار کوش آداسی ، نظیر تفریحات آبی ، خرید از برندهای معروف دنیا و... را...
 • کارهایی که با سفر به ترکیه باید انجام داد-بخش-سوم

  شکل دیگری از گردشگری را می توانید با تور های ترکیه تجربه کنید و در عین  بازدید از اماکن تاریخی و قدیمی ، از جاذبه های گردشگری این کشور لدت ببرید. هر نقطه از ترکیه را که انتخاب کنید ، زیبایی های آن شما را مجذوب خود می کند. کارهای زیادی را می توانید با سفر در تورترکیه انجام دهید که بخش های زیادی ازآن را از جمله کورشونلو و غارهای اطراف آلانیا را مع...
 • خیابان های کوش آداسی

  کوش آداسی  به دلیل  زیبایی های طبیعی یا جاذبه های گردشگری خود تا این حد معروف نشده است ؛ بلکه انتخاب تور کوش آداسی بیشتر به جهت تفاوت عمده این شهر با شهر های مناطق آسیایی ترکیه صورت میگیرد. با توجه به این که ترکیه کشوری اوراسیایی است، بنابراین شکل گیری فرهنگ اروپایی در این منطقه سریع بوده است و می توانید در طول تور این تغییرات را در نقاط مختلف کو...

بهترین زمان تور کوش آداسی

تور کوش آداسی از تنوع آب و هوایی زیادی برخوردار است. اما توصیه ما برای سفر به این منطقه ، فصل پاییز و بهار است. در این فصل ها تراکم جمعیت پایین تر است و به اندازه ی فصل تابستان ازدحام ندارد. ساحل خلوت تر است وی متوانید از دمای معتدل 25 در سوال این شهر لذت ببرید.


 • جاذبه های گردشگری تور کوش آداسی افسس افسس یکی از شهرهای باستانی در این جزیره است مه تنها 18 کیلومتر از کوش آداسی فاصله دارد و از شهرهای بزرگ یونانیان در آسیای صغیر می باشد. کاخ مریم باکره این کاخ ، مکان محبوب زیارتی کاتولیک ها می باشد که در بالای کوه بلبل و 9 کیلومتر جلوتر از افسس قرار گرفته است. معبد آرتمیس این معبد یکی از عجایب هفتگان...