تور روسیه

درباره تور روسیه

روسیه پهناورترین کشور جهان در اوراسیا است که بیش از یک هشتم مساحت جهان را پوشش داده است و بخش های مختلفی از شرق اروپا و شمال آسیا ، در قلمرو این کشور قرار دارد و یکی از دلایل جذابیت های تور روسیه می باشد.
روسیه مرزهای زمینی بسیاری با کشورهای مختلف از جمله نروژ، فنلاند ،استونی، لتونی، لیتوانی ، لهستان ، بلاروس و اوکراین از سمت  غرب (از جمله منطقه مورد مناقشه کریمه)، گرجستان (از جمله مناطق مورد اختلاف آبخازیا و اوستیای جنوبی) و جمهوری آذربایجان از جنوب غربی و قزاقستان، چین، مغولستان و  کره شمالی از شرق.
جاذبه های روسیه برای بازدیدکنندگان فراوان و بسیار دیدنی است. دیدنی ترین جاذبه های این کشور در مسکو و سن پترزبورگ واقع شده است. مقصد اصلی بسیاری از بازدیدکنندگان این کشور، جانب شرقی سیبری است که با وجود دریاچه ی بایکال ، به عنوان جواهر شناخته شده است. در بخش های مرزی روسیه و نزدیک به ژاپن و آلاسکا ، کامچاتکا دیده میشود که  زیباترین دره ها از جمله دره Geiser، آتشفشان ها و دریاچه در آن واقع شده اند و بخش های مرزی این کشور هستند.
دیگر بخش های برجسته در شرق روسیه عبارتند از جزایر کوریل در جنوب کامچاتکا، تماشای نهنگ در سواحل قطبی جزیره ورانگل، رشته کوه سیخوته و ساخالین زیبا است. نیمه شمالی روسیه ،  از جانب   کومی و از طریق  کامچاتکا ، هزاران مایل به آن سوی نیمه شمالی کشیده شده است. 
دیگر مناطق روسیه نیز دیدنی است؛ در قفقاز شمالی و در ارتفاعات این نقطه ، کوه هایی وجود دارد که ارتفاع آن از آلپ نیز بیشتر است: کوه هایی که به عنوان برج البروس شناخته میشوند.
در سراسر روسیه ، بیش از صد پارک ملی و ذخایر طبیعی وجود دارد . برخی از پارک های دیدنی و جذاب در اورال  وبه ویژه در کوه های آلتای (جمهوری آلتایی و سرزمین آلتایی) در کامچاتکا واقع شده اند.

درباره تور روسیه


مهم ترین شهر های روسیه در تور روسیه


مسکو : سرمایه ی ملی روسیه است و اغلب جاذبه های این کشور در این شهر قرار گرفته است. 
سن پترزبورگ : این شهر، سرمایه ی ملی و فرهنگی روسیه است و قبلا اهمیت سیاسی بیشتری داشته است. در این شهر، موزه های فراوانی قرار گرفته است. سن پترزبورگ ، دومین شهر روسیه است.
ایرکوتسک : یکی از محبوب ترین شهرهای سیبری درجهان که حدود یک ساعت با دریاچه بایکال فاصله دارد.
کازان : پایتخت فرهنگ تاتار و شهرستانی جذاب در قلب منطقه ولگا می باشد.
ولگوگراد : آثار این منطقه ، نشانگر تنش های منطقه ای در روسیه در طول جنگ جهانی دوم است.
یکاترینبورگ : مرکز منطقه اورال و یکی از قطب های فرهنگی اصلی روسیه است.

 

خدمات تور روسیه

جدید ترین تور روسیه

  • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری روسیه

  • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور روسیه

هتل های تور روسیه

مقالات تور روسیه

  • از قله های آتشفشانی تا آب های معدنی بی نظیر در تور روسیه

    تور روسیه بهترین موقعیت برای دیدن نادرترین پدیدهای زمین شناسی از نزدیک و به صورت همزمان است. این مکان ها بیش از این که اهمیت توریستی داشته باشند در تحقیقات مختلف زمین شناسان جهان نقش دارند و جهت تحقق های فرآینده های زمین شناسی آن ها را بررسی می کنند. اگر بخواهیم از زیبایی های طبیعی برای گردشگران در تور روسیه صحبت کنیم مسلما ساعت ها زمان می برد؛ ب...
  • سفری شگفت انگیزدر دل کوه با تور روسیه

    پهناور ترین کشور در جهان ، روسیه، توری شگفت انگیز برای دوستداران طبیعت است. آب وهوای این منطقه و نزدیکی این کشور به سیبری تور روسیه را به توری عحیب، سرد و در عین حال جذاب مبدل کرده است. علاوه بر جاذبه ها و آثار باستانی و سنتی موجود در تور روسیه طبیعت آن است که توجه اغلب گردشگران در تور روسیه را به خود جلب می کند. تا جایی که کوه ها و طبیعت اطراف آ...

بهترین زمان تور روسیه

روسیه کشوری سرد است و به سبب مجاورت آن با دریاچه ها ،  آب و هوایی مرطوب دارد. در تابستان هوا گرم است و زمستان نیز هوا فوق العاده سرد ! بهترین زمان تور روسیه ، انتخاب آب و هوای متعادل تر ، یعنی اوایل بهار است که  تا حد زیادی از سرمای هوا کاسته شده است.


  • جاذبه های توریستی تور روسیه کوه البروس این کوه در میان رشته کوه های قفقاز و در جنوب روسیه واقع شده است. البروس یکی از 7 قله بلند در 7 قاره ی خاکی است. این کوه قبلا فعالیت آتشفشانی داشته است و در حال حاضر غیرفعال است. دره گیزر این دره واقع در شبه جزیره کامچاتکا در شرق دور روسیه می باشد. دره گیزر دومین چشمه آب گرم در جهان  رادارد. این مکان ...