تور سنگاپور

درباره تور سنگاپور

ویلیام هورنادی، تاریخ دان طبیعی در سال 1885 در مورد سنگاپور نوشت: « سودمندترین و شگفت انگیزترین شهری که من تا به حال دیده ام. این کشور، به خوبی برنامه ریزی شده است و اجرایی دقیق دارد طوری که انگار کاملا توسط یک انشان ساخته شده است. سنگاپور مشابه یک میز بزرگ پر از کشو و جای کاغذ است که هر چیزی جای خود را دارد و می تواند در آن پیدا شود. »
 با وجود تغییر جزایر کوچک از  بندرگاه های استعماری بی قانون، که تجسمی عجیب و غریب از شرق بوده اند، به منطقه ای مقدس و بکر برای آینده ی مصرف گرا، این ارزیابی مختصر، حتا الان نیز در مورد سنگاپور صدق می کند. در این پروسه، به بی عاطفگی مشهور شد که تا حد زیادی نیز سزاوار آن بود، اما این روزها، این مکان، وجهه ای آرام تر و جذاب تر به خودش گرفته است.یکی از مصداق های آن، دستیابی به تعادلی سالم بین مدرنیته ی غربی و فرهنگ های سنتی ایالات و زندگی خیابانی است.
ریشه و بنیان رفاه سنگاپور، مربوط به تعیین سنگاپور به عنوان یک بندر معاف از مالیات توسط آقای استمفورد رافلز، می شود. او کسی بود که در سال 1819، یک پست تجاری بریتانیایی را در سنگاپور راه اندازی کرد که این پست، تا به امروز نقشی کلیدی را در اقتصاد ایفا می کند. هرچند که این جزیره، در حال حاضر در صنعت تکنولوژی، خدمات مالی، و گردشگری، توسط یک زیر ساخت فوق العاده کارآمد، تقویت شده است. همه ی این موفقیت ها، توسط مقدار زیادی تفکر پدر سالارانه ای است که باعث شده، مردم این کشور، مدیریت دولت در بیشتر جنبه های زندگی شان را بپذیرند تا در ازای این عمل، به میزانی از رفاه دست یابند که چندین نسل پیش غیر قابل تصور به نظر می رسید.

اطلاعات تور سنگاپور


در نتیجه، این شد که از دوره ی استقلال به بعد، بسیاری از مردم، از محله های فقیر نشین مرکز شهر، و روستاهای دور افتاده به سوی شهر های جدید، اسکان داده می شوند. و محله های قدیمی این شهرستان، ساختمان های تاریخی آن محسوب می شوند و خیابان ها با بولدوزر تخریب می شوند تا راه را برای ساخت مراکز خرید باز کنند.
گرچه سنگاپور همچنان فاقد بسیاری از ویژگی های برخی از شهرهای جنوب شرقی آسیا است، اما بیش از حد کفایت، مکان هایی برای گردشگری دارد. از معابد زیبا گرفته تا مغازه های معطر دارویی در ساختمان های استعماری.
بیشتر جاذبه ی سنگاپور از جمعیت چند فرهنگی اش سرچشمه می گیرد. یک مخلوطی از  فرهنگ چینی، مالزیایی و هندی است که اگر در یک پیاده روی کوتاه در طول شهر آن داشته باشیم، مثل این است که از کشوری به کشوری دیگر سفر کرده ایم. و غذاهای لذیذش، یک ویژگی برجسته در هر بازدید است.
این شهرستان همچنین به خاطر داشتن موزه ای تاریخی، که چشم اندازی  از بسیاری از موفقیت ها و فداکاری هایی که تا به امروز سنگاپور به دست آورده است، ارائه داده است، افتخار می کند. علاوه بر این، هنرهای زنده، صحنه ها، هیچ کمبودی  در زمینه ی استعدادهای بین المللی و خلاقیت محلی را نشان نمی دهند.

خدمات تور سنگاپور

جدید ترین تور سنگاپور

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری سنگاپور

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور سنگاپور

هتل های تور سنگاپور

مقالات تور سنگاپور

 • باغ های حیرت انگیز در تور سنگاپور را بشناسید!

  گردشگری یکی از منابع درآمد عمده کشور سنگاپور را تشکیل می دهد و تورهای سنگاپور نیز جذابیت زیادی میان گردشگران دارند. سنگاپور تاریخ و فرهنگ خود را حفظ کرده است و در عین حال نیز کشوری مدرن و توسعه یافته در قاره آسیا می باشد. شاید در میان سایر کشورهای توسعه یافته در آسیا سنگاپور اقتصاد قدرتمند تری داشته باشد و بنابراین سرمایه گذاری از سایر کشورها و س...
 • کاوش در کشور هزار مسجد با تور سنگاپور

  بهترین و معروف ترین مساجد را می توانید در تور سنگاپور جست وجو کنید. معماری این مساجد از فرهنگ و هنر  ترکی، فارسی، کشور های خاورمیانه ، طرح های کلاسیک اهالی شمال افریقا، سبک هندی، مالایی و مدرن الهام گرفته است. تمام مساجد سنگاپور با مقررات شورای اسلامی این کشور اداره میشوند و اکثریت مسلمانانی که در تور سنگاپور می بینید به این قوانین پایبند هستند. ...
 • سفر به عمق تاریخ با تور سنگاپور

  تور سنگاپور سفر به زیبایی های بی نظیر و گسترده اما در یک منطقه محدود است. سنگاپور کوچکترین کشور در آسیا است که  در همسایگی کشورهای پیشرفته و وسیع تری نظیر مالزی و اندونزی قرار گرفته است. اگر چه وسعت این کشور و شهرهایش تور های تفریحی را  به جهت گشت و گذار محدود تر کرده است اما برترین هتل ها، زیباترین جاذبه های تاریخی و بهترین مراکز تجاری در آسیا ر...

بهترین زمان تور سنگاپور

به دلیل اینکه سنگاپور در اکثر طول سال بارانی است زمان در مسافرت شما به تور سنگاپور تاثیر چندانی ندارد و این کشور در تمام سال آب و هوای نسبتا ثابتی دارد.


 • جاذبه های گردشگری تور سنگاپور خلیج مارینا این خلیج ، یکی از لوکس ترین مقاصد تفریحی در جهان است. این خلیج بامنطقه مالی، اسکله کلارک و مرکز شهر به سمت شمال مشترک است و هم پوشانی دارد.  خلیج مارینا و ساحل شنی آن ، یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در سنگاپور است. اسکله کلارک تفریحات شبانه در این اسکله، شهرت خاصی در میان جاذبه های تفریحی ...