اطلاعات تور سنگاپور

جاذبه های گردشگری تور سنگاپور

خلیج مارینا

این خلیج ، یکی از لوکس ترین مقاصد تفریحی در جهان است. این خلیج بامنطقه مالی، اسکله کلارک و مرکز شهر به سمت شمال مشترک است و هم پوشانی دارد.  خلیج مارینا و ساحل شنی آن ، یکی از زیباترین جاذبه های گردشگری در سنگاپور است.

اسکله کلارک

تفریحات شبانه در این اسکله، شهرت خاصی در میان جاذبه های تفریحی دیگر سنگاپور دارد. این اسکله و قایق های تفریحی آن ، در امتداد رودخانه سنگاپور هستند.

محله چینی ها

محله چینی ها ، منطقه ای در سنگاپور با فروشگاه ها و رستوران های رنگارنگ است. قدم زدن در خیابان اصلی این محله که به چهار بخش اصلی  Kreta Ayer, Telok Ayer, Tanjong Pagar  و  Bukit Pasoh تقسیم شده است ، در شب لذت بخش است. هتل های پنج ستاره لوکس شهر در این منطقه استقرار دارند.

چرخ و فلک ( فلایر ) سنگاپور

این فلایر ، بزرگترین چرخ و فلک دنیا است. این چرخ و فلک در حدود 150 متر قطر و 165 متر ارتفاع دارد و می توانید با این چرخ و فلک ، منظره ای پانوراما را از این ارتفاع و از کل  سنگاپور مشاهده کنید.

درباره تور سنگاپور

پارک مرلیون سنگاپور

مرلیون ، نمادی افسانه ای است که از قدیمی ترین جاذبه های تفریحی سنگاپور به شمار می آید.  مجسمه مرلیون در این پارک ، بخشی از بدنه ی یک شیر یا ماهی است که آب از دهانه آن خارج میشود.

این مجسمه ، معنای تلفیقی از نام های قدیمی و کنونی این شهر است. نام قدیمی این شهر تماسک بوده است و به معنای شهر دریایی است. در حالی که نام فعلی آن ، سنگاپور ، به معنای شهر شیر ها است.

هند کوچک

هند کوچک ، در مرکز جامعه ی هندی سنگاپور واقع شده است. فروشگاه های رنگارنگ ، غذاهای تند و تیز هندی و مساجد ومعابد هندی را می توانید در این محله ببینید. به طور کلی این بخش از سنگاپور ، رنگ و لعاب گرم شبه قاره ای را دارد.

مقالات تور سنگاپور

  • باغ های حیرت انگیز در تور سنگاپور را بشناسید!

    گردشگری یکی از منابع درآمد عمده کشور سنگاپور را تشکیل می دهد و تورهای سنگاپور نیز جذابیت زیادی میان گردشگران دارند. سنگاپور تاریخ و فرهنگ خود را حفظ کرده است و در عین حال نیز کشوری مدرن و توسعه یافته در قاره آسیا می باشد. شاید در میان سایر کشورهای توسعه یافته در آسیا سنگاپور اقتصاد قدرتمند تری داشته باشد و بنابراین سرمایه گذاری از سایر کشورها و س...
  • کاوش در کشور هزار مسجد با تور سنگاپور

    بهترین و معروف ترین مساجد را می توانید در تور سنگاپور جست وجو کنید. معماری این مساجد از فرهنگ و هنر  ترکی، فارسی، کشور های خاورمیانه ، طرح های کلاسیک اهالی شمال افریقا، سبک هندی، مالایی و مدرن الهام گرفته است. تمام مساجد سنگاپور با مقررات شورای اسلامی این کشور اداره میشوند و اکثریت مسلمانانی که در تور سنگاپور می بینید به این قوانین پایبند هستند. ...
  • سفر به عمق تاریخ با تور سنگاپور

    تور سنگاپور سفر به زیبایی های بی نظیر و گسترده اما در یک منطقه محدود است. سنگاپور کوچکترین کشور در آسیا است که  در همسایگی کشورهای پیشرفته و وسیع تری نظیر مالزی و اندونزی قرار گرفته است. اگر چه وسعت این کشور و شهرهایش تور های تفریحی را  به جهت گشت و گذار محدود تر کرده است اما برترین هتل ها، زیباترین جاذبه های تاریخی و بهترین مراکز تجاری در آسیا ر...