تور فرانسه

درباره تور فرانسه

تور فرانسه تنها بازدید از برج ایفل نیست . فرانسه کشوری است که بیشتر مردمی که از آن بازدید می کند ، سفری لذت بخش را تجربه کرده اند و کسی از سفر مجدد به این کشور خسته نمیشود! فرانسه به لحاظ جغرافیایی یکی از متنوع ترین بخش ها در قاره اروپا است. شهر های فرانسه دربردارنده ی مهم ترین گنجینه های تاریخی اروپا می باشد. پاریس، سواحل اقیانوس اطلس، کوه های آلپ فرانسه و جاذبه های فراوان دیگری که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت، سبب شده است که در دوره ای بیست ساله و تا سال 2012 ،  83 میلیون بازدید کننده به روانه این کشور شوند.
فرانسه در غرب ، مرزهایی با بلژیک و آلمان دارد و در بخش شمال شرقی با سوییس همسایه است. دریای مدیترانه قسمت جنوبی این کشور را محاصره کرده است و با موناکو ( کشوری شاهزاده نشین و قلب توریستی اروپا )،  یک محدوده ی توریستی کوچک ولی بی نظیری را تشکیل داده اند.


تاریخچه فرانسه در تور فرانسه


فرانسه از دوران نوسنگی قابل سکونت بوده است. این کشور غنی از غارهایی است که به عنوان مسکن استفاده میشود. معابد بسیاری با نقاشی های به جا مانده از دوران  امپراطوری روم در این کشور وجود دارد. قرن شانزدهم ، پایان نظام فئودالی و طرح فرانسه به عنوان یک کشور مدرن است.
انقلاب کبیر فرانسه در قرن هفدهم، آغاز تمدن نوین در این کشور بوده است. فرانسه در جنگ های جهانی از آسیب مصون نبوده است. با این حال توانست مناطقی نظیر لورن را از هیتلر بازپس گیرد.
فرهنگ و زبان فرانسوی ها ، نفوذ ویژه ای در طول تاریخ داشته است و.چنان چه که در زمان لویی چهاردهم ، زبان فرانسوی زبان رسمی دادگاه ها اعلام شد و فرهنگ آن ها به سراسر اروپا صادر شد.هم اکنون نیز  فرانسه به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشورهای اروپایی شناخته شده است و امنیت این کشور در کنار آزادی تام مردم ، مهاجران زیادی را به این کشور کشانده است. 

درباره تور فرانسه


شهرهای مهم فرانسه در تور فرانسه


پاریس : شهر نور
بوردو : شهر تراس های سنتی و و قصر های سنگی
بورژ : شهر باغ ها و کانال ها ( این شهر به عنوان میراث یونسکو شناخته شده است.)
لیل:  شهری فرهنگی و پویا
لیون : شهر دوم فرانسه  که سابقه ی مقاومت در دوران روم باستان را دارد.
مارسی : سومین شهر بزرگ فرانسه  و قلب فرانسه یا پروونس ، به عنوان منطقه ی خیره کننده فرانسه در این شهر قرار گرفته است.
نانت : سبزترین شهر دنیا

همان طور که گفته شد ، پاریس شهر نور و پایتختی عاشقانه است. دیدن برج ایفل و تماشای درخشش آن به ویژه در شب، بی نظیر است و تاق پیروزی، نوتردام و ساکر کور نیز  مناظر خیره کننده ی فرانسه هستند. وقت گذراندن در اطراف شاخه های رودخانه سن و باغ لوکزامبورگ از جمله تفریحاتی است که محال است به تور فرانسه سفر کنید و آن ها را تجربه نکنید.
لیون دارای یک مرکز قدیمی و زیبا و خرابه های رومی است. مون پلیه نیز در جنوب فرانسه، مرکز استقرار ساختمان ها و کافه های به یادماندنی است. فرنچ ریویرا ناحیه ای ساحلی در زیبا در فرانسه است که به Côte dAzur,  نیز معروف است. این محل منطقه ای محبوب برای افراد ثروتمند است که در خلیجی زیبا  قرار گرفته است و صخره های سنگی و قایق های تفریحی بزرگ برای گردشگران در این منطقه فراهم است.
Saint-Tropez نیز شهری است که در جنوب شهر نیس قرار گرفته است که به دلیل جاذبه های طبیعی خود، در فصا تابستان به شدت شلوغ میشود. همچنین این شهر محل برگزاری جشنواره کن است  که همه ساله بزرگان صنعت سینما در آن  گردهمایی تشکیل می دهند.

خدمات تور فرانسه

جدید ترین تور فرانسه

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری فرانسه

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور فرانسه

هتل های تور فرانسه

مقالات تور فرانسه

 • اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه (قسمت سوم)

  همانطور که در دو مقاله قبلی اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه توضیح دادیم متاسفانه به دلیل تعداد زیاد توریست های خارجی که سالانه به تور اروپا خصوصا تور فرانسه میروند تعدادی از مردم بومی کشور فرانسه از این موقعیت سوء استفاده کرده و از حواس پرتی مسافران تور پاریس امرار معاش میکننند . در طی این مقاله تعدادی از معمول ترین کلاه برداری ها را برایت...
 • اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه (قسمت دوم)

  بیشتر مسافران ایرانی خصوصا آنهایی که آموزش زبان فرانسه ندیده اند از کلاهبرداری مردم بومی کشور فرانسه شاکی هستند . بسیاری از مسافران بعد از متوجه شدن قضیه را به سفارت فرانسه اطلاع میدهند اما به دلیل تعداد زیاد شکایت ها عملا کاری از دست آنها هم بر نمی آید بهترین کار این است که آگاهانه سفر کنید ، با غریبه ها و آدم های مشکوک به هیچ وجه بحث نکنید ...
 • اجتناب از کلاهبرداری ها در تور فرانسه

  شکی نیست که تور فرانسه و به خصوص پاریس یکی از پرطرفدارترین مقاصد گردشگری بر روی زمین است که هر توریستی دوست دارد از آن دیدن کند. حتی یک اصطلاح فرانسوی نیز برای توضیح اینکه چرا این کشور را اینقدر دوست داریم وجود دارد. "تور فرانسه دارای کیفیتی است که نمی توان به راحتی آن را به زبان آورد و توضیح داد”. تور فرانسه دارای تاریخی شگفت انگیز، فرهنگی منحص...
 • هنگام رانندگی در جاده های فرانسه به چه نکاتی باید توجه کنید

  اگر قصد رانندگی در تور فرانسه را دارید  باید بدانید ،جاده های فرانسه اغلب عالی هستند گرچه ممکن است برخی از جاده های بیرون از شهرها به گونه ای باشند که قدرت خودرو و مهارت های راننده را به چالش بکشند. همچنین اگر قصد دارید به تور خارج از شهر را مه رانندگی کنید باید بدانید ممکن است برخی روستاها و شهرستان های قدیمی و باستانی نیز وجود داشته باشند که م...
 • گشت و گذار در برج ایفل؛ شناخته شده ترین جاذبه جهان در تور فرانسه

  برج ایفل در تور فرانسه دیدنی ترین جاذبه و شاهکار معماری است که در لیست 10 جاذبه برتر معماری اروپا و سه مقصد توریستی برتر در تور اروپا قرار گرفته است. این برج در سال 1889 بر اساس طرح مهندس گوستاو ایفل به پایان رسید و یکی ازبناهای نمادین در جهان است. طوری که نماد تور فرانسه در کشورهای مختلف همین برج دیدنی است. در 31 مارس همین سال بیش از 18 هزار قطعه ...

بهترین زمان تور فرانسه

با این که در تعطیلات مدرسه ای فرانسه ، بیشترین اعتدال در آب و هوا دیده میشود ، اما پیشنهاد می کنیم  که در تعطیلات بهار به تور فرانسه بروید و حتما لباس های گرم نیز به همراه داشته باشید.


 • جاذبه های گردشگری تور فرانسه برج ایفل برج ایفل نماد پاریس است و به عنوان توریستی ترین منطقه فرانسه شناخته شده است. این شاهکار نشانگر نبوغ  گوستاو ایفل است که سازه ای با 8000  قطعه ی فلزی است و با 320 متر ارتفاع، به عنوان محل های نمایشگاه های بین المللی پاریس نیز شناخته شده است. ساختار منحصر به فرد این برج ، سبب شده است که بدان لقب برج آهنین...