اطلاعات تور قبرس جنوبی

جاذبه های گردشگری تور قبرس جنوبی


(در این بخش ، علاوه بر جاذبه های قبرس جنوبی ، جاذبه های دیگر سرزمین قبرس که در بخش شمالی واقع شده اند را می خوانید.)
کوریون باستان
این بنا ، مجموعه ای ستون ها می باشد که در حاشیه ساحل قبرس واقع شده اند.برخی این مکان را ، بنایی جادویی می دانند. کل بنا مجموعا فضای گسترده ای را اشغال کرده است. اما قلب این اثر ، تئاتر و مجلس Eustolios می باشد.
لارناکا
لارناکا ، در بخش جنوبی این جزیره واقع شده است و تفریحگاهی ساحلی است. امکانات لازم برای تفریحات ساحلی در این بخش فراهم شده است. دریاچه ی نمک نیز ، در لارناکا غربی واقع شده است.
شبه جزیره کارپاس
این بخش ، جزایری طلایی دارد و در آن روستاهای عجیب و غریب و سایت های تاریخی پنهان شده است. Dipkarpaz نیز روستایی زیبا است که در مسیر حرکت به این شبه جزیره می توانید از آن دیدن کنید.
خرابه های باستانی سالامیس
این ناحیه ی باستانی ، خرابه ای از سنگ مرمر است. این خرابه ها در هشت کیلومتری شمال شهر فاماگوستا در کشور قبرس (شمالی)‌ قرار دارد. در سده ی هشتم پیش از میلاد سالامیس تبدیل به مرکز تجاری شد. گورستان کشف شده در این محل که تابوت های خانواده سلطنتی را در خود جای داده است، نشانه ی ثروت این شهر است و بخش های دیگری نظیر آبریزگاه ، گرمابه ، استخر و تماشاخانه در این خرابه دیده میشود. براساس کاوش های باستان شناختی پیشینه ی شهر سالامیس به سده ی یازدهم پیش از میلاد باز می گردد.

اطلاعات تور قبرس جنوبی

مقالات تور قبرس جنوبی

  • توصیه های سفر به تور قبرس (قسمت دوم)

    در ادامه مقاله قبل به نام توصیه های سفر به تور قبرس ، قوانین نانوشته و نباید های تور قبرس شمالی را برایتان شرح دادیم در این مقاله سعی داریم به کارهایی که باید در طول سفر به تور قبرس اروپایی انجام دهید اشاره کنیم . با توجه به قیمت تور قبرس همین امروز اقدام به رزرو تور قبرس کنید  بایدهای سفر به تور قبرس: هنگام احوالپرسی دست بدهید، لبخند ب...