تور مالدیو

درباره تور مالدیو

مالدیو ، مجمع الجزایری در اقیانوس هند است که متشکل از 1192 جزیره مرجانی که در 26 آب سنگ مرجانی طبقه بندی شده است ، می باشد. این منطقه درجنوب جنوب غربی هند و بخشی از جنوب آسیا واقع شده است.

مالدیو برای اغلب گردشگران ممکن است ناشناخته باشد. اولین بار در سال 1970 ، گردشگران عظیمی به این منطقه سفر کردند و شهرت آن، افزایش یافت. این جزایر، از نظر اقتصادی بر کشاورزی متکی هستند و و اقتصاد مملکتی نیز از طریق واردات و صادرات ، تامین میشود.

درباره تور مالدیو

تور مالدیو و تاریخچه مالدیو

مالدیو قبلا منطقه ای پادشاه نشین و تحت حفاظت هلند و بریتانیا بوده است. اما در حال حاضر، جمهوری مستقل است. این کشور، از نظر تاریخی غنی نیست و نمی توان تاریخچه مفصلی برای آن شرح داد. اما سالهای سال بازرگانان عرب سر راه دریانوردی به شرق دور در بنادر مالدیو پهلو می‌گرفتند و این کشور با حکومت شاهان ضعیف، همواره تحت ظلم و ستم کشورهای بیگانه قرار داشته است.

سونامی 26 دسامبر 2004 ،  خسارات وسیعی به مالدیو وارد کرد. از جمعیت این کشور ، بیش از یک سوم به طور مستقیم توسط سونامی تحت تاثیر قرار گرفت و بیش از  پانزده هزار نفر بی خانمان شدند. 

دو شهر معروف در تور مالدیو

 • ماله : پایتخت مالدیو و بزرگترین شهر کشور
 • ادوسیتی: شهر دوم کشور و محل زندگی  جنبش تجزیه طلب Suvadive  

فعالیت های تفریحی ویژه در تور مالدیو

گذشته از سنگ و آب و طبیعت بی نظیر این کشور ، غواصی از تفریحات رایج گردشگران و ساکنان این کشور است. جزایر مرجانی فوق العاده زیبا این منطقه سبب جذب بازدید کنندگان میشود  و صخره های مرجانی ، کل سواحل این نقطه را پوشانده است.

شفافیت آب های مالدیو شهره ی عام و خاص است. طوری که گفته میشود می توانید از نواحی ساحلی و البته از ارتفاعات ، لاشه ی حیوانات آبزی را مشاهده کنید.

بهترین زمان برای غواصی در جزایر در تور مالدیو ، ماه های ژوئن تا آوریل  هر سال است؛ در این ماه ها آب ها گرم هستند و عمق دید تا 30 سانتی متر در کف دریا افزایش می یابد. علاوه برای مکان های شیرجه زنی ، استراحتگاه های زیادی در سواحل این منطقه وجود دارد که امکانات تفریحی ساحلی زیادی در اختیار گردشگران قرار داده است. بزرگترین امواجی که در مالدیو می توانید مشاهده کنید ، در ماه ژوئن و اوت رخ می دهد. 

Dhoni ، یک قایق سنتی بادبانی در مالدیو است که شباهت زیادی به قایق های کوچک عربی که لنج خوانده میشوند دارد.این نوع قایق ها در مالدیو به وفور دیده میشوند و همواره به عنوان وسیله نقلیه برای جابه جایی میان جزایر مالدیو ، از آن ها استفاده می شده است. این قایق از چوب نخل نارگیل ساخته شده است و قایق رانی ساحلی در این مناطق ، از طریق همین قایق های سنتی انجام میشود.

در همین حوالی نیز ، استراحتگاه های بزرگ و لوکسی وجود دارد که  مجموعا شامل سواحل خصوصی، رستوران ها، کافی شاپ ها، ، سالن ها، کافه ها و مدارس غواصی می باشند.

خدمات تور مالدیو

جدید ترین تور مالدیو

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری مالدیو

 • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور مالدیو

هتل های تور مالدیو

مقالات تور مالدیو

 • جاذبه های گردشگری تور مالدیو (بخش دوم)

  جاذبه های گردشگری مالدیو بسیار متنوع هستند. مسجد و موزه های ملی تا سواحل و جزایر بی نظیری که با احداث هتل ها و تفرجگاه های خصوصی تور مالدیو را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل کرده اند. مالدیو مجموعا حدود 1200 جزیره به صورت مجمع الجزایر در پهنه ی اقیانوس هند دارد که این گسترگی فرصت مناسبی را برای گردشگران در تور فراهم کرده است تا...
 • جاذبه های گردشگری تور مالدیو

  هریک از جزیره ها در تور مالدیو نماینده یک شهر هستند و امکانات آن ها به حدی پیشرفته است که در واقع در تور مالدیو شهری با شهر دیگر به لحاظ گردشگری تفاوت ندارد. در هر شهر یا جزیره در تور مالدیو برای گردشگران امکاناتی نظیر هتل، رستوران و فروشگاه فراهم شده است. جاذبه های گردشگری تور مالدیو نیز بسایر متنوع هستند و علاوه بر نقاط طبیعی مالدیو که از چشمگی...
 • آب و هوای مالدیو

  زمانی که تور مالدیو را برای تعطیلات انتخاب می کنید باید با آب وهوای این کشور در هر فصل سال آشنا باشید و بهترین زمان را برای سفر با تور انتخاب کنید. البته تور مالدیو به صورت کلی تور 4 فصله است و در هر فصل از سال آب و هوای مالدیو برای گذراندن اوقات فراغت افراد مناسب و دل پذیر است. آب و هوای کلی آب و هوای مالدیو استوایی است؛ به این معنا که مرطوب ا...
 • مناطق طبیعی تور مالدیو

  مالدیو کشوری گرمسیری واقع در مرکز اقیانوس زیبای هند می باشد که متشکل از جزیره های زیادی است و اساسا علت شهرت تور مالدیو نیز به خاطر جزیره هایی است که به عنوان مناطق طبیعی مالدیو شناخته میشوند. سواحل ناب، تالاب های گسترده و  صخره های مرجانی در نقطه نقطه این جزیره در تور مالدیو نماینده زیبایی های طبیعی شگفت انگیز این کشور هستند. این کشور از کوچک ت...

بهترین زمان تور مالدیو

بهترین زمان برای گشت و گذار در مالدیو در تور مالدیو بین ماه های مارس و اکتبر است. در این ماه ها ، دمای هوا معتدل است و می توانید از نهایت زیبایی این منطقه استفاده کنید.


 • جاذبه های گردشگری تور مالدیو Utheemu Ganduvaru این مکان ، یک بنای تاریخی است که  محل اقامت سلطان محمد است که یکی از پر بازدیدترین مکان ها در تور مالدیو است. این سایت تاریخی یک جزیره مسکونی در شمال مالدیو است که بابت اقدامات قهرمانانه ی خود ،  به عنوان اسطوره ای در مالدیو شناخته میشود. جزیره بیادهو یکی از سواحل آرام در مالدیو ، ساحل بیادهو...