اطلاعات تور مالدیو

جاذبه های گردشگری تور مالدیو


Utheemu Ganduvaru
این مکان ، یک بنای تاریخی است که  محل اقامت سلطان محمد است که یکی از پر بازدیدترین مکان ها در تور مالدیو است. این سایت تاریخی یک جزیره مسکونی در شمال مالدیو است که بابت اقدامات قهرمانانه ی خود ،  به عنوان اسطوره ای در مالدیو شناخته میشود.
جزیره بیادهو
یکی از سواحل آرام در مالدیو ، ساحل بیادهو می باشد که مرکز شیرجه مالدیو در نظر گرفته شده است. انواع ورزش های آبی در بیش از 35 نقطه از این سواحل ، فراهم شده است.
Hukuru Miskiiy
این بنا که با نام مسجد قدیمی جمعه هم آن را می شناسند ، قدیمی ترین بنا در این کشور است و داخل آن کنده کاری های مختلفی از الگوهای متنوع دیده میشود. در صورتی که می خواهید فرهنگ اسلامی و پیشرفت آن را در این کشور تحلیل کنید ، این مسجد بهترین مکان است.
موزه ملی
این موزه ، منعکس کننده تاریخ این ملت است و  توسط دولت چین ، نما و بخش های داخلی آن طراحی شده است. تاریخ 26 ژوئیه 2010 ، به سبب آثارمتعدد و متنوع مربوط به دوران  مختلف در این موزه ، به عنوان موزه ملی مالدیو نام گذاری شد.
Banana Reef
یکی از مناطق شگفت انگیز در مالدیو ، Banana Reef است. Banana Reef ، بزرگترین سایت غواصی مالدیو است .اما علت نامگذاری این مکان ، به گستردگی ریف های این منطقه برمیگردد. ریف های این نقطه ، در حدود 300 متر و به شکل  یک موز گسترش یافته اند. تعداد بی شماری از گونه ههای مختلف ماهی ، در این  سایت طبیعی مشاهده می شود.
جزیره Alimatha
این جزیره مرجانی ، در بخش های شرقی مالدیو واقع شده است و مقصدی کامل برای گردشگران است. آکواریوم های عظیم این منطقه ، یکی از عواملی است که باعث شده است توریست ها از نقاط مختلف جهان ، برای مشاهده و کنکاش در میان گونه های موجود در این منطقه ، به مالدیو سفر کنند. این جزیره پوشش گیاهی غنی دارد و از اطراف ، توسط جزایر دیگری نیز احاطه شده است و چشم اندازه خارجی آن را دو چندان می کند.
Bluetribe Moofushi
Bluetribe Moofushi ، مرکز غواصی برزگ در مالدیو است که علاوه بر فعالیت های ورزشی آبی مانند موج سواری، ، غواصی و قایقرانی، عملیات ماجراجویی را برای افراد علاقمند در قعر دریا ممکن کرده است. طوری که می توانید نهنگ های بزرگ و موجودات عجیب و غریب را ، با تجهیزات کامل ، در این بخش های به سادگی و از نزدیک مشاهده کنید.

اطلاعات تور مالدیو

 

مقالات تور مالدیو

 • جاذبه های گردشگری تور مالدیو (بخش دوم)

  جاذبه های گردشگری مالدیو بسیار متنوع هستند. مسجد و موزه های ملی تا سواحل و جزایر بی نظیری که با احداث هتل ها و تفرجگاه های خصوصی تور مالدیو را به یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در جهان تبدیل کرده اند. مالدیو مجموعا حدود 1200 جزیره به صورت مجمع الجزایر در پهنه ی اقیانوس هند دارد که این گسترگی فرصت مناسبی را برای گردشگران در تور فراهم کرده است تا...
 • جاذبه های گردشگری تور مالدیو

  هریک از جزیره ها در تور مالدیو نماینده یک شهر هستند و امکانات آن ها به حدی پیشرفته است که در واقع در تور مالدیو شهری با شهر دیگر به لحاظ گردشگری تفاوت ندارد. در هر شهر یا جزیره در تور مالدیو برای گردشگران امکاناتی نظیر هتل، رستوران و فروشگاه فراهم شده است. جاذبه های گردشگری تور مالدیو نیز بسایر متنوع هستند و علاوه بر نقاط طبیعی مالدیو که از چشمگی...
 • آب و هوای مالدیو

  زمانی که تور مالدیو را برای تعطیلات انتخاب می کنید باید با آب وهوای این کشور در هر فصل سال آشنا باشید و بهترین زمان را برای سفر با تور انتخاب کنید. البته تور مالدیو به صورت کلی تور 4 فصله است و در هر فصل از سال آب و هوای مالدیو برای گذراندن اوقات فراغت افراد مناسب و دل پذیر است. آب و هوای کلی آب و هوای مالدیو استوایی است؛ به این معنا که مرطوب ا...
 • مناطق طبیعی تور مالدیو

  مالدیو کشوری گرمسیری واقع در مرکز اقیانوس زیبای هند می باشد که متشکل از جزیره های زیادی است و اساسا علت شهرت تور مالدیو نیز به خاطر جزیره هایی است که به عنوان مناطق طبیعی مالدیو شناخته میشوند. سواحل ناب، تالاب های گسترده و  صخره های مرجانی در نقطه نقطه این جزیره در تور مالدیو نماینده زیبایی های طبیعی شگفت انگیز این کشور هستند. این کشور از کوچک ت...