تور کره جنوبی

درباره تور کره جنوبی

کره جنوبی ، کشوری با نظام جمهوری است که در شرق آسیا واقع شده است و مجموعا شامل منطقه ی جنوبی شبه جزیره کره است که متمایل به  چین ، دریای غربی و ژاپن می باشد. این کشور به واسطه ی اقتصاد پر رونق ،فرهنگ باستانی، و حضور فزاینده و برجسته در صحنه جهانی، به یکی از مقاصد محبوب برای توریست ها از سراسر جهان تبدیل شده است و از پیشرفته ترین کشورها در آسیا است که امروزه حضور گسترده ای در اقتصاد جهانی دارد ؛ سهم عمده ی موفقیت این کشور ، مربوط به تولید و بهره وری داخلی آن است. 
 موقعیت این کشور که به عنوان یک شبه جزیره است و از اطراف با اقیانوس آرام احاطه شده است ، یکی از عوامل اصلی جذب بازدیدکننده تور کره جنوبی می باشد.

درباره تور کره جنوبی


قدم زدن و خوردن غذاهای کره ای در بازاراپ سنتی کوانگ چانگ ، معابد متعدد ، کاخ های بزرگ و تاریخی نظیر کاخ  چوسان و خرید در فروشگاه های بین المللی و معروف میونگ دونگ ، از جمله  مکان هایی است که اغلب بازدیدکنندگان ، وقت خود را در آن ها صرف می کنند.


تور کره جنوبی و تاریخچه  کره جنوبی


بر اساس یافته ها ، کره تاریخی 70 هزار ساله دارد و  قدمت اولین آثار سفالی این منطقه ، به  حدود 8 هزار سال قبل از میلاد برمیگردد. گوجوسان، پادشاهی مقتدر کره‌ای که علاوه بر شبه جزیره  کره شمال غرب وشمال شرق شبه جزیره راتحت سلطه داشت و از سال ۲۳۳۳قبل از میلاد تا سال ۱۰۸ قبل از میلاد بر این مناطق حکمرانی می‌کرد.
از نام امپراتوران چوسان نیز ، چیز زیادی در دست نیست. موسس این شاهنشاهی قدرتمند دانگون اول نام داشت. طولانی ترین امپراطوری و حاکمیت در کره ، مربوط به سلسله چوسان می باشد. از دستاوردهای این سلسله  اختراعات کره ای و فن آوری های زیادی مانند اولین ساعت آب در جهان، کشتی زره ​​پوش، و نوآوری های دیگر است. در طول حکومت شاه سجونگ بزرگ، اولین باران سنج در جهان اختراع شد و الفبای کره ای شناخته شده به عنوان هانگول نیز  ایجاد شد. طوری که به شاه سجونگ،  لقب کوروش کره را داده‌اند. پایتخت این پادشاه،  وانگئون سئونگ بود. آخرین امپراتور چوسان نیز، اوگو نام داشت.


مهم ترین شهر های کره جنوبی در تور کره جنوبی


سئول :  پایتخت قدیمی  کره جنوبی،  شهری تلفیقی از معماری باستانی و مدرن
بوسان : دومین شهرستان و بندر عمده کره
اینچئون :  شلوغ ترین بندر در کشور کره جنوبی، بزرگترین فرودگاه بین المللی کشور در این شهر واقع شده است.
دائجون :  شهر بزرگ و پویا واقع در استان چانگنام
دائگو : شهرستانی جهانی و غنی با سنت های دیرینه  و مناظر باستانی فراوان
گوانگجو  : مرکز اداری و اقتصادی منطقه
جئونجو :  پایتخت معنوی سلسله چوسان، در حال حاضر یک مرکز پیشرو در هنر است و مرکز استقرار موزه ها، معابد بودایی باستانی و آثار تاریخی نیز می باشد.

 

خدمات تور کره جنوبی

جدید ترین تور کره جنوبی

  • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

تور لحظه آخری کره جنوبی

  • عنوان قیمت از اقامت تاریخ

شهرهای توریستی تور کره جنوبی

هتل های تور کره جنوبی

مقالات تور کره جنوبی

بهترین زمان تور کره جنوبی

بهار بهترین زمان برای تور کره جنوبی است. دمای هوا در این فصل معتدل است و بارش ها به میزان متوسط خود می رسند. می توانید در این فصل از شکوفه های گیلاس در کره دیدن کنید که مناظر عجیب و بی نظیری هستند.
تابستان کره جنوبی ، مرطوب و گاهی خیلی گرم است. در پاییز و زمستان ، شاهد برف و باران  زیادی به علت  نفوذ توده های سرد از جانب سیبری ، خواهید بود.


  • جاذبه های گردشگری تور کره جنوبی کاخ گیونگبوکنگ این بنا در شمال سئول واقع شده است و  کاخ اصلی سلسله چوسان برشمرده میشود و به آن قلب سئول نیز گفته میشود. دروازه Gwanghwamun این دروازه ،  گیت اصلی سئول در زمان های قدیم بوده است و معنای نام این دروزاه را به این شکل معنا کرده اند: به امید آن که پرتو روشنگری تمام جهان را فراگیرد! Cheonghwadae...