اطلاعات تور کره جنوبی

جاذبه های گردشگری تور کره جنوبی


کاخ گیونگبوکنگ
این بنا در شمال سئول واقع شده است و  کاخ اصلی سلسله چوسان برشمرده میشود و به آن قلب سئول نیز گفته میشود.
دروازه Gwanghwamun
این دروازه ،  گیت اصلی سئول در زمان های قدیم بوده است و معنای نام این دروزاه را به این شکل معنا کرده اند:
به امید آن که پرتو روشنگری تمام جهان را فراگیرد!
Cheonghwadae
Cheongwadae یا کاخ آبی ، محل اصلی اقامت رئیس جمهور کره جنوبی است و برای بازدید از آن ، باید تورهای جداگانه را رزرو کرد.
کاخ جایونگ بوکانگ
این کاخ ، یکی از مراکز تاریخی کره است که شاید بازدید کنندگان آن در زمان های شلوغ و پر بازدید ، کمتر باشد و بتوانید با ارامش بیشتری از این کاخ دیدن کنید.
بوسینگاک
بوسینگاک یکی از دیدنیهای سئول کره جنوبی، غرفه زنگ بزرگی است که در جونگنو واقع شده است. زنگی در بخش مرکزی وجود دارد که با باز و بسته شدن درهای بزرگ و اصلی شهر ، به صدا در می آمده است.
جزیره جیجو
جزیره جیجو یا جزیره خدایان ، محبوب ترین جزیره برای گردشگران در کره است و اغلب زوج های کره ای ، این جزیره را برای گذراندن دوران ماه عسل ، انتخاب می کنند!
این مکان ، مخلوطی از سنگ های آتشفشانی و باران های مکرر است و شباهت زیادی به جزیره هاوایی آمریکا دارد. در این جزیره طیف گسترده ای از فعالیت ها نظیر پیاده روی در طول ساحل ،  مشاهده آبشار ها ، دیدن بلند ترین قله ی این منطقه یعنی Halla-san ، ورزش های آبی و ...انجام می شود.
ساحل Haeundae – بوسان
بوسان بندری زیبا است که با سواحل متعددی احاطه شده است. زیبا ترین این ساحل ها ، ساحل Haeundae می باشد. ساحلی که محل فرود فصلی مرغان دریایی است و جشنواره های مختلفی در آن همه ساله برگزار میشود. این ساحل ، نقطه ای خاص در بوسان است که اولین طلوع خورشید را می توان در این منطقه دید و اشعات زیبای آن ، در صبح زود، در این ساحل مشخص است.
پارک ملی Seoraksan
Seoraksan ، بلند ترین کوه در رشته کوه Taebaek ، در استان گنگون و در شرق کره جنوبی می باشد.پارک ملی اطراف این کوه ، مدت هاست که به مرکز تفریحی و گردشگری تبدیل شده است و شکوه این پارک ، در فصل پاییز، دیدنی تر از سایر فصل هاست.

اطلاعات تور کره جنوبی

مقالات تور کره جنوبی