اطلاعات تور یونان

جاذبه های گردشگری تور یونان


آکروپولیس
نماد آتن و یونان و در واقع تمدن غرب ، آکروپولیس است. آکروپولیس تپه ای سنگی در قلب آتن مدرن است که گویی توسط  معابد با شکوهی  تاجگذاری شده است. کل عمارت در اصل از 58 ستون  ساخته شده است که سقف را حمایت می کند و به حاشیه های زیبایی مزین شده اند. همچنین آگورا یا میدان باستانی نیز  در دامنه ی اکروپولیس وجود دارد که  جاذبه ی دیگر این بخش است.
موزه آکروپولیس
این موزه در سال 2009 توسط برنارد چومی ،  با پوشش شیشه و فولاد و ساختاری فوق مدرن ساخته شد. در این موزه یافته های باستانی آکروپولیس به نمایش گذاشته شده  که قدمت آن ها به بیش از 6 قرن گذشته  برمیگردد.
سانتورینی
در میان جزایر یونان ، سانتورینی ، چشم گیر ترین جاذبه ی این منطقه است. چرا که شهری بنا شده بر پایه ی صخره ها می باشد . این بخش از ساختمان های سفید مکعبی تشکیل شده است  که در حال حاضر به هتل یا استخر تبدیل شده اند. مشاهده ی ماسه های سیاه و سفید نرم و آتشفشانی و گذاره های دفن شده پس از فوران آتشفشان های  کوه های این منطقه در 3600 سال پیش، اوقاتی خوش را در سانتورینی برای شما رقم میزند.
Mykonos
یکی از جزایر معروف می باشد که  محل ورزش های آبی، غذاهای دریایی خاص واجراهای موسیقی شبانه و زنده در سواحل رویایی این منطقه است. مراسم های بین المللی در ساحل این جزیره به صورت ماهانه و سالانه برگزار میشود.
Delphi
در خشکی های سرزمین یونان ، دلفی ، منطقه ی وسیعی است که به عنوان میراث یونان شناخته میشود که در کوهپایه ی پارناسوس مستقر شده است. دلفی از معابد ، استادیوم و تئاتر تشکیل شده است که در قرن هشتم بنا شده است. در کنار دلفی، موزه باستانی دلفی نیز وجود دارد کالکشن زیبایی از آثارباستانی منطقه است.

اطلاعات تور یونان

 

مقالات تور یونان

  • کارهایی که در اولین سفرتان به اروپا باید انجام دهید

    اگر معماری زیبا ، موزیک گوش نواز ، مد ، تئاتر ، غذاهای خوشمزه و تنوع فرهنگی را معیارهای جذابیت یک کشور بدانیم قاره اروپا جذاب ترین و زیباترین قاره جهان خواهد بود. 450 میراث جهانی و هزاران نقاشی معروف دیدنی در تور اروپا قرار دارد که به این معنا است که حتی اگر تنها از شهر های اصلی اروپا دیدن کنید باز هم از تعداد زیادی اثار فرهنگی دیدن خواهید کرد . ...
  • عجایب باستانی را در آکروپولیس با تور یونان ببینید!

    آکروپولیس آتن و بناهای تاریخی آن نماد جهانی از روح و تمدن کلاسیک هستند و به شکل عظیم ترین مجموعه های معماری و هنری واگذار شده توسط یونان باستان در جهان و در تور یونانعاملی برای حیرت توریست ها از سرتاسر دنیا می باشند. در نیمه دوم قرن پنجم  پیش از میلاد مسیح آتن  پس از پیروزی در برابر ایرانیان و استقرار دموکراسی پیشرو در توسعه و گسترش نسبت به سایر شه...
  • چشم انداز تاثیرگذار کوه آتوس در تور یونان

    کوه آتوس شبه جزیره ای کوهستانی در شمال یونان است. آتوس به معنای مقدس است و این مکان به علت قداستی که برای افراد ساکن در اطراف کوه دارد در تور یونان شهرت زیادی دارد. کل کوه 20 صومعه ارتدوکس شرقی دارد که در زمان های قدیم کشور مستقل تحت حاکمیت یونانی را تشکیل می داده است. آتوس منطقه ای کاملا حفاظت شده است و در حال حاضر تنها 1400 نفر در آن زدنگی می ک...