آشنایی با باغ های بدیع و شگفت آور در تور ایتالیا

آشنایی با باغ های بدیع  و شگفت آور در تور ایتالیا

ایتالیا به خودی خود منطقه ای بدیع، پیشرفته، مدرن و در عین حال سنتی در اروپا می باشد. تور اروپا تور بازدید از شگفتی ها است. رم ، فلورانس و میلان از زیباترین شهر هایی هستند که در تور ایتالیا شاهد آن هستید. شهرستان سنگی باستانی رم یکی از زیباترین شهرها در تور ایتالیا است که عطر و بو شکوفه هایش در فصل بهار برای خیلی از توریست ها خاطره انگیز است. خیابان ها و پل هایی که با طبیعت بی نظیر در ایتالیا پوشیده میشوند و برج هایی که بخشی از سنگ بری باستانی آن ها با غنچه ها دیدنی تر میشود. بخش اعظمی از جذابیت تور ایتالیا  مرهون باغ ها و پارک های زیبایی است که محل اجتماع مردمان بومی و توریست ها می باشد. اگر مقصد شما برای گذراندن تعطیلات ایتالیا است آشنایی با باغ های بدیع و شگفت آور در تور ایتالیا را از دست ندهید.


سفر و آشنایی با باغ های بدیع  و شگفت آور در تور ایتالیا


بازدید از ویلا بورگزه در تور ایتالیا
ویلا بورگزه مشهور ترین فضای سبز در شهرستان رم است. اغلب این پارک را پارک مرکزی خطاب میکنند. در سال 1605 میلادی برای اولین بار این فضای سبز زیبا در اطراف ویلا بورگزه طراحی و توسعه داده شد. این پارک پناهگاهی آرام با قطعات باستانی و مسیرهای پیاده روی و دوچرخه سواری ویژه  در تور ایتالیا است که چندین تاکستان به عنوان باغ مخفی در آن قرار گرفته اند.
باغ واتیکان در تور ایتالیا
سه روز در هفته و روزهای سه شنبه، پنجشنبه و شنبه  موزه واتیکان فضای سبز اطراف را برای گشت و گذار بازدید کنندگان در تور ایتالیا اختصاص داده است. اولین بار این باغ با کاشت درخت های پرتقال در سال 1272 تاسیس و در حال حاضر نادرترین نمونه های گیاهی در جهان را در بردارد که در تور می بینید. رم باغ های زیادی دارد و با توجه به این تعدد آشنایی با باغ های بدیع و شگفت آور در تور ایتالیا به نظر امری دشوار است.