آشنایی با قلعه های عجیب در تور بلغارستان

آشنایی با قلعه های عجیب در تور بلغارستان

بلغارستان کشوری غنی به لحاظ تاریخی است و فرهنگ و تاریخ باستان در تور بلغارستان سفر شما را هیجان انگیز تر می کند. معروف ترین پادشاهان باستان بر بلغارستان حکومت داشته اند .از اسکندر کبیر تا امپراتوری روم همه و همه حاکمان باستانی مسلط بر بلغارستان بوده اند.
تمدن این کشور به حدود 3500 سال پیش بازمیگردد. در تبلیغات موجود برای تور بلغارستان مسلما با این اعداد و ارقام آشنا شده اید. احزاب مختلفی بر این کشور تسلط داشته اند و در حال حاضر دموکراسی در این کشور به صورت کامل برقرار است. آن چه که تور بلغارستان را برای هر بازدیدکننده ای بیش از هر چیز جذاب می کند، اماکن تاریخی و معماری بنا منحصر به فرد آثار است. بخش عمده این تاریخ به قلعه های تاریخی در تور مرتبط است و به طور کلی آشنایی با قلعه های عجیب در تور بلغارستان سفری در تونل زمان خواهد بود.


بازدید و آشنایی با قلعه های عجیب در تور بلغارستان


قلعه تاریخی آسنوا در تور بلغارستان
این قلعه یکی از قدیمی ترین قلعه ها در تور بلغارستان است که قدمت آن به قرون وسطی بازمیگردد و حتی برخی آثاری از دوران پارینه سنگی را در این مکان باستانی کشف کرده اند.در طول دوران مختلف اقوام متعددی نظیر تراکیان ها و رومی ها و همچنین بیزانس در قلعه آسنوا ساکن شده اند. این قلعه اولین بار در قرن یازدهم میلادی ساخته شد و نهایتا در قرن دوزادهم تکمیل شد.
قلعه تاریخی باباویدا در تور بلغارستان
قلعه بابا ویدا قلعه ای  مربوط به دوران قرون وسطی است که به عنوان یک مکان تاریخی و مذهبی ستایش شده در تور بلغارستان شناخته میشود. بابا ویدار در قرن دهم ساخته و در شمال کشور تور بلغارستان واقع شده است. این سایت تاریخی دارای یک حیاط اندرونی و بیرونی است که بارها ترمیم شده است .
درباره انتخاب نام باباویدا افسانه های مختلفی وجود دارد. به گفته برخی از راویان "بابا ویدا" اشاره به یک افسانه در مورد سه شاهزاده خانم خواهر بلغاری دارد. 
همان طور که میبینید افسانه های مربوط به نامگذاری قلعه های عجیب در تور بلغارستان نیز شگفت انگیز است!