آنتیلیا ، گران ترین خانه دنیا

آنتیلیا ، گران ترین خانه دنیا

موکش آمبانی پول بسیاری زیاد داشت پس می دانست با آن چکار کند. در 2011، فوربس او را نهمین مرد ثروتمند جهان و البته هند معرفی کرد، با ثروتی بالغ بر 27 میلیارد دلار. در یک تلاش برای خرج کردن آن ثروت، امبانی یک زمین بسیار گران را در خیابان های مومبای خرید و شروع به ساخت آنتیلیا کرد، یک برج که می تواند یک خانه خانوادگی را برای همسرش، 3 کودکش و 600 خدمه فراهم آورد.

آنتیلیا

آنتیلیا ، گران ترین خانه دنیا :

در سال 2002، امبانی ممالک را خرید و شروع به کار در زمین 400000 فوت مربعی خود شد. همچنین خانه 27 طبقه دارد و 567 فوت ارتفاع، که هر طبقه دارای سقفی بسیار بلند است. تور هر طبقه چیزی خارق العاده و متفاوت را برای شما فراهم می آورد. همچنی 23 طبقه لوکس دیگر برای پارک 168 خودرو، یک آبگرم، استخرهای شنا،یک سینما و 3 باغ معلق که در سطوح مختلف ساختمان آویزان هستند. همه چیزهای گفتنه شده قیمت خانه را 1 میلیارد دلار می کند.

از زمانی که ساخت و ساز شروع شده است، آنتیلیا در بین انتقادات بسیار از تور هند و دیگران نقاط جهان غرق شد. از بالاترین طبقه یک نمای بسیار زیبا از دریای عرب و همچنین شهر زیبای مومبای مشخص است. بسیاری از انتقادات از این حقیقت بود، که امبانی ثروتش را اینچنین به رخ می کشد و هیچ دلسوزی را نسبت به فقیر نشینان ندارد. این کمبود توجه حتی عجیب تر است چرا که پدرش در یک خانواده فقیر زاده شد و با تلاش بسیار خود به یک میلیاردر تبدیل شد.