با شهر ساحلی جذاب لوینا در تور بالی آشنا شوید!

با شهر ساحلی جذاب لوینا در تور بالی آشنا شوید!

لوینا بزرگ ترین و وسیع ترین منطقه ساحلی در شمال بالیاست. اغلب این شهر ساحلی را در تور بالی به واسطه شن و ماسه های آتشفشانی و خوش نقش در5 مایلی سواحل می شناسند. منطقه ای ساکن و آرام برای تفریحاتی نظیر غواصی  و ماجراجویی!

آشنایی با با شهر ساحلی جذاب لوینا در تور بالی

آب های شمالی در جزیره لوینا با تور بالی آرامش بخش هستند. این آرامش در آب های جنوبی بیش تر است و بهترین موقعیت را برای تماشای دریا و شنا دلفین های منطقه فراهم کرده اند. لوینا میان کوه های  Bedugul قرار دارد و با آب و هوای گرمسیری اش مکانی ایده آل برای گذراندن تعطیلات با خانواده است.

حدود دو و نیم ساعت باید وقت صرف کنید تا به لوینا برسید؛ اما به محض رسیدن به این شهر ساحلی در تور بالی احتمالا نمی توانید از آرامش آن دل بکنید! برای داشتن تعطیلاتی آرام در این جزیره با شهر ساحلی جذاب لوینا در تور بالی آشنا شوید!

موقعیت لوینا در تور بالی

لوینا  در 12 کیلومتری ساحل به غرب سینگراجا در شمال بالی قرار گرفته است. امتداد باریک از شن و ماسه های آتشفشانی سیاه و سفید بهترین مکان برای گردشگران در ماه اوت و با شروع تعطیلات کریسمس در تور بالی است.

سفر به منطقه دلفین ها

این سفر سرگرم کننده در اطراف ساحل و با قایق در دل دریا انجام می شود. تنها با هزینه 4 یورو می توانید از زیبایی های دلفین های لوینا در تور بالی لذت ببرید.

آبگرم لوینا

آب گرم لوینا ترکیبی از آب های معدنی جنوب سواحل با خدمات عالی و مجلل است. آب گرم آگونگ از معروف ترین چشمه ها در تور بالی است که خدمات جانبی نظیر ماساژ و ورزش های شادب کننده در کنار آن وجود دارد.

چشمه های آب گرم هوا بنجار نیز منطقه ای آرام با ترکیبی از سنگ های معدنی است . همان طور که می بینید تنها کافی است  پیش از سفر با شهر ساحلی جذاب لوینا در تور بالی آشنا شوید تا از جاذبه های بی نظیر آن در تور استفاده کنید.