بخش های تور قبرس جنوبی را بیشتر بشناسید

بخش های تور قبرس جنوبی را بیشتر بشناسید

قبرس جنوبی یا قبرس اروپایی پیشرفته ترین بخش در این جزیره می باشد و به همین دلیل تور قبرس جنوبی نیز محبوبیت بیشتری در میان توریست ها دارد. سواحل قبرس جنوبی یکی از بخش های مدرن این کشور می باشد که حال و هوای غربی به خود گرفته است و امکانات آن نیز برای مسافرانی که با تور به این منطقه سفر کرده اند توسعه یافته است. آب و هوای سواحل قبرس معمولا در ماه های ژانویه تا اواخر تابستان مساعد تر است. قبرس جنوبی از دو بخش پرجنب و جوش لارناکا و لیماسول تشکیل شده است. لیماسول نسبت به بخش لارناکا به لحاظ صنعتی پیشرفته تر است و روز به روز توسعه بیشتری پیدا می کنند.
بهترین راهنمای شما برای سفر با تور قبرس جنوبی شناختن بخش های مختلف این قسمت از کشور قبرس و امکانات آن است. همچنین اگر قصد اقامت در قبرس را دارید پیشنهاد می کنیم تور قبرس جنوبی را بیشتر بشناسید!
امکانات و جزییات تور قبرس جنوبی را بیشتر بشناسید!
آب  وهوای قبرس جنوبی سبب شده است که تمایل به این بخش در فصول مختلف به ویژه به سمت رشته کوه های ترودوس بیشتر باشد.
آشنایی با بخش لیماسول در تور قبرس جنوبی
لیماسول علاوه بر این که چرخ صنعتی پر رونقی دارد مرکز تفریحات در تور قبرس جنوبی می باشد و اغلب با رستوران ها و مراکز فرهنگی احاطه شده است. یک قلعه قرون وسطی دور تا دورلیماسول قرار گرفته است و در اطراف سواحل زندگی به سبک غربی جریان دارد. مسافران تور با انتخاب تور قبرس جنوبی می توانند از این مناطق به خوبی بازدید کنند.
آشنایی با با بخش لارناکا در تور قبرس جنوبی
لارناکا منطقه ای محصور با نخل و دریاچه های نمک بوده است؛ اما در حال حاضر بر اثر توسعه آن دریاچه بزرگترین ترمینال کشتی کروز در جزیره را می توانید در تور قبرس جنوبی یا اروپایی در لارناکا مشاهده کنید. این دو بخش کلید ترین قسمت ها در تور قبرس جنوبی هستند؛ تور قبرس جنوبی را به خوبی بشناسید تا بتوانید لذت کافی را از سفرخود داشته باشید...