برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی

ساختمان برجسته تور دبی، برج خلیفه است که با ارتفاع ۸۲۹/۸ متری، بلندترین ساختمان جهان است.

برای بیشتر توریست ها یک سفر به عرشه مشاهده واقع در طبقه ۱۲۴ کاری است که تا زمانی که در شهر هستند حتما باید انجام دهند. چشم انداز کل شهر از این زاویه که مانند چشم پرندگان است، بسیار مبهوت کننده است. تجربه عرشه مشاهده مسطح شامل نمایش چند رسانه ای درباره دبی و برخ خلیفه (که در سال ۲۰۱۰ تکمیل شد) است قبل از اینکه یک آسانسور پر سرعت شما را به عرشه مشاهده ببرد، جاییکه یک چشم انداز ۳۶۰ درجه ای از فراز آسمان خراش ها دارد که در یک سوی آن کویر و در سمت دیگر اقیانوس دیده می شود.

تور شبانه بازدید از بالای برج خلیفه ، به دلیل چشم اندازهای معروف چراغ های شهر به خصوص در میان عکاسان محبوب است. برای اجتناب از قرار گرفتن در صف های طولانی، بلیط ورود به طبقات بالای برخ خلیفه را از قبل خریداری کنید به خصوص اگر قصد دارید در آخر هفته از آن بازدید کنید.

بر روی زمین و در اطراف برج خلیفه، ساختمان هایی زیبا همراه با باغ هایی که به زیبایی آراسته شده اند و دارای پیاده روهای مارپیچ هستند، به چشم می خورند. مولفه های آبی بسیاری نیز وجود دارند که از میان آنها می توان به "فواره دبی"، بلندترین فواره جهان که در طراحی آن از فواره های معروف لاس وگاس به نام فواره های بلاژیو الگو برداری شده است، اشاره کرد.

زمان بازدید : روزانه از ۸:۳۰ صبح تا ۱ بامداد

مکان : ورودی دبی مال ، جاده شیخ زاید، مرکز شهر.