بهترین کارهایی که میتوانید در تور کوش آداسی انجام دهید

بهترین کارهایی که میتوانید در تور کوش آداسی انجام دهید

کوش آداسی از مکان هایی است که مکان و تفریح مناسب برای هر سلیقه ای دارد چه بخواهید در ساحل های تمیز آفتاب بگیرید ، به خرید بروید ، یا مکان های بکر و زیبا را کشف کنید و یا تنها در خیابان های کوش آداسی قدم بزنید ، تمامی این ها در تور کوش آداسی منتظر شما است . از دیگر مزیت های سفر به این جزیره زیبا این است که قیمت تور کوش آداسی نسبت به تور آنتالیا بسیار ارزان تر است در حالی که در کوش آداسی هم مانند آنتالیا میتوانید از سواحل زیبا و تمیز استفاده کنید .

در ادامه به 40 مورد از بهترین کارهایی که میتوانید در تور کوش آداسی انجام دهید میپردازیم :

بهترین فعالیت های تور کوش آداسی :

بازدید از شهر باستانی افسس و خانه مریم مقدس :

اگر به تور ترکیه میروید و قصد دارید به کوش آداسی هم سری بزنید باید بدانید هیچ بازدیدی از کوش آداسی بدون بازدید از ویرانه های باستانی شهر دیدنی و جذاب افسس و خانه آرامش بخش مریم باکره کامل نیست نیست.

نشستن در بندر و تماشای رفت و آمد کشتی های کروز :

از استارباکس واقع در مرکز خرید Scala Nuova فراپاچینو بخرید و در بندر بشینید در حال جرعه جرعه کردن قهوه تان از منظره بندر لذت ببرید . باور کنید همین کار از بهترین خاطرات تور کوش آداسی تان خواهد شد .

در یک رستوران محلی ترکی غذا بخورید :

به یکی از رستوران های Bul Bul, Avlu یا Alo24 یا هر یکی از رستوران های محلی دیگری بروید مانند یک بومی غذا بخورید تا طعم واقعی غذاهای محلی ترکیه را متوجه شوید . کوش آداسی دارای بهترین رستوران ها در ترکیه است.

یک روز را در یکی از ساحل های کوش آداسی بگذرانید :

لیدیز بیچ (Ladies Beach) ، لانگ بیچ (Long Beach) ، سیلور سندز بیچ (Silver Sands Beach) یا لاو بیچ (Love Beach) هر کدام از این ساحل ها یک سری فعالیت خاص و مناسب برای یک روز آرام و ریلکس را برایتان فراهم میکنند .

به جزیره کبوتر بروید و از موزه آن دیدن کنید :

جزیره کبوتر (Pigeon Island) که گاهی از آن با نام جزیره پرنده (Bird Island) یاد میشود در واقع سمبل کوش آداسی و در واقع علت نام گذاری کوش آداسی به نام جزیره پرنده است . به موزه واقع در قلعه بیزانسی در جزیره بروید و یا به راحتی در نقطه ای از ساحل بشینید و از منظره پانورامیک کوش آداسی لذت ببرید .

تور جیپ سواری و کشف اطراف کوش آداسی را از دست ندهید :

مناطق طبیعی کوش آداسی بیشمارند .یک روز از تور نوروزی ترکیه تان را به تور جیپ سواری و کشف کوه های پارک ملی و تپه های روستای شیرینجه اختصاص دهید 

یک روز خود را در شهر آبی بگذرانید و سرسره های آبی و پر هیجان را تجربه کنید :

آدالند (Adaland) و آکوا فانتزی (Aqua Fantasy) دو پارک آبی اصلی و بزرگ کوش آداسی هستند . سرسره های بلند و پر هیجان ، آبشار مصنوعی ، رقص بارانو رودخانه های آرام تنها قسمتی از امکانات این دو مرکز تفریحی هستند .

از شهر سلچوک دیدن کنید :

شهر کوچک سلچوک که تا کوش آداسی 20 دقیقه فاصله دارد یکی دیگر از جاذبه های گردشگری تور کوش آداسی است . این شهر به دلیل نزدیکی به شهر باستانی افسوس یکی از پر بازدید ترین مکان های توریستی تور ترکیه است . از دیگر مکان های دیدنی شهر سلچوک میتوان به مسجد عیسی بی ، کلیسای سنت جان و قلعه شهر اشاره کرد .

صبح شنبه خود را در بازار سنتی سلچوک بگذرانید :

بازار سنتی سلچوک هر شنبه از صبح بسیار زود تا شب برقرار است . در بازار پیاده روی کنید و در صورت خرید  حتما چانه بزنید . مینی بوس ها که در حمل و نقل در تور ترکیه بسیار معمول هستند ،  از جزیره کوش آداسی به صورت مرتب به شهر سلچوک می آیند . هزینه هر نفر برای هر مسیر حدود 4 لیر میشود.

برای اطلاع از دیگر بازار ها و مراکز خرید کوش آداسی مقاله مراکز خرید در تور کوش آداسی را مطالعه کنید .