بهشت در سواحل بی نظیر قبرس شمالی

بهشت در سواحل بی نظیر قبرس شمالی

تور قبرس شمالی بهشتی برای علاقمندان به سواحل و ورزش های آبی می باشد. سواحل قبرس شمالی از برترین جاذبه های این کشور می باشند و فعالیت های روزمره نظیر غواصی، موج سواری، جت اسکی، شیرجه و...در این سواحل متداول هستند. بسیاری از هتل ها و مراکز تفریحی ساحلی و البته فروشگاه های بزرگ و معروف را در تور قبرس شمالی می توانید در سواحل مشاهده کنید. چترهای آفتابی  با طرح و نقش متفاوت نشانگر سواحل بکر و شنی این منطقه هستند. طبیعت اطراف، بهشت در سواحل بی نظیر با تور قبرس شمالی را برای توریست ها تداعی می کنند.


تجربه بهشت در سواحل بی نظیر تور قبرس شمالی


ساحل طلایی کارپاس در تور قبرس شمالی
با حرکت به سمت بخش های شمالی جزیره به محبوب ترین ساحل در تور قبرس شمالی، ساحل کارپاس می رسید. ساحل کارپاس در تور قبرس شمالی قداست خاصی دارد و به عنوان محل تولد ونوس یا آفرودیت شناخته شده است. ونوس الهه عشق وزیبایی و از اساطیر این سرزمین است که مسلما داستان ها و افسانه های زیادی را در تور قبرس شمالی از آن خواهید شنید.بنابر افسانه ها ونوس بعد از طوفانی شدن دریای آرام به آهستگی به خشکی پای میگذارد.
ساحل کارپاس در حوالی روستا واقع شده است و تقریبا هیچ گونه ساخت و سازی در حوالی آن دیده نمیشود. تنها برای رسیدن به ساحل تابلوهای کوچک و ناواضحی در جاده وجود دارد که بی فایده هستند و احتمالا با دنبال کردن آن ها در تور دچار سردرگمی خواهید شد.
ساحل گلاپسیدس
گلاسپیدس در 5.5 کیلومتری شمال فاماگوستا قرار گرفته است و از نظر کیفیت خط ساحلی سومین ساحل برتری است که در تور قبرس شمالی میبینید.
ساحل Acapulco در تور قبرس شمالی
ساحل Acapulco در چندمایلی گیرنه یکی از زیباترین سواحل در تور قبرس شمالی است که در اطراف آن هتل 5 ستاره  Acapulco نیز ساخته شده است. این ساحل از طولانی ترین خطوط ساحلی در تور است و با آن می توانید بهشت در سواحل بی نظیر در تور قبرس شمالی را حس کنید.