بیلبائو مقصدی به تنوع تمام جاذبه های دنیا در تور اسپانیا

بیلبائو مقصدی به تنوع تمام جاذبه های دنیا در تور اسپانیا

بیلبائو تنها یک زیبایی طبیعی آمیخته با هنر انسان نیست؛ بیلبائو خالق هنر است ! سرزمینی متنوع در تور اسپانیا که تلفیقی از زیبایی های خدادای و عارضه های انسانی در مناطق شمالی اسپانیا  می باشد. معماری مدرن این شهر خلاقانه است و با تمام شهرهایی که در تور اسپانیا می بینید متفاوت است. معماری استادانه معماران مشهور اسپانیایی!
علاوه بر معماری بی نظیر، تفریحات و سرگرمی های این شهر شب و روز نمی شناسد و سبب شده است توریست ها در لحظه لحظه ی سفر مشغول باشند!
جاذبه های این شهر متنوع هستند و موزه های آن به عنوان محبوب ترین مکان گردشگری شناخته می شوند. اگر بیلبائو مقصدی به تنوع تمام جاذبه های دنیا در تور اسپانیا را انتخاب می کنید بهتر است از برترین جاذبه های آن آگاهی داشته باشید.


سفر به بیلبائو مقصدی به تنوع تمام جاذبه های دنیا در تور اسپانیا 


بازدید از موزه گوگنهایم در تور اسپانیا
اغلب کسانی که به بیلبائو با تور اسپانیا سفر می کنند بازدید از موزه گوگنهایم در تور اسپانیا اولین اولویت آن ها به عنوان پیشتاز معماری قرن بیستم می باشد.
فضای 24 هزار متری که تبدیل به نمایشگاهی الهام بخش شده است و پنجره های غول پیکر آن در کنار نقاشی های متعدد و آثار انتزاعی رنگ روغن مجموعه ای کاملا فرهنگی هنری است.
شهر قدیمی بیلبائو در تور اسپانیا
شهر قدیمی پر از جذابیت یا Casco Viejo در تور توسط پنج پل با شهر جدید مرتبط شده است. در بخش شمالی شهر قدیمی Paseo del Arenal به عنوان شاهراه این بخش از بیلبائو قرار گرفته است. کلیسای تاریخی شهر قدیمی نیز در قرن چهاردهم  ساخته شده است که تمثالی از محراب بازسازی شده در آن قرار گرفته است.
 پلازا نووا یا میدان نووا محل برگزاری جشنواره های بزرگ سالانه در بیلبائو مقصدی به تنوع تمام جاذبه های دنیا در تور اسپانیا است.