تجربه ای به یاد ماندنی در طبیعت با تور گرجستان

تجربه ای به یاد ماندنی در طبیعت با تور گرجستان

گرجستان از زیباترین کشور های اروپایی است که به دلیل تنوع آب و هوایی و فصول دل چسبی که دارد، تور گرجستان در میان گردشگران محبوب شده است. فرهنگ و آداب و رسوم گرجستان تشابه زیادی به ایرانیان دارد و سواحل بی نظیر گرجستان و امکانات مختلف آن که کاملا غربی است سبب شده است که سالانه حجم زیادی از مسافران با تور به این کشور سرازیر شوند. گرجستان منطقه ای کوهستانی است و آب وهوای ناب آن سبب به وجود آمدن جاذبه های طبیعی بی نظیر شده است. جاذبه هایی که تجربه ای به یاد ماندنی در طبیعت با تور گرجستان را رقم می زنند.


سفر و تجربه ای به یاد ماندنی در طبیعت با تور گرجستان


بازدید از پارک فورسیت در تور گرجستان
ساوانا منطقه ای ناب و زیبا است که به واسطه مناظر طبیعی و پارک های ناشناخته و بی نظیرش در تور گرجستان شناخته شده است. چشمه های مختلف، چشم انداز های زیبا برای عکاسی حرفه ای، درختان تنومند و فراوان و  مسیر های پیاده روی دیدنی تنها بخشی از جاذبه های مرکزی پارک فورسیت در تور گرجستان می باشد.
سفر به جنگل ملی  Chattahoochee در تور گرجستان
این جنگل تقریبا 750 هزار هکتار از زمین های بکر و سرسبز را در نواحی مختلف پوشش می دهد و در شمال گرجستان با مناظری بدیع واقع شده است. در تور گرجستان شاید بعد از بازدید از جاذبه های تاریخی مناطق طبیعی اولویت اول مسافران در تور طبیعت این کشور باشد؛ چرا که مناطق خوش منظره و خوش آب هوا بهترین کمپینگ ها را برای  پیاده روی، قایقرانی، شنا، بساط پیک نیک و...فراهم کرده اند.
بازدید از باغ کالاوی در تور گرجستان
در شمال کلمبوس، در کوه کاج، یک مرکز اوقات فراغت محبوب ایجاد شده است که مرکز تولید و گل های مصنوعی، باغ های ماگنولیا و آزالیا، دریاچه مصنوعی و به طور کلی  تفریحات سالم و آرامش بخش است. این باغ رنگارنگ تجربه ای به یادماندنی در طبیعت با تور گرجستان خواهد بود.