تجربه بازدید از کاخ های افسانه ای در تور فرانسه

تجربه بازدید از کاخ های افسانه ای در تور فرانسه

از بلوارهای پاریس تا استراحتگاه ساحلی کوت دازور همه و همه برای بازدیدکنندگان خاطره انگیز است. تور فرانسه تور بازدید از کاخ های افسانه ای است. فرانسه شهری رومانتیک برای عاشقان است و تور فرانسه برای دوستداران تاریخ و خیال پردازی بهترین فرصت است. بعد از بازدید از شاهکار معروف معماری، برج ایفل بهترین زمان  برای بازدید از سایر جاذبه های گردشگری و تاریخی در تور فرانسه فراهم است. کاخ های زیبا در تور فرانسه یکی از محبوب ترین مکان های دیدنی در تور هستند . کاخ های سلطنتی که محل اقامت خانواده های پادشاهان معروف این سرزمین بوده اند. تجربه بازدید از کاخ های افسانه ای در تور فرانسه شما را با تاریخ حاکمان، شیوه حکمفرمایی و اداره مملکت در زمان های گذشته بیشتر آشنا می کند.


آشنایی با تاریخ و بازدید از کاخ های افسانه ای در تور فرانسه


گشت وگذار در کاخ ورسای در تور فرانسه
کاخ ورسای بیش از این که محل اقامت خانواده سلطنتی در این کشور باشد، نشانگر شکوه و صلابت حکومت در فرانسه می باشد. برخی این کاخ را نماد مطلق قدرت لویی چهاردهم می دانند. استاندارهای رعایت شده در ساخت کاخ که در تور فرانسه میبینید نشانگر هنر معمار ژول برای اجرای سبک هنری و خاص خود در سرتاسر دیوارهای این کاخ می باشد.
تالار آینه نقطه عطف این کاخ در تور فرانسه است؛ جایی که تلالو نور خورشید از تمام جهات در آینه های سقفی و دیواری خلاصه میشود!
بازدید از کاخ الیزه در تور فرانسه
کاخ الیزه محل اقامت قبلی رییس جمهوری فرانسه بوده است. تا اوایل قرن هجدهم این مکان برای برگزاری جلسه مشاوران و وزیران بوده است. الیزه نام یکی از بهشتیان زمینی است که از اسطوره های یونانیان شمرده میشود. معماری کاخ الیزه در تور فرانسه کمی متفاوت تر است و با کاخ های مشابه دیگر یکسان نیست. بازدید از این کاخ تجربه ای بی نظیر بازدید از کاخ های افسانه ای در تور فرانسه می باشد.