تجربه سفر به جزیره تنهایی گیلی در توراندونزی

تجربه سفر به جزیره تنهایی گیلی در توراندونزی

مجمع الجزایر اندونزی مجموعه ای از جزایر ناب و زیبا است  که دارای گنجینه های بی حد و حصر و متنوع از نظر تاریخ، فرهنگ و زیبایی های طبیعی است. تور اندونزی یک ماجراجویی منحصر به فرد میان 13500 جزیره است که امکان کاوش در معابد باستانی و پیاده روی اطراف کوه های آتشفشانی را همزمان با هم فراهم کرده است. شاید در نگاه اول معروف ترین و بهترین جزیره این کشور بالی برای سفر با تور اندونزی بهترین گزینه شما برای سپری کردن تعطیلات باشد؛ اما اندونزی جزایر متعدد و ناشناخته ای دارد که با بررسی های بیشتر می توان تنوع بیشتری برای سفر با تور اندونزی ایجاد کرد. گیلی یکی از این جزیره های معروف در تور است که خواندن این مطلب فرصت تجربه سفر به جزیره تنهایی گیلی در تور اندونزی را برای شما فراهم خواهد کرد.


بازدید و تجربه سفر به جزیره تنهایی گیلی در تور اندونزی


گیلی در شمال غرب لومبوک اندونزی واقع شده است. لومبوک در مرکز توجه توریستی جهان قرار گرفته است و تور اندونزی با برگزاری سفر های یک روزه به این جزیره از دهه ی 1990 رونق بیشتری میان گردشگران پیدا کرده است.
گیلی به معنای جزیره کوچک است و در لومبوک تمرکز صخره ها دیده میشود. در حال حاضر گیلی رقیب سرسختی برای بالی در تور اندونزی است و  قطب غواصی در تور برشمرده میشود.
لذت  بازدید حیات وحش در گیلی با تور اندونزی
علاوه بر غواصی و قایقرانی که از فعالیت های محبوب و برتر در تور اندونزی هستند حیات وحش نیز جاذبه های متنوعی را ایجاد کرده است. گیلی پناهگاه جهانی لاک پشت ها است و در گوشه گوشه آن می توانید لانه های لاک پشت هایی را مشاهده کنید که تخم گذاری کرده اند.
اگر بررسی های بیشتری را پیش از سفر به این کشور انجام دهید مشاهده می کنید که تجربه سفر به جزیره تنهایی گیلی در تور اندونزی می تواند جایگزین خوبی برای بالی محبوب باشد!