تماشای افق از ارتفاعات کومولانگاما در تور چین

تماشای افق از ارتفاعات کومولانگاما در تور چین

کوه اورست یا کومولانگما در تور چین مهم ترین و زیباترین منظره طبیعی است که نه تنها در قاره آسیا، بلکه در کل جهان مشاهده می کنید. کومولانگما به زبان چینی به معنای الهه تبت می باشد. الهه تبت یا کومولانگما قطب سوم جهان به جهت زیبایی های بی نظیری که دارد می باشد. مجموعه اورست در رشته کوه های هیمالیا در مرز نپال و چین واقع شده است و دیدنی ترین چشم انداز آن از جانب این کشور در تور چین قابل مشاهده می باشد.
کوه یخ در هیمالیا مهم ترین کمپ کوه نوردان از سراسر جهان می باشد. بسیاری از کسانی که تور چین را انتخاب می کنند با هدف بازدید از ارتفاعات هیمالیا و تماشای افق از ارتفاعات کومولانگاما در تور چین به این منطقه سفر می کنند. درجست و جوی سرد در ارتفاعات کومولانگما با همراه باشید.


سفر و تماشای افق از ارتفاعات کومولانگاما در تور چین 


هرم غول پیکر اورست با ارتفاعی باور نکردنی در کنار سایر یخچال های طبیعی در تور دیده می شود. لایه های برف متوالی در این یخچال ها این منطقه را به سرزمین خواب وخیال سرد برای کوه نوردان تبدیل کرده است.
بهترین منطقه برای کوه نوردی در تور چین
اگر کوه های اورست را در تور چین انتخاب می کنید خط الراس شمالی اورست در تبت دارای شیب ملایم تری نسبت به خط الراس جنوبی می باشد؛ بنابراین بخش های شمالی را برای کوه نوردی انتخاب می کنند.
وصف مناظر کوه کومولانگما
پرچم های ابری : فشار هوا و بارش مداوم برف در این ارتفاعات سبب شکل گیری یک پرچم متحرک در ارتفاعات اورست در تور چین شده است. این پرچم سبب شکل گیری مناظر یخی مختلف به شکل معبد گودا شده است.
یخچال رانگ پاک
رانگ پاک بزرگ ترین یخچال طبیعی در اورست می باشد که با 22.4 کیلومتر طول به عنوان با شکوه ترین منظره یخی در کنار تماشای افق از ارتفاعات کومولانگاما در تور چین شناخته می شود.