جاذبه های گردشگری تور مالزی

جاذبه های گردشگری تور مالزی

تور مالزی تجربه های متفاوتی را برای گردشگران فراهم می کند: شبه جزیره و جزیره بورنئو (جزیره مشترک با اندونزی و برونئی) و دیگری شبه جزیره مدرن که ترکیبی از فرهنگ مالایی، چینی و هندی طعم ، کوالالامپور است.  جذاب ترین جاذبه های گردشگری را می توانید در این کشور جست وجو کنید؛ جنگل های وحشی، حیوانات  متنوع  نظیر اورانگوتان، قله های گرانیت ؛ جزایر زیبا و استراحتگاه های لوکس که مجموعا این تور  را برای گردشگران مهیج تر کرده اند. برخی از جاذبه های گردشگری تور مالزی عبارتند از :
ارتفاعات کامرون
از گسترده ترین ایستگاه های تپه ای در تور مالزی ارتفاعات کامرون می باشد که  برای اولین بار توسط انگلیسی ها در سال 1920 توسعه یافته است. جمعیت این منطقه حدود 4 هزار نفر و متشکل از  قومیت های مالایی، چینی، هندی و دیگر گروه های بومی می باشد. بازدید از ارتفاعات کامرون در تور مالزی بیشتر برای افرادی که به پیاده روی علاقمند هستند توصیه میشود.
جورج تاون
از شهرهای جذاب و دیدنی در تور مالزی جورج تاون است که شهر داخلی محسوب میشود. این شهر پس از پادشاه جورج سوم بریتانیا به نام جورج تاون نامگذاری شده است و در گوشه شمال شرقی جزیره پنانگ واقع شده است. جورج تاون بیشتر جمعیتی چینی دارد و به دلیل حفظ معماری و ساختار منحصر به فرد خود در تور مالزی شهرت یافته است.
تامان ناگارا
تامان ناگارا به معنای پارک ملی می باشد و از قدیمی ترین جنگل های استوایی در تور مالزی می باشد.این پارک ملی شامل درختان عظیم، آبشارهای بی نهایت و طولانی ترین مسیرهای پیاده روی جنگلی در جهان است. تامان نگارا یک پناهگاه حیات وحش برای گونه های در حال انقراض نظیر گوزن های استوایی و فیل های این منطقه محسوب میشود. برخی مسیر های پیاده روی در این پارک ملی و در تور مالزی  را بدون استفاده از راهنما طی میکنند .