جزایر هفت قلوی دیدنی ایونی در تور یونان

جزایر هفت قلوی دیدنی ایونی در تور یونان

جزایر ایونی یک مجمع الجزایر کوچک در یونان است که از جزایر کوچک تر و متعددی تشکیل شده است.  جزایری که در مه شناور هستند و در زمستان برف سنگینی خط سبز این منطقه را می پوشاند. سواحل غربی این منطقه زیباترین سواحل ایونی هستند که در آن ها خط ساحلی توسط  آب های فیروزه ای و لاجوردی شفاف نوازش می شود.
بخش عمده ی گردشگری در تور یونان متاثر از یکی از زیباترین شهرستان های یونان به نام کورفو می باشد.  کورفو شمالی ترین جزیره از مجموعه جزایر ایونی می باشد که بهترین استراحتگاه ها را دارد. نشانه های زیادی از امپراتوری های بیگانه را می توانید در جای جای کورفو مشاهده کنید.
جزایر زیبای دیگر نظیر ایداکا، کفالونیا، راکیندوس و...در ایونی وجود دارد که هر یک زیبایی های خاص خود را در تور دارند. بازدید از جزایر هفت قلوی دیدنی ایونی در تور یونان قطعا تجربه خنک و متفاوتی در میان انبوهی از جاذبه های تاریخی در تور خواهد بود. این سفر دل انگیز را تجربه کنید.


آشنایی با جزایر هفت قلوی دیدنی ایونی در تور یونان


جزیره پاکسی در تور یونان
این جزیره در واقع یک استراحتگاه یا توقفگاه برای کشتی و قایق های عبوری است و بسیار کوچک است. قلعه نیکولائوس یکی از زیباترین و محبوب ترین بنای تاریخی در پاکسی می باشد. با وجود کوچک بودن پاکسی توریست های زیادی این شهر را برای تفریح در تور یونان انتخاب می کنند؛ چرا که تمام امکانات طبیعی و رفاهی لازم برای سفر را در بردارد.
جزیره کفالونیا در تور یونان
کفالونیا از وسیع ترین جزیره ها در میان سایر جزایر ایونی در تور است. حیات وحش این منطقه بسیار غنی است و تنها تماشای پرندگان و انواع مختلف لاک پشت ها در ساحل می تواند تفریحی جذاب برای گذران اوقات فراغت در تور یونان در این جزیره باشد. مشهور ترین غار آبی این منطقه ، ملیسانی،  در کفالونیا یکی از جزایر هفت قلوی دیدنی ایونی در تور یونان واقع شده است.