جزیره میرهی آرامشی بلامنازع در تور مالدیو

جزیره میرهی آرامشی بلامنازع در تور مالدیو

تعداد جاذبه های طبیعی در تور مالدیو آن قدر زیاد است که تردید در انتخاب این کشور برای صرف اوقات فراغت را از بین می برد. مساجد، موزه های ملی و کاخ های زیادی با این جاذبه های طبیعی ترکیب شده اند و مجموعا تور مالدیو را مهیج تر کرده اند. نگاه اجمالی به موجودات دریایی در جزایر زیبا و بی نظیر با تور مالدیو به خوبی بیانگر این موضوع است. میرهی یکی از جزایر آرام و زیبا است که بازدید از آن را نباید در تور از دست بدهید. اگر قصد دارید از چشم اندازهای دریایی دیدن کنید جزیره میرهی آرامشی بلامنازع در تور مالدیو است که پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.


بازدید از جزیره میرهی آرامشی بلامنازع در تور مالدیو


موقعیت میرهی در تور مالدیو
میرهی جزیره مرجانی در آری آتول شمالی است. فرودگاه بین المللی میرهی مستقیما مسافران را به سواحل بی نظیر میرهی در تور مالدیو هدایت می کند.
میرهی جزیره ای حفاظت شده، آرام و پاک است و نام یکی از گل های معطر محلی در این منطقه می باشد. صخره های منحصر به فرد این جزیره نمای فضایی زیبایی دارد و ساحل بکر آن با وجود رفت و آمدهای مکرر در تور مالدیو همچنان پاک باقی مانده است. 36 خانه ییلاقی توریستی در جزیره میرهی وجود دارد که صرفا برای توریست های این منطقه طراحی شده است. از این ویلا ها حدود 30 ویلا به صورت ساحلی و 6 ویلا دریایی است.
جاذبه های طبیعی جزیره میرهی در تور مالدیو
درختان نخل زیادی در این جزیره دیده میشوند. این درختان با ماسه های سفید جزیره اندود شده اند و برخی لقب سفید برفی را به نخل های این قسمت در تور مالدیو داده اند. خانه های ییلاقی با استفاده از چوب های خاصی در این منطقه ساخته میشوند و نمای متفاوتی دارند که تجربه اقامت در جزیره میرهی آرامشی بلامنازع در تور مالدیو را برای شما لذت بخش تر می کند.