خرابه های تاریخی ناشناخته در تور بلغارستان

خرابه های تاریخی ناشناخته در تور بلغارستان

به نظر می رسد که تور بلغارستان هم چنان یکی از پرطرفدار ترین تورهای اروپایی میان گردشگران در تور می باشد. شاید بخشی از این محبوبیت به دلیل امکانات تفریحی کامل این منطقه باشد. در تور بلغارستان از هر چیزی که به ذهن شما میرسد نشانه ای میبینید. از جاذبه های گردشگری تا مراکز خرید متنوعی که اجناس مختلف  را با قیمت های مقرون به صرفه در اختیار گردشگران قرار میدهند. سواحل دریای سیاه این کشور را زیباتر کرده است و پایتخت تاریخی آن ، صوفیه از زیباترین شهرهایی است که در تور بلغارستان می بینید. خرابه ها و بازمانده های تاریخی در تور بلغارستان جایگاه ویژه ای دارند؛ اماکنی که هر گردشگر با هر دین و آیین از بازدید آن ها استقبال می کند.با ما برای آشنایی با مخروبه های تاریخی ناشناخته در تور بلغارستان همراه باشید.


جست وجو در خرابه های تاریخی ناشناخته در تور بلغارستان


خرابه های   Perperikon در تور بلغارستان
ثروت های باستانی و تاریخی این کشور در بلغارستان بیشتر از آن است که بتوانید در مدت محدودی تمام آن ها را زیرنظر بگیرید. Perperikon یکی از دیدنی ترین آثار تاریخی در  تور بلغارستان است که زیبایی و ساختار بنای باقی مانده از این شهر مشابه با کندوی زنبور عسل می باشد. امپراطوری های مختلفی در طول دوره های مختلف از جمله ایرانیان این بنای زیبا را اشغال کرده اند. این خرابه در محل کنونی شهر باستانی کرجالی واقع شده است.تپه ای 470 متری که نمای کند و شکل آن از ارتفاعات اطراف در تور بلغارستان قابل مشاهده است.
بازمانده های قلعه sarevets در تور بلغارستان
این قلعه یکی از توریستی ترین و جالب ترین خرابه های تاریخی در تور بلغارستان است که در شهرستان ولیکوتارنوو واقع شده است. این قلعه قرون وسطی مرکز امپراتوری بلغاری دوم از قرن دوازدهم میلادی بوده است.
قدم زدن در اطراف برج بالدوین در این قلعه تاریخی در تور چشم انداز بی نظیری از طبیعت را به گردشگران می دهد؛ چشم اندازی متفاوت از خرابه های تاریخی ناشناخته در تور بلغارستان!