دهکده رویایی قصرها در تور کره جنوبی

دهکده رویایی قصرها در تور کره جنوبی

کره جنوبی سرزمینی تقریبا کوچک در مقایسه با سایر کشورهای آسیای شرقی می باشد که  در ناحیه ای کوهستانی قرار گرفته است. آب و هوای کره  مزیتی بزرگ برای سفر گردشگران با تور کره جنوبی به این کشور می باشد. تاریخ کره نیز مشابه با تاریخ سایر کشورهای خاور دور بسیار غنی است و به چندین هزار سال قبل بازمیگردد.در تور کره جنوبی و در هر طر ف می توانید ردی از این تاریخ را مشاهده کنید. قصرهای کره جنوبی بارزترین و ارزشمند ترین جاذبه های تاریخی هستند که در تور کره جنوبی میبینید. این بناهای قدیمی سفر شما را به بازدیدی هیجان انگیز از دهکده رویایی قصرها در تور کره جنوبی تبدیل کرده است!


سفر به دهکده رویایی قصر ها در تور کره جنوبی


قصر گیونگ بوکونگ در تور کره جنوبی
این کاخ مسلما ا زیباترین کاخ ها در تور کره جنوبی است و در واقع بازمانده 5 کاخ بزرگ کره جنوبی است که بدان کاخ شمالی نیز می گویند. گیونگ بوکونگ در زبان انگلیسی به معنای کاخ یا بنای شادی و خوشی است. در همین مکان موزه کاخ ملی کره جنوبی نیز واقع شده است که بازدید از آن در تور کره جنوبی تجربه ای متفاوت است.
کاخ عظیم چئونگ وا دائه
چئونگ وا دائه محل اقامت ریاست جمهور کره جنوبی است و در زبان کره ای به معنای غرفه کاشی های آبی رنگ  می باشد. این کاخ معماری بنای منحصر به فردی در تور کره جنوبی دارد. اولین چیزی که حین بازدید از این کاخ به چشم می خورد کاشی های آبی رنگ سقف بنا می باشد.
بوکچون هانوک
بوکچون هانوک از زیباترین روستا ها در تور کره جنوبی است که مجموعه بی نظیری از قصرهای کوچک تر و سنتی کره می باشد. بازدید از این روستا به منزله آشنایی با فرهنگ کره و سنت های مردمان آن می باشد.شاید همین روستا تداعی کننده دهکده رویایی قصرها در تور کره جنوبی می باشد...