دیزنی لند تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز در تور فرانسه

دیزنی لند تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز در تور فرانسه

دیزنی لند یا سرزمین دیزنی تجربه ای شگفت انگیز و تکرار ناشدنی است که تنها در تور فرانسه و آمریکا به این شکل امکان پذیر است. تجربه ای که بازدید از ستاره های محبوب کارتون های دیزنی از نزدیک را برای شما میسر می کند. گردشی مفرح  که در نزدیکی پایتخت در تور فرانسه در دسترس است. فرصت تماشای باغ آرایی بی نظیر در دو کیلومتری پاریس و منطقه ای متفاوت از تمام بخش های زمین را از دست ندهید. شاید تصور کنید این جاذبه تنها برای کودکان مفرح است؛ اما بخش عمده ای از توریست هایی که به این قسمت سفر می کنند را بزرگسالان تشکیل می دهند. در سفرنامه دیزنی لند تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز در تور فرانسه با ما همراه باشید.


سفر به سرزمین دیزنی تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز در تور فرانسه


این  پارک را نباید با پارک تفریحی دیزنی در کالیفرنیا آمریکا اشتباه گرفت. دیزنی لند پارک تفریحی بزرگی در شهرکی مجزا در حوالی پاریس است که به تازگی به دو بخش مجزا تقسیم شده است: لند یا سرزمین اصلی و پارک کوچک تر و جدید تر در تور فرانسه.
عجیب است که شخصیت های کارتونی رویاهای شما به صورت واقعی صحبت کنند و بتوانید قلعه سیندرلا یا مقر و شخصیت های اصلی دزدان دریایی کارائیب را از نزدیک در تور فرانسه ببینید!
دیزنی لند توکیو نیز در کنار سرزمین دیزنی در تور فرانسه قرار گرفته است و به عنوان دومین پارک دیزنی در جهان بعد از آمریکا شناخته می شود.
امکانات دیزنی لند در تور فرانسه
در تور فرانسه علاوه بر این که می توانید ساختمان ها و شخصیت هایی که در کارتون های والت دیزنی دیده اید را از نزدیک تجربه و لمس کنید می توانید در مراکز خرید و تفریحی اطراف مشغول شوید.
برنامه های مفرح سرزمین دیزنی در تور فرانسه
در تور فرانسه و در زمان های خاصی در هفته کاروان های شخصیت های کارتونی دیزنی به اجرای نمایش می پردازند. تنها کافی است برنامه کاری در دیزنی لند تجربه ای متفاوت و هیجان انگیز در تور فرانسه را بدانید.