دیوار بزرگ چین جواهری در تور چین

دیوار بزرگ چین جواهری در تور چین

بدون شک اولین چیزی که با تور چین برای بازدید در این کشور در ذهن هر گردشگر تداعی می شود بازدید از دیوار بزرگ چین است. دیواری که با عنوان چاگ چنگ نیز شناخته می شود. این دیوار با حدود 7 هزار متر طول از طولانی ترین و زیباترین مناظر طبیعی جهان است که به عنوان سازه ای دفاعی در تور چین معرفی شده است. 
در طول دیوار چین قادر خواهید بود مغولستان، نینگشیا، و گانسو را مشاهده کنید. زیباترین منظره دیوار چین را با عبور از جنگل های Shanhaiguan  در شرق و سفر به سمت Jiayuguan در غرب مشاهده می کنید تا بتوانید به هبی برسید. در این مسیر همزمان با لذت بردن از این شاهکار معماری از بهترین مناظر طبیعی در تور بهره مند خواهید شد.
اگر شما نیز مشتاق دیدن دیوار بزرگ چین هستید آشنایی با تاریخچه و برخی از مناظر قابل مشاهده از این دیوار را پیشنهاد می کنیم.


بازدید از دیوار بزرگ چین جواهری در میان جاذبه های تور چین


این دیوار با قدمت طولانی خود که با قرن هقتم میلادی باز میگردد دارای قلعه ها و دیوارهای مختلف و همچنین برج های نگهبانی زیادی است که دفاع را در آن زمان در برابر مهاجمان ساده تر کرده بود.
تاریخچه دیوار چین
چین شی هوان امپراطور بزرگ چین در قرن هفتم میلادی توانست دیوارهای ساخته شده با هدف مقابله و جلوگیری از هجوم کشورهای شمالی را به هم متصل کند و سدی بزرگ برای چین ایجاد کند. این سد به این طولی که در تور چین مشاهده می کنید محدود نمی شد. طول دیوار به ده هزار کیلومتر در آن زمان می رسید؛ اما به تدریج و با همفکری حاکمان برای حفاظت بیشتر محدود شد.
دیوار چین:نماد تفکر چینی
ساخت این دیوار که مهم ترین نماد در تور چین است به عنوان نشانه تفکر عمیق و درایت چینی ها برشمرده می شود. تاریخچه دیوار بزرگ چین جواهری در تور چین بیانگر سختی هایی است که مردم چین برای حفظ کشور خود متحمل شدند.