رویایی ترین جزایر و سواحل در تور استرالیا را بشناسید

رویایی ترین جزایر و سواحل در تور استرالیا را بشناسید

استرالیا سرزمین خواب و خیال است؛  تور استرالیا تنها در بازدید از صخره های مرجانی، جنگلهای انبوه و گاهی سوخته قدیمی و بیابان های بی نظیر خلاصه نمیشود. استرالیا کوچک ترین قاره در جهان است که جمعیتی در حدود جمعیت ایالت نیویورک آمریکا دارد. زیبایی های ساحلی این کشور در میان سایر جاذبه های توریستی شهرت دارد و فعالیت های تفریحی و تجاری آبی در تور استرالیا رونق بیشتری نسبت به کشورهای اطراف دارد. تور این کشور به جهت فرهنگی نیز پرجنب و جوش است و همه ساله جشن ها و مراسم های زیادی در این کشور تحت عنوان فستیوال برگزار می گردد. اگر قصد دارید به این سرزمین خیالی سفر کنید بهتر است قبل از هر چیز رویایی ترین جزایر و سواحل در تور استرالیا را بشناسید.


آشنایی با رویایی ترین جزایر و سواحل در تور استرالیا


سفر به ساحل باندی در تور استرالیا
گشت وگذار در امتداد ساحل، حمام آفتاب، فعالیت های آبی نظیر موج سواری و جت اسکی، پیاده روی و قدم زدن روی شن های درخشان و بلورین دست نخورده در سواحل را همه و همه در ساحل باندی تور استرالیا تجربه کنید. باندی یکی از معروف ترین سواحل پاک در جهان است که کانون گردشگری در تور استرالیا به ویژه در اعیاد کریسمس و شب های سال نو می باشد. تنها 6 کیلومتر از این ساحل با خط ماسه سنگ پوشیده شده است که در جایگاه خود بی نظیر است.
گردش در میراث جهانی فریزر در تور استرالیا
جزیره فریزر میراث جهانی ارزشمندی در تور استرالیا است که بین باندابرگ و بریزین واقع شده است. این جزیره سواحل شرقی استرالیا را شامل و بزرگترین ساحل ماسه ای در جهان برشمرده میشود.
جنگل های انبوه باستانی، پرسه زدن در آب و مشاهده حیوانات آبی نظیر کوسه، اسب های وحشی آبی و...تنها بخشی از تفریحات ممکن در جزیره فریزر می باشند. با شناخت این امکانات سفر دل پذیرتری در تور استرالیا خواهید داشت؛ بنابراین  همیشه پیش از سفر رویایی ترین جزایر و سواحل در تور استرالیا را بشناسید.