ساحل کوتا؛ محلی برای جویندگان آرامش در تور بالی

ساحل کوتا؛ محلی برای جویندگان آرامش در تور بالی

زمانی که بالی تنها محل برای ماهیگیری بود و جزیره ای شناخته شده برای سفر با تور نبود کوتا در این منطقه به تنهایی توانست لقب  بهترین نقطه برای گشت وگذار در بالی را در دهه 1970 به دست آورد. با وجود مناظر بینظیر آبشارهای بالی باز هم کوتا خوش منظره ترین جزیره در تور بالی است که معمولا شلوغ است و اصولا به خاطر همین جنب و جوشی که دارد میان گردشگران تور اندونزی محبوب شده است.

تجربه سفر به ساحل کوتا؛ محلی برای جویندگان آرامش در تور بالی

با وجود این شلوغی و انبوهی از جمعیت که در ساعات مختلف شبانه روز در کوتا تردد می کنند قدم زدن در سواحل ناب و بکر کوتا تجربه آرام تنهایی را برای کسانی که از کشور های مختلف با تور بالی این جزیره زیبا را انتخاب کرده اند رقم می زند.

کوتا در سمت غربی تنگه باریک جزیره بالی قرار گرفته است و کوتاه ترین فاصله را با فرودگاه بین المللی بالی دارد.

تنها کافی است برای سفر به ساحل کوتا؛ محلی برای جویندگان آرامش در تور بالی دست به کار شوید.

کوتاه در سال های گذشته زمانی که یک روستای ساده، آرام و بی حاشیه بود به دلیل ایجاد تحولاتی نظیر  تسهیلات گردشگری و مراکز تفریحی مختلف به یکی از محبوب ترین نقاط در تور بالی تبدیل شد.

جاذبه های گردشگری تور بالی

وقتی که از اتوبان رکنگی برای ورود به بالی از فرودگاه استفاده می کنید متوجه خواهید شد که کوتا بلندترین خط ساحلی با آب های درخشان است.

پارک آبی کوتا تور بالی از مشهور ترین پارک های منطقه است و مراکز خریدی که در اطراف ساحل مشاهده می کنید تنوع زیادی از اجناس لوکس و برند را در اختیار شما قرار می دهند.

ساحل کوتا تنها به بخش های تفریحی محدود نمی شود. موزه بالی و معابد مختلف بودایی در کنار سایت حفاظت از لاک پشت های دریایی در حال انقراض نیز از دیگر گزینه های گشت وگذار در طول بازدید از ساحل کوتا؛ محلی برای جویندگان آرامش در تور بالی می باشد.