سفری رویایی در قلب سواحل ناب با تور اندونزی

سفری رویایی در قلب سواحل ناب با تور اندونزی

سواحل آسمانی در تور اندونزی به تنهایی کافی هستند تا بتوانید سفری الهام بخش را در تعطیلات خود با تور تجربه کنید. ماسه های طلایی، آب های گرم و خورشید درخشان در کنار اقامت در خانه های ییلاقی در تور اندونزی تجربه ای بی نظیر است. اندونزی زیباترین سواحل جهان را در بردارد و بیشترین کشش برای سفر با تور اندونزی برای توریست ها در سواحل زیبای این خطه پنهان شده است. هر فصل سال برای سفر با تور اندونزی مناسب است و سواحل اندونزی تعادل خواستنی و مناسبی در آب و هوا دارند.از سرمای زمستانی اندونزی تا آفتاب گرم این سرزمین در تابستان هریک لذت خاص خود را در تور دارند. شما نیز می توانید با آشنایی بیشتر با جاذبه های این کشور سفری رویایی در قلب سواحل ناب با تور اندونزی  را تجربه کنید.


تجربه سفر رویایی در قلب سواحل با تور اندونزی


ساحل صورتی کومودو در تور اندونزی
احتمالا فکر کردن درباره جاذبه های طبیعی اندونزی فکر شما را به سمت جزایر دورافتاده، جنگل های انبوه و سواحل شنی طلایی در تور اندونزی سوق می دهد. کومودو قطعه ای خاص در میان سایر سواحلی است که در تور اندونزی می بینید. در این بخش ماسه های سفید و قرمز با یکدیگر مخلوط میشوند و ماجراجویی در زیباترین جزیره اندونزی آغاز خواهد شد.
گشت و گذار در ساحل Air Manis با تور اندونزی
غرب سوماترا محل قرار گیری ساحل ناب Air Manis در تور اندونزی است که شنیده ها حاکی از شکل گیری افسانه ای این منطقه  است. افسانه ای درباره زندگی ملوان فقیری که بعد از نفرین مادر خود به سنگ تبدیل شد. قدم زدن در امتداد این ساحل افسانه ای کوچک با صخره های دیدنی در تور اندونزی خاطره انگیز است. چشم انداز کوه پادانگ یکی از مواردی است که سفر به سمت این سواحل در تور اندونزی را بیش از گذشته کرده است؛ سفری رویایی در قلب سواحل ناب در تور اندونزی که بی شک از بهترین تجربه های شما خواهد بود.